Gradjanski rat u Srbiji

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.402
Ovo me vec plasi. Neznam iskreno ali mislim da ovi demonstranti nece da stanu. Soros i njegovi naucnisi sociolozi su lepo smislili ovo. Shavtili su da je zakon o otimanju imovine nasilno i rio tinto koji ce da potruje srbiju izuzetno osetljiva tema za koju ce narod i zivot da da na bajonetima policije. Zato iskreno se nadam da ce vlast da se urazumi i da povuce i ponisti te zakone o referendumu i otimanju imovine i da otera rio tinto iz srbije. Na taj nacin ce sorosevcima da izbije motiv i temu iz ruke. Ostale teme ne mogu da nateraju ljude da daju zivote za slobodu. U suprotno narod nahuskan od sorosevaca podugnuce bratoubilacki gradjanski rat.

 
A kako drugacije zaustaviti ulicnu mafiju zvani partija nego silom?
A sta sorosevci ce ti doneti slobodu i prosperitet? Pa koje doveo rio tinto prvi? Sta kazu gradjanske vodje za srebrenicu jel znas? Za njih je sprebrenica genocid. Ova njihova kaze da mora da se uvede seksualno obrazovanje u skole da deca uce da je biti homoseksualac lepa stvar i da nema nista lose u tome i da to treba deca da uce u skolama. Tebi se dopadaju ti antihristi da ti vode drzavu?
 
A sta sorosevci ce ti doneti slobodu i prosperitet? Pa koje doveo rio tinto prvi? Sta kazu gradjanske vodje za srebrenicu jel znas? Za njih je sprebrenica genocid. Ova njihova kaze da mora da se uvede seksualno obrazovanje u skole da deca uce da je biti homoseksualac lepa stvar i da nema nista lose u tome i da to treba deca da uce u skolama. Tebi se dopadaju ti antihristi da ti vode drzavu?

Sve je to partijska teroristicka banda. Ali trenutno samo jedna strana koristi silu drzave za politicke ciljeve.
 
Ma nema ih ni 30 krezavih placenika autosovonista, po gradu, u BG ih se mozda nakupi 300.
Samo se ti nadaj. rio tinto je pitanje zivota i smrti jer ako pocne da rovari srbiju sve ce da zagadi i potruje . Naravno ta voda preko save dolazi i u Beograd tako da ce i beogradjani masovno da umiru od otrova. Ljudi su toga svesni i zato svako normalan ce se dici protiv trovaca
 
Ovo me vec plasi. Neznam iskreno ali mislim da ovi demonstranti nece da stanu. Soros i njegovi naucnisi sociolozi su lepo smislili ovo. Shavtili su da je zakon o otimanju imovine nasilno i rio tinto koji ce da potruje srbiju izuzetno osetljiva tema za koju ce narod i zivot da da na bajonetima policije. Zato iskreno se nadam da ce vlast da se urazumi i da povuce i ponisti te zakone o referendumu i otimanju imovine i da otera rio tinto iz srbije. Na taj nacin ce sorosevcima da izbije motiv i temu iz ruke. Ostale teme ne mogu da nateraju ljude da daju zivote za slobodu. U suprotno narod nahuskan od sorosevaca podugnuce bratoubilacki gradjanski rat.

Nema nista od rata, ne postoje dve strane, osim u glavama furundzija... koji opet ne zele da ratuju ČP
 
Ovo me vec plasi. Neznam iskreno ali mislim da ovi demonstranti nece da stanu. Soros i njegovi naucnisi sociolozi su lepo smislili ovo. Shavtili su da je zakon o otimanju imovine nasilno i rio tinto koji ce da potruje srbiju izuzetno osetljiva tema za koju ce narod i zivot da da na bajonetima policije. Zato iskreno se nadam da ce vlast da se urazumi i da povuce i ponisti te zakone o referendumu i otimanju imovine i da otera rio tinto iz srbije. Na taj nacin ce sorosevcima da izbije motiv i temu iz ruke. Ostale teme ne mogu da nateraju ljude da daju zivote za slobodu. U suprotno narod nahuskan od sorosevaca podugnuce bratoubilacki gradjanski rat.

Nemas ti pojma ,vucic i soros su jedno a ne dve strane.
 
2 su moguća scenarija. Ako nisu Vučićevi primili dobre pare onda će Vučić da izađe i kaže kako on neće potpisati takve zakone kao predsednik, i eto nove populističke priče. Međutim, mnogo verovatnije je da jesu primili velike pare i zato će te zakone braniti do zadnjeg Srbina.
 
2 su moguća scenarija. Ako nisu Vučićevi primili dobre pare onda će Vučić da izađe i kaže kako on neće potpisati takve zakone kao predsednik, i eto nove populističke priče. Međutim, mnogo verovatnije je da jesu primili velike pare i zato će te zakone braniti do zadnjeg Srbina.
Cemu onda sluzi premijer ako sve predsednik potpisuje ,nekada je predsednik bila protokolarna funkcija kod nas.
 
Ovo me vec plasi. Neznam iskreno ali mislim da ovi demonstranti nece da stanu. Soros i njegovi naucnisi sociolozi su lepo smislili ovo. Shavtili su da je zakon o otimanju imovine nasilno i rio tinto koji ce da potruje srbiju izuzetno osetljiva tema za koju ce narod i zivot da da na bajonetima policije. Zato iskreno se nadam da ce vlast da se urazumi i da povuce i ponisti te zakone o referendumu i otimanju imovine i da otera rio tinto iz srbije. Na taj nacin ce sorosevcima da izbije motiv i temu iz ruke. Ostale teme ne mogu da nateraju ljude da daju zivote za slobodu. U suprotno narod nahuskan od sorosevaca podugnuce bratoubilacki gradjanski rat.

to je moglo pre Putinovog govora u UN 2014.................sada je to nemoguce jer se po tada proklamovanoj novoj strategiji ne napadaju drugi narodi zemlje i vec se napada epicentar................koji je udaljen hiljadama kilometara od "predvidjenog" terena za gradjanski rat.
Od tada pa do danas nije izbio ni jedan gradjanski rat u svetu............pa nece ni u Srbiji.
 
2 su moguća scenarija. Ako nisu Vučićevi primili dobre pare onda će Vučić da izađe i kaže kako on neće potpisati takve zakone kao predsednik, i eto nove populističke priče. Međutim, mnogo verovatnije je da jesu primili velike pare i zato će te zakone braniti do zadnjeg Srbina.

ja msm da bi Vučić i Zorana možda i vratili ako su uzeli nešto, jer im je preselo, a tek će.....
...ali ne mogu, mobilni pretplatnik nije dostupan....tu nema zezanja, zato će ovi koji su uzeli, AKO su uzeli ići do samog kraja, jer znaju da će sve drugo biti i njihov kraj...AKO je neko uzeo, a DJILAS I ŠOLAK znamo da su 100% uzeli, to ne mož da omane~!
 

Back
Top