Gradonačelnik Novog Sada: Nikad neću razumjeti Srbe koji ljetuju u Hrvatskoj

veliki krang

Legenda
Poruka
69.323
e sto te nijesu nalupali....

haha
mala grobarska sala

Ma ja ne navijam za Zvezdu, nego sam pre toga išao metroom do Pireja i tamo na nekoj tezgi kupio dres i kačket. Kupovao sam i dresove Panatinaikosa i AEK - a, volim te stvari, nego sam tada bio neoprezan i odmah navukao dres na sebe. Pre nego što mi se desilo to sa tim likovima, a kada sam izašao iz metroa po povratku nazad, iz svakih drugih kola koja prolaze ulicom neko nešto viče na mene, a ja ne kapiram o čemu se radi. Posle sam skapirao, sva sreća pa nije bilo kasno.

veliki krang

Legenda
Poruka
69.323
Niko neće da te "ubije zato što si Srbin".

To je retorika RTS-a, ne padaj na SNS propagandu.

E pa vidiš, realnost govori drugačije. Da pokušam ovako. U drugim zemljama ne postoji promil šanse da me neko napadne zato što sam Srbin. U Hrvatskoj ta šansa je znatno veća od promila. Što se tebe konkretno tiče, ti dobro znaš da se takve stvari dešavaju, ali si svesno izabrao da ih ignorišeš. Koliko je odgovorno da druge stavljaš u opasnost tako što im pričaš ovakve priče? Meni te priče ne možeš da prodaješ, ali sigurno ima onih kojima možeš. I onda taj neko tebi poveruje, ode u Hrvatsku, doživi neki incident, šta misliš kome će prvo da se obrati kad se bude vratio nazad?

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.036
Када ослободимо српске окупиранае територије онда идем на летовање а до тада је заиста неумесно , немам жељу ..

Када помислим на Хрватску и на море , помислим на море , али море оних избеглих несрећних људи који су се милили аутопутевима , тужни , несрећни , уплашени , мртви у себи ..на то море помислим увек и све док се то море не врати назад , тамо не желим да идем .

Tenkre 2

Zainteresovan član
Poruka
168
Niko neće da te "ubije zato što si Srbin".

To je retorika RTS-a, ne padaj na SNS propagandu.
Znam da su Zvezdine vatrepoliste bacali u more u Splitu isto kao što znam da su Hrvati,u svojim nacinalnim obeležjima, u Novom Sadu,nesmetano, uz ture pića od lokalaca,u kafićima,proslavljali drugo mesto na SP u fudbalu (neposredno posle EXIT+a).To je ono što pravi civilizacijsku razliku između Novog Sada i Splita i to je ono što meni,iz Novog Sada ,ne dozvoljava da se mešam sa varvarima i idem u HR na more.Kod nas decenijama stoje višejezične table,a kod njih strada gomila njih rušeći iste.Ko nije iz civilizovanih oblasti, neće shvatiti o čemu pišem...Čak i u nesrećnom Maroku sam našao viši nivo civilizovanosti od onog koju nudi Hrvatska za mnogo veći novac

piciginx

Buduća legenda
Poruka
45.111
Znam da su Zvezdine vatrepoliste bacali u more u Splitu isto kao što znam da su Hrvati,u svojim nacinalnim obeležjima, u Novom Sadu,nesmetano, uz ture pića od lokalaca,u kafićima,proslavljali drugo mesto na SP u fudbalu (neposredno posle EXIT+a).To je ono što pravi civilizacijsku razliku između Novog Sada i Splita i to je ono što meni,iz Novog Sada ,ne dozvoljava da se mešam sa varvarima i idem u HR na more.Kod nas decenijama stoje višejezične table,a kod njih strada gomila njih rušeći iste.Ko nije iz civilizovanih oblasti, neće shvatiti o čemu pišem...Čak i u nesrećnom Maroku sam našao viši nivo civilizovanosti od onog koju nudi Hrvatska za mnogo veći novac
Znamo šta se desilo hrvatskim rukometnim navijačima u Novom Sadu...2012..

Motorcyclist

Stara legenda
Poruka
81.442

Video bih kako bi se ti Hrvati radovali da su u tom kaficu bili Firmasi i slicni... I Bris Taton je sam skocio pa se ubio u Beogradu, a cak nije ni Hrvat... U Grckoj su ubili nekog Amera al su im zato svima zavrnuli jajca i eno ih trunu.

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.089
Znamo šta se desilo hrvatskim rukometnim navijačima u Novom Sadu...2012..
Po zasluzi. Ušli u izbjeglička naselja.

Video bih kako bi se ti Hrvati radovali da su u tom kaficu bili Firmasi i slicni... I Bris Taton je sam skocio pa se ubio u Beogradu, a cak nije ni Hrvat... U Grckoj su ubili nekog Amera al su im zato svima zavrnuli jajca i eno ih trunu.
Da sam je skočio. Ubiše Jagodu u Turskoj. I to direktno ubiše. I?

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.089
Ako pod "izvinjavamo" misliš na "tvrdimo da se sam ubio", onda da.
Koji mi? Tvrde navijači. I jeste činjenica da je sam skočio. Za evo tolike godine je jedan strani navijač tako završio. Ne pamtim kad je u BG ili NS napadnut stranac po toj osnovi. I sad smo mi divljaci a oni fini. Ma važi.

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.192
Koji mi? Tvrde navijači. I jeste činjenica da je sam skočio. Za evo tolike godine je jedan strani navijač tako završio. Ne pamtim kad je u BG ili NS napadnut stranac po toj osnovi. I sad smo mi divljaci a oni fini. Ma važi.

Kakve ti imas veze sa Beogradom ili Novim Sadom?
Brini se o tome sto se desava u Zvorniku

veliki krang

Legenda
Poruka
69.323
Kakve ti imas veze sa Beogradom ili Novim Sadom?
Brini se o tome sto se desava u Zvorniku

Ti tek nemaš veze sa bilo čime, brini šta se dešava u 23 posto, jer još malo Hrvatima više nećeš moći da biraš predstavnika, a onda će da te nabiju na kolac nakon što su te već nabili na tuki prethodno :whistling:

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
43.327
Već se dešavalo, samo ne sa smrtnim ishodom.
Da zaboravio sam tu sitnicu - smrtni ishod.

Lično, hordu agresivnih navijača ne smatram ljudskim bićima. Kad mi neko kaže "potukli se navijači Zvezde i Rada" ili "Dinama i Hajduka", meni to isto zvuči kao i "potukle se divlje svinje sa hijenama".

Na primer, onaj incident u Odesi kad su zapalili one Ruse u zgradi, takođe je bio delo divljih svinja.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.