Грађанство Србије у битци са приватном компанијом БУС+, на чију ће те страну?

Ja ћу са...?

  • Народом, мрским су ми пљачкаши и њу ејџ дахије

  • Са државом и приватним компанијама, они ме плаћају или набијају комплекс ниже вредности


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
... с' обзиром да те вуцибатине које малтретирају осиромашени народ, подржава ''наша'' полиција.

Откуд приватној фирми државни орган полиције сервисира и обезбеђују пословање...?:think:
 
bus plus ne samo da je privatna kompanija vec muze pihod gsp-a sto je par ekselans nonsens ijednog ugovora koje je privatna firma napravila sa nekom drzavnom
poredjenja radi, zamislite da naprimer nas nekoliko napravimo firmu koja daje pumpadzije i garderobu za njih kao i servis za ucenje kako se toci gorivo a na ime prihoda uzimamo od nisa oko 35 posto celog prometa...

nesto slicno je sa bus plusom i tandemom djilas-vlahovic

inace ovco sto se desava danas nema veze sa kulturom ponasanja u autobusima vec je zuta šrovokacija da se ljudi iznerviraju i da budu nemiri...svaki dan cemo biti svedoci slicnih desavanja dok im neko ne doaka
 
Значи полиција му дође ко преторијанска гарда сваке компаније која може да ''подмаже'' услуге обезбеђења...

Ti nisi cuo da je Srbija presla na kapitalizam u kome je privatno - SVETINJA?
 
Грађани су гласали за БусПлус и "светлу европску будућност". Нек' уживају.

Не лупај, мање од пола народа је гласало, и то не за пљачку, него за предизборне шарене лаже...
 
Ti nisi cuo da je Srbija presla na kapitalizam u kome je privatno - SVETINJA?

Својим рукама зарађено је светиња коју треба чувати, а ОТЕТО И ПОХАРАНО ЈЕ ПРОКЛЕТИЊА КОЈУ ТРЕБА ИСКОРЕНИТИ...
 
Ti nisi cuo da je Srbija presla na kapitalizam u kome je privatno - SVETINJA?
a evo šta i o toj "svetinji" kaže osvedočeni 5.oktobarac Teofil Pančić na jednom BiH portalu:

Nisam mislio da ću ovo ikada napisati, ali kad porazmislim, možda je ipak bolje da Beograd preuzmu Aca Vučić i ekipa?! Otkud mi sad to? Pa lepo: ako će već neko da me šikanira i ponižava, mirniji sam kad mi to radi neko od koga sam na to navikao, i od koga bolje ni ne očekujem. Verujem da smo se odlično razumeli. Čekam vas na Horgošu, tamo kod Ušća.
thumb.ashx


http://www.tacno.net/Novost.aspx?id=17676
 
Ti nisi cuo da je Srbija presla na kapitalizam u kome je privatno - SVETINJA?

Da ali ne na jedinom gradskom prevozniku koji je monopolista.Da imaju konkurenciju OK ali ovo je legalan sigurica posao koji ne moze da propadne,Nesto kao elektrodistibucija,voda,smece, htedoh da napisem telekomunikacije ali tu vec imas i Telenor ,VIP,Telekom. Ovaj posao im donosi milijarde dinara a oni i dalje gubitasi sta tu nije u redu.
 
Da ali ne na jedinom gradskom prevozniku koji je monopolista.Da imaju konkurenciju OK ali ovo je legalan sigurica posao koji ne moze da propadne,Nesto kao elektrodistibucija,voda,smece, htedoh da napisem telekomunikacije ali tu vec imas i Telenor ,VIP,Telekom. Ovaj posao im donosi milijarde dinara a oni i dalje gubitasi sta tu nije u redu.

Износе монополистички профит из земље.

Треба забранити изношење профита из Србије, где је направљен треба и да остане.
 
Не лупај, мање од пола народа је гласало, и то не за пљачку, него за предизборне шарене лаже...

Гласају за проевропске странке које упропашћавају ову земљу ево скоро 12 година а нису знали да ће ти пљачкаши наставити са пљачком?:sad2: У ком свету ти људи живе?:lol:

И ти који нису гласали заслужују овакву судбину. Јер да су хтели имали би антиевропску власт. Али пошто су хтели да се праве паметнији него што јесу, сад кукају.
 
Износе монополистички профит из земље.

Треба забранити изношење профита из Србије, где је направљен треба и да остане.

To sam citao da vazi u Australiji.Ideja nije losa ali kome ovde da je propagiras
 
Гласају за проевропске странке које упропашћавају ову земљу ево скоро 12 година а нису знали да ће ти пљачкаши наставити са пљачком?:sad2: У ком свету ти људи живе?:lol:

И ти који нису гласали заслужују овакву судбину. Јер да су хтели имали би антиевропску власт. Али пошто су хтели да се праве паметнији него што јесу, сад кукају.
ebi ga ulta, da ste i Vi vodili kampanju protiv njih umesto što ste kenyali samo i isključivo po SNS-u, možda bi se nešto i bolje desilo od ovoga što sada imamo.
Ironija, najglasniji među Vama ode kod onih na koje je kidisao !!?? kako se sad to naziva... izdaja je blaga reč...
 
Долијаће бахати контролори и комуналци кад тад...:evil:

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/...lidator-nije-ocitao-mesecnu-kartu/48093.phtml

151913-28.jpg


Pokušali da izbace ženu iz autobusa jer joj validator nije očitao mesečnu kartu

Autor: Z. Lazarević 20.07.2012. - 15:03 15:58 Komentara (14)

Grupa kontrolora "Bus plusa" pokušala je da izbaci iz autobusa putnicu G. B. jer joj validator prilikom ulaska nije otkucao mesečnu kartu. Ženu su zaštitili ostali putnici, a verbalna rasprava koja je usledila sa kontrolorima i Komunalnom policijom zaustavila je autobuski saobraćaj na Batajničkom drumu.

...

- Građani treba da sprovedu akciju kojom bi se stalo na put stvaranju ovakvih punktova i pretresa koji sve više liče na carinske. Nije humano držati ceo autobus na 40 stepeni samo zato što validator nije otkucao nečiju mesečnu kartu koja je svakako plaćena- kaže revoltirana putnica G. B.

Reporter “24 sata" našao se na licu mesta i čitavu situaciju opisuje kao veoma neprijatnu, a nadasve nepotrebnu. Istovremeno ističe da je neverovatno koliko su svi putnici bili složni i spremni da zaštite svoju sugrađanku i pored svih pretnji koje su upućivali kontrolori i Komunalna policija.

...
 
Kad će da krenu trojke po autobusima u akcije deinstaliranja tih uređaja? Čujem da su sačekuše na Brankovom mostu postale uobičajena pojava. Uđe ekipa kontrolora poajčana sa organima reda i nekih 15-ak minuta na plus 40 (valjda se zato i zovu bus PLUS?) trkeljiše. A oni koji su uredno platili prevoz čekaju? Pa nisu valjda platili da stoje u mestu?
Mene nešto to ne dotiče puno, ne korsitim njihove usluge, ali se tome mora stati na put.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top