Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne razumem samo zasto 28 i 41 imaju novu stanicu u makedonskoj kod dunav osiguranja u smeru ka politikinoj zgradi, ali nema stanice preko puta nego tek u vasinoj.
i mislim da je to lose mesto za stanicu jer je tu ionako cesto guzva i sad ce jos veci kolaps nastati zbog trola..em ce blokirati desnu traku koja sluzi za skretanje ka skupstini em ce morati da se prestroje u levu traku jer idu pravo.
 
И 26 који ће да стаје у Коларчевој... где је и иначе гужва.

Јел то извесна Аја Јунг добила бус "под прозор"? :evil:
Прво је ускочила на вођину листу, онда је ронила крокодилске сузе да није добила шта је 'тела... па су јој дали бус... :roll:
 
bas sam se danas prosetao do te raskrsnice kod doma omladine da vidim kako izgleda..ono je blagi uzas..
dakle leva traka je kao i do sada za ulaz u makednsku ulicu ka politikinoj zgradi, desna traka koja ima uslovno skretanje desno ka tunelu i skupstini za kola je skretanje desno, a zuta strelica je za buseve da mogu da idu pravo u makedonsku..
do koje situacije se dolazi?..prvoo..dzaba postoji uslovno skretanje desno na semaforu kad automobili nece moci da prodju od trole koja ce stajati na semaforu..dakle guzva koja je i pre postojala, sad ce biti jos veca...onda.. iz dve trake se ulazi u makedonsku kod doma omladine koja ima samo jednu traku i u sred raskrsnice trole moraju da se prestrojavaju u levu traku da bi usli u makedonsku.. ja mislim da to cak i prema saobracajnim propisima nije dozvoljeno..da usred raskrsnice vrsis prestrojavanje..

dalje..ako sam dobro primetio posto vise nema izdvojene trece trake gde je nekad bila stanica 26. na trgu sad je tu zuta traka ??? :eek: ???
sto znaci da automobili iz francuske koja ima dve trake prilikom skretanja moraju da se prestrojavaju u levu traku inace ulaze u zutu traku i prave prekrsaj..

kakav je haos napravljen.
 
Надам се да ће једног дана у Београду да превладају ред и памет.
Оно у шта нисам сигуран је то у каквој ће земљи да буде један такав уређени Београд...
Да ли ће то да буде ова земља која ће неким чудом негде коначно да стигне или је неопходно да будемо окупирани (не би нам био први пут)... То ми дође некако исто.
 
Ja se odavno ne nadam nicem smislenom u gradu i srbiji,ne znam odakle ljudima toliko optimizma za bacanje
Зависи из какве личности извире тај оптимизам.
Ако неко нема ни 20... онда је у реду, што кажу младост - лудост.
Ако је личност на државном 'лебу, онда је све јасно само по себи.
Нешто треће не видим.
 
Надам се да ће једног дана у Београду да превладају ред и памет.
Оно у шта нисам сигуран је то у каквој ће земљи да буде један такав уређени Београд...
Да ли ће то да буде ова земља која ће неким чудом негде коначно да стигне или је неопходно да будемо окупирани (не би нам био први пут)... То ми дође некако исто.
Ne znam kako ti zoves dzinovsku neprijateljsku bazu na tvojoj teritoriji, ali ja bi to nazvao okupacijom :kafa:
 
Ajde. Tu mi pisao kaznu jednom pandur kod pozorista. Zeleno do ostrva, a posle ostrva crveno 5 minuta. A ne mogu ni svi da stanu na ostrvo. Predjem i krenem ka stanici 43ke i iskoci pandur iz zbunja. Bukvalno.

To im je omiljena prevara bila za otimanje para. Nesinhronizovan semafor i ljudi koji stoje na ostrvu u gomili. Na svako crveno 5-10 ce da predje ulicu. I ko krene desno ka Domu omladine nista, a ko krene levo ka stanici iskace pandur iz zbunja.
 
Ajde. Tu mi pisao kaznu jednom pandur kod pozorista. Zeleno do ostrva, a posle ostrva crveno 5 minuta. A ne mogu ni svi da stanu na ostrvo. Predjem i krenem ka stanici 43ke i iskoci pandur iz zbunja. Bukvalno.

To im je omiljena prevara bila za otimanje para. Nesinhronizovan semafor i ljudi koji stoje na ostrvu u gomili. Na svako crveno 5-10 ce da predje ulicu. I ko krene desno ka Domu omladine nista, a ko krene levo ka stanici iskace pandur iz zbunja.

Аааа, мене су ту исто тако спопали, пандур искочио иза киоска и оладио ме за паре. :mrgreen:
 
Ajde. Tu mi pisao kaznu jednom pandur kod pozorista. Zeleno do ostrva, a posle ostrva crveno 5 minuta. A ne mogu ni svi da stanu na ostrvo. Predjem i krenem ka stanici 43ke i iskoci pandur iz zbunja. Bukvalno.

To im je omiljena prevara bila za otimanje para. Nesinhronizovan semafor i ljudi koji stoje na ostrvu u gomili. Na svako crveno 5-10 ce da predje ulicu. I ko krene desno ka Domu omladine nista, a ko krene levo ka stanici iskace pandur iz zbunja.
I meni jednom tako u bulevaru, kod Vuka, s tim sto mi je posle ostrva pocelo zeleno da trepce, i na samo 2 koraka do trotoara iskoci neki mlad drug organ. Napravedno me kaznio i uz osmeh rekao 'zalite se'....
Al dobro, razumem i njega, mora da 'namakne' odredjen broj kazni za taj njegov radni dan....a to je i bilo uoci nekih izbora, i tad ih ima najvise, mora se napuniti budzet, ybg, skupo kostaju svi karavani sa 'spontano' okupljenim gradjanima koji krstare sirom zemlje:brus:
 
Пре пола сата улазим у 707 код РК у Земуну, аутобус прелази пар метара и стаје. Возач прчка по командној табли и хукће. То траје.

Кажем - пустите нас напоље ако је возило у квару. Возач - пустио бих вас али не могу да отворим врата.

????

- Како не можете?

- Тако лепо - не могу.

- И шта сад ми да радимо?

- Да пробамо на силу.

- Пробајте.

Тешком муком, он отвара предња врата и ми коначно излазимо.

Иначе, возило пре приличи отпаду него нечему у чему се људи превозе.
 
На силу је морао да их отвара, не знам како и зашто али морао је.

Е, а да видиш на шта му личи командна табла, као из стрипа Алан Форд, типа - возило за сиромахе.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top