Građanin Tadić da pokaže da je platio porez na prodaju lutkica !!!

dbkapo

Veoma poznat
Poruka
11.819
GRADJANIN TADIĆ DA DOKAŽE DA JE PLAĆAO POREZ NA PRODAJU LUTKICA !!!

Javnost je upoznata da je:
gore pomenuti građanin po sopstvenim izjavama prodavao lutkice na ulici, pored četnika koji su prodavali obeležija u Knez Mihajlovoj a koje je po njegovim navodima sam pravio, ušta ja iskreno sumnjam.
U to vreme je dotični postao žestok mrzitelj Četnika jer su mu ovi pravili konkurenciju i puštali muziku koja se razlikovala od pesama Idola.
Ta stečena mržnja ga nije napustila sve do današnjih dana.

Treba pokrenuti medijsku akciju da se dokaže je gore pomenuti građanin radio to legalno kao i da je platio porez državi !!! :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Ако закон важи за све нас важи и за грађанина Тадића,
схпдно томе молим тужилаштво да реагује и процесуира дотичног грађанина !!!!!

Srpski zakon ne važi za one koji ga pišu!
(samo za ostalu marvu)
EU nema alternativu.--------> pravac EU
 
A ako plati porez gde će da stanuje?(Čuo sam da su kirije u Metropoli skupe?)
U Top - Kapi je jeftinije,

Па сети се...... да му је мама дала 50.000 евра да купи стан а он их као фол орочио. (пријавио је на почетку свог мандата прво 50.000 после 55.000)
Два пута је званично примао награде у Европи, иза којих су стајали "јавни" износи такође од по 50.000 евра.

Није тајна а то је изнео Војислав Милошевић у радио Фокусу да дотични грађанин има и 1,4 милијарде на рачуну у ватикану
као и 600 милиона у Берки Банци у Лондону....

Само да знаш, да има парица за најскупљи хотел у Србији !!!!!
 
Па сети се...... да му је мама дала 50.000 евра да купи стан а он их као фол орочио. (пријавио је на почетку свог мандата прво 50.000 после 55.000)
Два пута је званично примао награде у Европи, иза којих су стајали "јавни" износи такође од по 50.000 евра.

Није тајна а то је изнео Војислав Милошевић у радио Фокусу да дотични грађанин има и 1,4 милијарде на рачуну у ватикану
као и 600 милиона у Берки Банци у Лондону....

Само да знаш, да има парица за најскупљи хотел у Србији !!!!!

Čuo sam za Banku Il Santo Spirito u Vatikanu., tamo čuvam i ja svoj novac koji sam ukrao od građana Srbije.
(Hebote...provalio me BoTa)
p.s.Sigurno je uložio pare u dinarima.(EU valuta se mnogo klati).Siher je siher.
 
Čuo sam za Banku Il Santo Spirito u Vatikanu., tamo čuvam i ja svoj novac koji sam ukrao od građana Srbije.
(Hebote...provalio me BoTa)
p.s.Sigurno je uložio pare u dinarima.(EU valuta se mnogo klati).Siher je siher.

Јесте стварно чувао прво у динарима, а онда је мењао динаре у мајцарце, јевреје и воларе,
па је код нас почео да пада динар......
 
>>Tadićev poraz u drugom krugu predsedničkih izbora - NEPROCENJIVO ZA SRBIJU I NAROD.<<

A bivša 1 Dama Amerike izjavila: SAD hoće da sarađuje sa Tomom Nikolićem.(I ona otpisala BoTa, il' mi se samo čini?)

Већина искусних политичара свих земалља је отписала Тадића. Њега онако понеко подржи само за лову или неки лични интерес који му је овај обећао.

РАЗМИСЛИ МАЛО ГДЕ ЈЕ ТО ТАДИЋ КАО ПРЕДСЕДНИК ПРИМЉЕН У ПОСЛЕДЊИХ 1,5 ГОД. ?
ЈЕДИНО КОД ЈАНУКОВИЋА КАД ЈЕ УРГИРАО ДА ГА ПРИМИ ПУТИН !!!!
 
>>Tadićev poraz u drugom krugu predsedničkih izbora - NEPROCENJIVO ZA SRBIJU I NAROD.<<

A bivša 1 Dama Amerike izjavila: SAD hoće da sarađuje sa Tomom Nikolićem.(I ona otpisala BoTa, il' mi se samo čini?)

Море њој не треба веровати....иначе, физички све више личи на Олбрајтову...а и психиЋки !?
 

Back
Top