Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pre neki dan vozih se sa 24 iz pravca dorcola, negde oko 17h.., naravno krkljanac vec u francuskoj......pored vozaca njegov iskusniji kolega ga savetuje dok stojimo u koloni 'slobodno 'seci' ove sa bmw i ostalim luksuznim kolima, nece ti nista, samo prete ali ne smeju, veruj mi
Xexe a ja cuo kako prica benzin kako krade, nesto kao eko voznja manja potrosnja,dal rece 5l po turi
 
Нисам сигуран где ова порука најбоље одговара, па нека буде овде.

Град је одустао од даље реконструкције трамвајског правца. Кренули су од Рузвелтове и стигли до Дринчићеве (илити до Бајлонове пијаце). Остатак до Зоо врта ће негде на пролеће да раде.
Видећемо којом брзином ће ово под тренутним радовима да се заврши.
У сваком случају, смеши нам се потпуна блокада јер је Цара Душана практично незаменљива што се тиче гсп-а.
 
Нисам сигуран где ова порука најбоље одговара, па нека буде овде.

Град је одустао од даље реконструкције трамвајског правца. Кренули су од Рузвелтове и стигли до Дринчићеве (илити до Бајлонове пијаце). Остатак до Зоо врта ће негде на пролеће да раде.
Видећемо којом брзином ће ово под тренутним радовима да се заврши.
У сваком случају, смеши нам се потпуна блокада јер је Цара Душана практично незаменљива што се тиче гсп-а.
na vreme pobegoh
 
dunulo mi neki dan da odem bg vozom do pančeva. sišla na stanicu kod vuka, međutim kako mi je orijentacija jako loša,ušla sam na voz koji ide u kontra smeru,tj za resnik.
elem,videla sam iz voza neki most i kad smo stigli u resnik odlučila da idem autobusom i osmotrim gde je most? jel gotov? jel ide saobraćaj preko njega?
znam da u resnik ide 47,ali me iznenadilo kad sam videla i devedesetčetvorku, koja je koliko znam,išla do miljakovca. reko aj da uđem da vidim kuda ide.
ladno prolazi kroz tunel straževica. pojma nisam imala.
 
Poslednja izmena:
cek..nece odraditi do kraj potez od vuka do kalemegdana?
Радови су од сечења са Рузвелтовом (читај: код Вука) до Дринчићеве (читај: Бајлонове пијаце). Мањи део тога су пре неки дан пустили у саобраћај, чак и вратили бус 77 на трасу.
Тај део је започет летос и биће завршен до не знам када, можда до новембра... ове године.

Остатак, продужетак, од пијаце па до Зоо врта чека пролеће.

Можда будемо видели трамваје у тих пар месеци од краја радова на првом делу до почетка радова на другом. Не постоји никакво обавештење у том смислу него је логично за претпоставити... Ако било ко може да стави логику и градску управу у исту реченицу...
 
Најновије вести... У једном ћошку, на крају текста, у Политици, наставак радова од априла.

Значи, очекујемо барем 4 месеца нормалног превоза (децембар - март). Ваљда ће ово започето да буде до краја новембра готово.
 
dunulo mi neki dan da odem bg vozom do pančeva. sišla na stanicu kod vuka, međutim kako mi je orijentacija jako loša,ušla sam na voz koji ide u kontra smeru,tj za resnik.
elem,videla sam iz voza neki most i kad smo stigli u resnik odlučila da idem autobusom i osmotrim gde je most? jel gotov? jel ide saobraćaj preko njega?
znam da u resnik ide 47,ali me iznenadilo kad sam videla i devedesetčetvorku, koja je koliko znam,išla do miljakovca. reko aj da uđem da vidim kuda ide.
ladno prolazi kroz tunel straževica. pojma nisam imala.
U kom si to filmu išla BG vozom do Pančeva?!
Kada BG voz saobraća samo do Ovče.
😵

Inače BG voz fantastično saobraća, zato je bilo potrebno da unište Beovoz kao servis...jer kod nas sve tako ide ...ne mogu oba nego jedno...
 
Pa to je linija Ovča - Resnik.
I da je htela ne bi mogla plavo belim vozićem do Pančeva 🤣
Ali kažu slepci da će vratiti tj produžiti liniju od Ovče do Pančeva kao od decembra ...naprednjaciiiiii prvo ukidaju pa vraćaju i to sigurno sa 4 polazaka dnevno 🤣
 
Poslednja izmena:
U kom si to filmu išla BG vozom do Pančeva?!
Kada BG voz saobraća samo do Ovče.
😵

Inače BG voz fantastično saobraća, zato je bilo potrebno da unište Beovoz kao servis...jer kod nas sve tako ide ...ne mogu oba nego jedno...
upozno momka sto ga vozi, kaze svaki drugi treci dan mora da otvori cetvore oci iako malo pomaze jer se ljudi bacaju pod njega na istim mestima...srbija danas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top