Quantcast

Gradski prevoz i Bus Plus

• Začetnik teme Dejana
  • Datum pokretanja

Tzar

Veoma poznat
Poruka
12.216
Ja jedan mesec nisam platio. Septembar. Bio sam na bolovanju. A mogao sam i oktobar, ne znam sto sam uopste kupovao. mislio sam da cu se vise voziti. Na kraju sam isao kolima, taksijem i peske.

Nego jeste li slusali Puf vesa vesara. :hahaha:

radyu5

Poznat
Poruka
9.693
prevoz je katastrofa. nenormalna je guva u svako doba dana.
sve češće čujem ljude koji gunđaju da neće više da plaćaju prevoz :aha:
Nije gužva nego izostaju polasci. Npr. ako liniju opslužuje 8 vozila, dovoljno je jedno da izostane, pa da se ceo dan pravi haos na toj liniji. A na svakoj liniji svaki dan izostaje barem jedno vozilo.
A prevoz ćemo da plaćamo dokle god Siniša Mali bude značio nešto u ovoj državi.:aha2:

причалица

Buduća legenda
Poruka
32.075
Nije gužva nego izostaju polasci. Npr. ako liniju opslužuje 8 vozila, dovoljno je jedno da izostane, pa da se ceo dan pravi haos na toj liniji. A na svakoj liniji svaki dan izostaje barem jedno vozilo.
A prevoz ćemo da plaćamo dokle god Siniša Mali bude značio nešto u ovoj državi.:aha2:
mene ne zanima zašto je gužva, samo konstatujem da jeste. plaćamo kartu kao da živimo u pragu, na primer...a ne u ovoj krntiji od grada.

Poruka
18.457
Јако чест случај да возила једне линије иду једно за другим. Прво пуно а друго празно. Данас сам сведочила чудном проласку три петнаестице у року од неколико минута.