Грађани осећају поскупљења, стручњаци упозоравају на драстичан пад стандарда!

То је једино што им искрено желим, да напредују исто као Србија под Вучићем.


Признај да си ово преписао из састава једног од полазника академије СНС за младе лидере.
:D
6gsoh10gj4e81.jpg
 
A kakvo pakiranje Ariela je u pitanju?
Груба рачуница јер баш и не гледам у да ли је јефтинији ДМ или Лили ( сви ми кажу да ДМ има приступачније цене) око 30% поскупљење. То је већ осетно.
 
Груба рачуница јер баш и не гледам у да ли је јефтинији ДМ или Лили ( сви ми кажу да ДМ има приступачније цене) око 30% поскупљење. То је већ осетно.
To bi kod nas bilo oko 100kn (1550din) čini mi se, onako ugrubo.
Ariel kapsule (14-15kom) oko 50kn
Dezodorans 150ml oko 28k
Gel za tuširanje 250ml oko 22kn
To je kad nisu na nikakvim akcijama i malo bolje marke (Nivea, Old spice, Axe...)
 
To bi kod nas bilo oko 100kn (1550din) čini mi se, onako ugrubo.
Ariel kapsule (14-15kom) oko 50kn
Dezodorans 150ml oko 28k
Gel za tuširanje 250ml oko 22kn
To je kad nisu na nikakvim akcijama i malo bolje marke (Nivea, Old spice, Axe...)
И код мађара је све такође јефтиније и то доста. Не знам шта мисле, ко живи у србији. :lol:
 
И код мађара је све такође јефтиније и то доста. Не знам шта мисле, ко живи у србији. :lol:
Vidim za idući tjedan u Konzumu Nivea 30%, Ariel 30% sniženje...
Evo iz Intersparovog letka
IMG_20220518_165321.jpg
 
Vidim za idući tjedan u Konzumu Nivea 30%, Ariel 30% sniženje...
Evo iz Intersparovog letka
Pogledajte prilog 1155818
Ја купујем само за себе па не јурим те акције осим кад видим у продавници па као, ајде али ово је акција +30% Код вас нема онај шпар Spar?
 
Ја купујем само за себе па не јурим те акције осим кад видим у продавници па као, ајде али ово је акција +30%
Pa u redu. Ja jurim. Nas je četvero, žena, djeca. A kozmetika je nešto što može stajati, a i deterdženti, pa kad kupujem gledam da bude na nekoj akciji. Cijene su svuda većinom iste, samo se popusti (akcije) razlikuju. Nije mi problem prelistati katalog i zapisati na papirić gdje što da kupim. 🙂
Spar i Interspar su isto. Samo manje trgovine su Spar, a veće su Interspar.
 
Pa u redu. Ja jurim. Nas je četvero, žena, djeca. A kozmetika je nešto što može stajati, a i deterdženti, pa kad kupujem gledam da bude na nekoj akciji. Cijene su svuda većinom iste, samo se popusti (akcije) razlikuju. Nije mi problem prelistati katalog i zapisati na papirić gdje što da kupim. 🙂
Домаћин. :pivce:
 

Back
Top