Gradonačelnik Novog Sada: Nikad neću razumjeti Srbe koji ljetuju u Hrvatskoj

Evo nesto od mene za gradonacelnika NS


Sreća pa su Hrvati u Vojvodini nepostojeći faktor još od vremena Velike narodne skupštine Srba, Bunjevaca i ostalih Slovena. Ti spadaš u ostale, suviše malobrojne da bi bili navedeni na spisku. Čak i Šokaca i Nemaca je bilo više nego Hrvata, a Rusini i Slovaci su za vas imperija :lol:

https://sh.wikipedia.org/wiki/Velik..._i_ostalih_Slovena_u_Banatu,_Bačkoj_i_Baranji
25. novembra 1918. godine, sazvana je Velika narodna skupština Srba, Bunjevaca i ostalih Slovena u Banatu, Bačkoj i Baranji, koja je proglasila prisajedinjenje ovih regiona Kraljevini Srbiji (na skupštini je bilo ukupno 757 delegata, od kojih 578 Srba, 84 Bunjevca, 62 Slovaka, 21 Rusin, 6, Nemaca, 3 Šokca, 2 Hrvata i 1 Mađar), a 1. decembra 1918. godine, Kraljevina Srbija se ujedinila sa Državom Slovenaca, Hrvata i Srba, da bi formirala Kraljevinu Srba, Hrvata i Slovenaca.
 
photo_2022-08-06_06-47-09.jpg


Вашар усташтва у Книну на „прослави“ злочиначке „Олује“

Хрватски портал Индекс објавио је како изгледају штандови у Книну, где Хрватска слави „Дан победе“, односно годишњицу злочиначке акције „Олуја“ у којој је протерано више од 250.000 људи, а убијено преко 1.800 особа

На снимку је видљиво да та „свечаност“, бар судећи према штандовима на којима се продају „сувенири“ изгледа као вашар усташтва

На штандовима су понуђене на продају мајице и друга знамења, углавном црне боје, са усташким симболима попут шаховнице са првим белим пољем, натписима „За дом спремни“, „Осташе У Хрватској“, „Блајбург“...
 
Pogledajte prilog 1200587

Вашар усташтва у Книну на „прослави“ злочиначке „Олује“

Хрватски портал Индекс објавио је како изгледају штандови у Книну, где Хрватска слави „Дан победе“, односно годишњицу злочиначке акције „Олуја“ у којој је протерано више од 250.000 људи, а убијено преко 1.800 особа

На снимку је видљиво да та „свечаност“, бар судећи према штандовима на којима се продају „сувенири“ изгледа као вашар усташтва

На штандовима су понуђене на продају мајице и друга знамења, углавном црне боје, са усташким симболима попут шаховнице са првим белим пољем, натписима „За дом спремни“, „Осташе У Хрватској“, „Блајбург“...
a posle pricajmo nesto o njima i jos napadajmo nase nesretnike koji su stradali tamo ...
 
Osim što su četnici antifašisti, dok su ustaše nacistički šljam. Naravno da bi ti voleo da je sve to isto, tako da možeš da se tešiš kako nisi jedini koljač :whistling:
Je četnici su pravi antifašisti..Tako im je završio i đeneral kao pravi antifašta 1946...
A ti možeš da se tešiš da si dogodine u Kninu..
Samo nemoj da te vidi gradonačelnik Novog Sada..;)
 
Je četnici su pravi antifašisti..Tako im je završio i đeneral kao pravi antifašta 1946...
A ti možeš da se tešiš da si dogodine u Kninu..
Samo nemoj da te vidi gradonačelnik Novog Sada..;)
Poslednji smo Mohikanci
Pravoslavci-Svetosavci
Tvrdе lobanje-Dinarci
Srbi nikad' Srbijanci
 
Poslednja izmena od moderatora:
Je četnici su pravi antifašisti..Tako im je završio i đeneral kao pravi antifašta 1946...
A ti možeš da se tešiš da si dogodine u Kninu..
Samo nemoj da te vidi gradonačelnik Novog Sada..;)

U tvojoj perspektivi nisu, ali da ti objasnim jednu stvar. Ti kao koljač svakako nisi kredibilan da pričaš o tome, kao što ni komunisti nisu imali monopol na antifašizam. Uostalom, koliko je njihov sistem bio stabilan i konzistentan, vidi se po tome da im je "država" propala preko noći, a danas ih nema da napune kombi. Uzgred, ja neću biti dogodine u Kninu, ali ću jednom svakako biti. Da nećeš možda nešto da uradiš po tom pitanju, Kržljo? :lol:
 
Upravo to, autoput bez semafora i opet se sve kreće bez problema. Lepo rekoh malopre, ne znaš ti šta je gužva ako ti je ovo primer jedne :lol:
Od Zagreba do Zadra je bila kolona kad sam ja išao 27-mog jula.

Preko milijun stranih turista u Hrvatskoj.

Znaju ljudi gde je lepo. Uglavnom Nemci, Poljaci i Česi, poneki Holanđanin, Belgijanac.
 
Od Zagreba do Zadra je bila kolona kad sam ja išao 27-mog jula.

Preko milijun stranih turista u Hrvatskoj.

Znaju ljudi gde je lepo. Uglavnom Nemci, Poljaci i Česi, poneki Holanđanin, Belgijanac.
Tu gdje sam ja bio najviše je bilo Nijemaca, Mađara, Slovenaca i domaćih. Ima i drugih, ali ovo su najčešće tablice na automobilima i govor koji sam čuo.
 
Od Zagreba do Zadra je bila kolona kad sam ja išao 27-mog jula.

Preko milijun stranih turista u Hrvatskoj.

Znaju ljudi gde je lepo. Uglavnom Nemci, Poljaci i Česi, poneki Holanđanin, Belgijanac.

Odlično, bitno je da Srba ima u promilima, a da jedno grčko selo po tom pitanju ima više naših turista nego cela Kržljava. Tako je, znaju ljudi gde je lepo :kafa:
 
Tebe baš briga, uvek možeš da im pofafaš i uz to otpevaš himnu, siguran sam da te u tom slučaju ne bi dirali. Mada ne bi ni ovako, oni obožavaju takve koji se posipaju pepelom na tuđ račun i još im ostavljaju pare :whistling:
Dobro vas je Vučić istrenirao da mrzite.

Odred najboljih đaka.
 

Back
Top