Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako ne razumeš. Nije važno čemu bi to koristilo. To bi bilo fer gledano sa evolucijske strane.
Немамо ми више прилику да радимо бескорисне ствари само да бисмо видели шта ће да буде резултат.
Нит' имамо паре, нит' нас има довољно.
Ускоро ће неке струке да буду у таквом мањку да ће да буде "симпатично" што могу да зараде више од лекара или сличних, који су се дугачко школовали.
 
562887
 
Opet bicikl. Lako je voziti bicikl po ravnom i gde ima biciklistickih staza.

Ajde da vidim nekog da vozi ovde po brdima i po putu sa nasim vozacima. Ko ziv ko mrtav.

Mozda sam to i pominjao ranije da mi je kolega poginuo na biciklu poslednjeg dana rada pred penziju.

Da se vratim na temu. Danas ladno 31 solo. WTF. Ne znam da li je od ovih novih ili od starih, ali sam slutio da ce da naprave neko sranje na mojim linijama.
 
Opet bicikl. Lako je voziti bicikl po ravnom i gde ima biciklistickih staza.

Ajde da vidim nekog da vozi ovde po brdima i po putu sa nasim vozacima. Ko ziv ko mrtav.

Mozda sam to i pominjao ranije da mi je kolega poginuo na biciklu poslednjeg dana rada pred penziju.

Da se vratim na temu. Danas ladno 31 solo. WTF. Ne znam da li je od ovih novih ili od starih, ali sam slutio da ce da naprave neko sranje na mojim linijama.
jao da stvarno evo svi guramo cim naidje uzbrdo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top