Quantcast

Gradski prevoz i Bus Plus

• Začetnik teme Dejana
  • Datum pokretanja

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.628
dakle, za neverovati - udjoh danas u klimatizovanu 95icu :eek:
Колико се сећам, требало би да су ту солариси... не баш тако нови али барем исправни.
Још прошле године сам прочитао да приватним превозницима по гсп линијама сасвим пристојно плаћају да пале климу. Неки пале, неки не пале... Понегде је све као попаљено, бука све у 16, али ништа... као да је само вентилација упаљена.

причалица

Buduća legenda
Poruka
30.548
Колико се сећам, требало би да су ту солариси... не баш тако нови али барем исправни.
Још прошле године сам прочитао да приватним превозницима по гсп линијама сасвим пристојно плаћају да пале климу. Неки пале, неки не пале... Понегде је све као попаљено, бука све у 16, али ништа... као да је само вентилација упаљена.
ne govori u mnozini...ne radi klima kod svih solarisa...a i pitanje je da li je uopšte bio taj tip autobusa.
juče - ni jedno vozilo u koje sam ušla nije bilo sa uključenom klimom.

neda52

Veoma poznat
Poruka
11.722
ovo postaje već zona sumraka, juče sam u Makenzijevoj čekala 83 jedan sat i trideset minuta, bukvalno, 5 je prošlo ka Crvenom krstu i tamo se naslagali, do kuće sam došla posrćući, i kome da se žališ? nikome, samo što ovde može malo da se iskuka, al to nikoga od glavnih ne zanima niti čita niti bi se potresao, daj 3 hiljade redovno a kako te prevozim, e pa to nije moja odgovornost...

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.628
ne govori u mnozini...ne radi klima kod svih solarisa...a i pitanje je da li je uopšte bio taj tip autobusa.
juče - ni jedno vozilo u koje sam ušla nije bilo sa uključenom klimom.
Да, нажалост, не ради клима у свим соларисима... Они барем дихтују и тиме лети погоршавају проблем, за разлику од осталих... како да их назовем... што нас возе.

Dakyorlando

Elita
Poruka
16.177
Sad su i Kraljice Marije uzeli da raskopavaju... Nije mi jasno zašto mora sve odjednom da se obnavlja, umesto da prvo završe s jednim radovima pa da onda počnu s drugim. Ovako je pola linija poremećeno. :thumbdown:

Inače, raduje me što su obnovili buseve na liniji 77. Moderni su, udobni i, što je bitno u ove tople dane, klimatizovani.

georgejune

Zaslužan član
Poruka
145.884
Sad su i Kraljice Marije uzeli da raskopavaju... Nije mi jasno zašto mora sve odjednom da se obnavlja, umesto da prvo završe s jednim radovima pa da onda počnu s drugim. Ovako je pola linija poremećeno. :thumbdown:

Inače, raduje me što su obnovili buseve na liniji 77. Moderni su, udobni i, što je bitno u ove tople dane, klimatizovani.
sto vise obnove to se ljudi zbune i zaborave ostale lopovluke

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.628
opet vrela kozerva od 95ice danas (solaris, da napomenem za platina....)
izasla sam odmah na sledecoj stanici, bilo je neizdrzljivo.
Не рекламирам ја соларице по сваку цену. Само кажем да ти аутобуси имају по 7 година, да су ближе расходовању него врхунцу каријере. Зашто на њима климе не раде, не могу да кажем.
Ни у једном бусу није пријатно без климе.