Chester, postoje zbirke, u BG imaš skriptarnicu, pitaj ženu tamo, ljubazna je. Polaga(la) se, pre 4 godine, matematika. Ako odlučiš, možeš i fiziku da spremaš, pa se boduje pola-pola, ali to malo ko radi, pa se zaebu, jer je fizika šablon. Tako je bilo ranije, mislim da je i sada isto.
Crtanja nema, ili ima malo, zavisno od smera, nije kao na arhitekturi, u pitanju je tehničko crtanje + sve se radi u programima danas, ne koristiš lenjir i olovku, rapidografe, šestare i ta sranja, to je umrlo.
Nije ni arhitektura toliki problem, probaj oba. Mada je spremanje prijemnog sasvim nepovezano, ipak su ranije prihvatali rezultate sa arh. na građevinskom, valjda im trebalo studenata, šta li?