Quantcast

Gradjanski obracun u Srbiji,da ili ne?

Poruka
4.286
Mnogi ovde promovisu ideju gradjanskog obracuna pa me interesuje da li ste za ili protiv i zasto?
Ja licno sam protiv jer u svakom obracunu ginu neduzni i budale a vodje posmatraju sa strane.
Pun mi je **** tih obracuna medju vodjama koje prost narod sprovodi u delo jer ne vidi da su im upravo te vodje neprijatelji a ne narod.
I kad dodje mir opet bude po istom.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.717
Све то зависи шта су се ПЛАЋЕНИЦИ ДОГОВОРИЛИ СА СВОЈИМ ГАЗДАМА... уопште ништа не зависи од народа... тако да ако су се договорили да направе крвопролиће (а знам једну Томину изјаву својевремено из које се види да он воли "мало крви") њега ће и бити, е сада да ли ће бити зато да би упале НАТО трупе да као "смире ситуВацију" или зато да би уклонили Тадића - то не знам...

Ale kobac

Iskusan
Poruka
6.938
Policiju treba smanjiti za 50% jer su oni na budzetu koji je odavno ispraznjen. Trebalo je jacati vojsku a ne policiju jer ona uglavnom sluzi za odbranu ovog posrnulog rezima.
slazem se,ali da umamo bar 30% visoko obrazovaniog stanovnistva
i da nam je drugacija svest i povjest
znas onu nashu staru,nema rata dok ne udari brat na brata,proklet je ovo narod

to nam je ukrvi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.