Građani širom Srbije u REDOVIMA

90%ovih je dobilo posao preko SNS i onda su ucenjeni da dolaze na skupove,mitinge i sl.
Sto je po meni jos gore,ovi koji stvarno veruju u ideje AV i njegovu politiku imaju barem neko misljenje i stav a ovi drugi su obicni beskicmenjaci...

Само интерес,ништа друго.
Слажем се .

Проблем је само..сутра им дође Хајли Силасије или хашим тачи,црвени кмери..са те позиције..
опет ће направе редове :confused:
 
valjevo.jpg


🤢:bljak:
teško đubre, još su davno o njemu pisali da je loš čovek...samo se zaklanjao iza dece u svojim emisijama
 
90%ovih je dobilo posao preko SNS i onda su ucenjeni da dolaze na skupove,mitinge i sl.
Sto je po meni jos gore,ovi koji stvarno veruju u ideje AV i njegovu politiku imaju barem neko misljenje i stav a ovi drugi su obicni beskicmenjaci...
ima i ucene...ali, postoji i drugi razlog...ološ je videla priliku da se veoma lako dolazi do nekretnina i para...zbog toga su tu...nisu to baš ucenjeni i naivni članovi...već potencijalne teške lopovčine
 
ima i ucene...ali, postoji i drugi razlog...ološ je videla priliku da se veoma lako dolazi do nekretnina i para...zbog toga su tu...nisu to baš ucenjeni i naivni članovi...već potencijalne teške lopovčine

Да, не треба упадати у ту замку сентименталности, па их сажаљевати и саосећати са њиховом "тешком судбином". Нема ту никакве тужне приче, то је олош.
 
а и потпис..ех,то ништа не кошта.
образ-ђон!
Колико пута су лагали,колико пута су били лагани..
Па сваки други је у неком судском спору..Без лагања и подмићивања ти не можеш да избоксујеш правду-уколико си у праву.

Па ми смо годинама преко пута Палате Правде имали кафанче које се у жаргону звало-Код лажног сведока-.
Одеш на кафу,нађеш "сведока" за твоје потребе,платиш :lol::lol: и завршиш себи преко потребан посао.

Преко пута мог војног одсека исто било кафанче,уђеш тамо и на сваком столу седи само по један лик.
Чекају овог из Одсека да им за кинту анулира неку војну вежбу,неки застрашујћи државни позив..
јбг..у земљи Србији мораш да се сналазиш
 
а и потпис..ех,то ништа не кошта.
образ-ђон!
Колико пута су лагали,колико пута су били лагани..
Па сваки други је у неком судском спору..Без лагања и подмићивања ти не можеш да избоксујеш правду-уколико си у праву.

Па ми смо годинама преко пута Палате Правде имали кафанче које се у жаргону звало-Код лажног сведока-.
Одеш на кафу,нађеш "сведока" за твоје потребе,платиш :lol::lol: и завршиш себи преко потребан посао.

Преко пута мог војног одсека исто било кафанче,уђеш тамо и на сваком столу седи само по један лик.
Чекају овог из Одсека да им за кинту анулира неку војну вежбу,неки застрашујћи државни позив..
јбг..у земљи Србији мораш да се сналазиш
i tako ti prođe život...u nekom snalaženju...a na kraju, ništa normalno nisi mogao da uradiš
 
i tako ti prođe život...u nekom snalaženju...a na kraju, ništa normalno nisi mogao da uradiš

На крају ти то само пређе у навику..па брате,најбоље знаш да се од 90тих..
и то од раних 90тих па до данашњих дана апсолутно ништа није променило,али дословно ништа!

Па ми сада имамо прилику да читамо да нека коурветина по имену Ирена Вујевић,коурветина оног Синише Малог која је
постављена за Председницу Општине Савски Венац :D
држи Слово једном Бошку Обрадовићу.
Све ненормално.
 
На крају ти то само пређе у навику..па брате,најбоље знаш да се од 90тих..
и то од раних 90тих па до данашњих дана апсолутно ништа није променило,али дословно ништа!

Па ми сада имамо прилику да читамо да нека коурветина по имену Ирена Вујевић,коурветина оног Синише Малог која је
постављена за Председницу Општине Савски Венац :D
држи Слово једном Бошку Обрадовићу.
Све ненормално.
rođen sam 1969...nagledao sam se raznih lopovluka, prevara, izdaja...ponižavanja, ismejavanja i zapišavanja srpskih građana...i to sve na iste fore i fazone...u ciklusima se ponavljaju iste šeme, pomoću kojih se uništava država i narod...SAMO MI JEDNO NIJE JASNO..GDE JE GRANICA TRPLJENJA
 
ГЛАСАЧ

Vucic-Karikatura-Corax-V-640x427.jpg
Име није битно.
Битна је суштина.
Метафора нашег друштвеног потонућа.
Један лик ми је писао месецима.
И хвалио ме.
Одушевљен мојим јавним радом.
И слао ми линкове за објављивање.
И ја сам углавном све објављивао.

Он је почео да ме зове братом.
Братом на квадрат, како је писао.
Мада човека уопште не познајем.
Никада се нисмо срели.
Добијам дневно 1.ооо имејлова.
Мимо пословних имејлова.
И свима одговарам.
Неки људи траже од мене да им помогнем.
Помажем колико могу.
Трудим се свим силама.
На хиљаде људи сам помогао од 1990 године.
Они то могу да потврде.
Хоћу да помогнем, ако могу.
Али не могу свима да помогнем.
Упркос мојој искреној жељи.
Нисам власт.Немам никакву моћ.
Напротив, све државне институције су за мене затворене.
Многи се плаше да се састану самном.
Боје се да не изгубе посао, јер ја сам непријатељ власти.
И ја их разумем.
Не љутим се на њих.

Човек, дакле, тражи од мене да му нађем пулмолога.
Хитно.Дете му је болесно.
Одговарам му да не познајем ниједног пулмолога.
Морам да се распитам.
Видећу. Викенд је.
Он је упоран.
Тражи да му одмах помогнем.
Нисам лекар.
И не могу одмах да му помогнем.
Разумем га, али сам немоћан.
Тада почиње права канонада увреда.
Разочарао сам га.
Дрзак сам.
Олош.
Псује ме.
Вређа.
Лажов сам.

И онда иде завршница :
" Вучић је за тебе хуманиста,*ебем тебе и твоју крипто државу олошу."
Гласаћу за Вучића.
И нас 17 у породици цркни олошу.“


Обећао сам му да ћу ово да објавим.
И , ево, објављујем.
Нека остане записано.
Блокирао сам га.


Београд, 7528.године, сечко, двадесет девети дан
(Бранко Драгаш)
 

Back
Top