Градски превоз (2)

A pa da placali su samo oni kojima su firme uplacivale markice :P
Da spomenem bus plus, sad je samo postalo malo neprijatnije recimo damica sa skupim telefonom nije otkucala kartu
pa ignorise kontrolere
, a klinci i nesto stariji sad nece ni da izadju kao nekad, sto su ih terali napolje na prvoj sledecoj :P

Ni ovo nije tačno, baš naprotiv, žene mnogo više drndaju, muškarce ne smeju...
 
Jel zna neko dal su radovi od mladenovca do vidikovca/rakovice na putu jer bi da zanima jel me lazu da ne mogu ujutru da me prevezu, ili su ozbiljno neki radovi pa bi morala da se obilazi cela rakovica..
znam da zbog radova 47 i 94 idu okolo naokolo kroz kijevo i kneževac

@Platin

https://forum.krstarica.com/threads/gradski-prevoz-i-bus-plus.1232/page-799#post-4420416
trojka ne ide preko 5 god. i ne verujem da će da je vraćaju a šteta
oni sad moraju prvo da sklone sve one cigane koji su okupirali prugu u rakovici preko puta livnice....
inače velika šteta. sjajna linija. pola grada pređe
 
Poslednja izmena:
....моја мама 15 година прича како неће дочекати следећу годину....мислим да чека метро кад год се пита ''што ли ме Бог оволико држи?'' :lol:
Нека дочека другу линију метроа z:lol:

znam da zbog radova 47 i 94 idu okolo naokolo kroz kijevo i kneževac

@Platin

https://forum.krstarica.com/threads/gradski-prevoz-i-bus-plus.1232/page-799#post-4420416
trojka ne ide preko 5 god. i ne verujem da će da je vraćaju a šteta
oni sad moraju prvo da sklone sve one cigane koji su okupirali prugu u rakovici preko puta livnice....
inače velika šteta. sjajna linija. pola grada pređe
Мислим да никада нисам возио том линијом... Али има добру трасу, заиста.
 
Vesic raspisao tender za trole pre neki dan.

Poslednji tender za trole je bio za vreme Djilasa 2009te godine.

Ovi 13 godina nisu nabavili nijednu trolu.

Isto je i za tramvaje.

Spanci su stari koliko 10+ godina, svajcarci 20+, oni pre njih boga pitaj koliko.

Tako da eto koliko su bezbedna/stara vozila.
 
neki dan na novom beogradu vidim u ulici jurija gagarina neki stari, prastari tramvaj tandrće sav izlupan i izlepljen nekim papiricima
i pitam se u sebi da li je moguce da se jos koriste ti muzejski tramvaju i koliko su sigurni za prevoz putnika ?
Није толико проблем у старости колико у одржавању.
Швајцарски трамваји су дошли као 50 година или слично стари. Ништа им тада није фалило.
 
neki dan na novom beogradu vidim u ulici jurija gagarina neki stari, prastari tramvaj tandrće sav izlupan i izlepljen nekim papiricima
i pitam se u sebi da li je moguce da se jos koriste ti muzejski tramvaju i koliko su sigurni za prevoz putnika ?
сигурни си док се не покаже да нису...тако они размишљају.
 
Није толико проблем у старости колико у одржавању.
Швајцарски трамваји су дошли као 50 година или слично стари. Ништа им тада није фалило.
Tačno. Pratatare Katice bi mogle da se srede lakše nego Kafovi, razdrndani od strane ološa koji se švercuje i istovremeo namerno uništava.
 

Back
Top