Gradjani Hrvatske bez vize u SAD

Хрвата нема пуно, за Америку сасвим прихватљив егзодус.
Шта мислиш- колико би Мексова прешло Рио Гранде, ако границу чувају ујке? :lol:
Какав, бре, зид!?
Преселиш све Хрвате уз границу са Мексиком, даш им државу (територијом мање смешну и бесмислену од актуАлне :lol: ) и решен проблем!:mrgreen:
 
Шта мислиш- колико би Мексова прешло Рио Гранде, ако границу чувају ујке? :lol:
Какав, бре, зид!?
Преселиш све Хрвате уз границу са Мексиком, даш им државу (територијом мање смешну и бесмислену од актуАлне :lol: ) и решен проблем!:mrgreen:
Амери им само кажу то су Срби, има да направе већи масакар од Бика који седи на Литл Бигхорну.
 
Ja sam onaj is poste..
Barem u Srbiji kada odes u postu imas plakat gde je objasnjeno kako se valjda salje preporuceno pismo ili paket i tamo gde pise ime i prezime pise ‚‚Petar Petrovic‚‚ e ja sam taj totalno bezvezan lik niko i nista,uslagirana konstanta sa rupom na mozgu.
A i jedina pesma od dugmeta koju sam mogao da svarim zvala se ‚‚dobor vam jutro Petrovic Petre....

I naravno Dzoni nije luzer....
Prgavi luzer
Oće to s godinama
 
Амери им само кажу то су Срби, има да направе већи масакар од Бика који седи на Литл Бигхорну.
Јес', да међу Мексовима нема и сикариоса... :lol:
Каква би то смејурија била; храбри хрватски гранићари би трећи дан ронили Атлантиком и бежали назад, са све домовницом у зубићима...:mrgreen:
 
Kada jednom dobiješ američku turističku vizu ona traje deset godina.
U USA ni sa jednim pasošem ne možeš da se zapošljavaš i boraviš neograničeno. Čuli za green card nekada?

Dakle, za potrebe emigracije vrlo malo se menja sa hrvatskim pasošem. Jedino za turizam se rešavaju ljudi te prve zajebancije sa papirologijom.

P.S Američka emigraciona na aerodromu ume da vrati ljude i pored validnih viza i bezvisnih pasoša ma koliko ti zemlja izdavalac bila čuvena i bogata ako im se nadigne, tipa skontaju da imaš 200$ u džepu i posumnjaju da ćeš da šljakaš..... ili im dođe jednostavno.
Kao i Nemci što vrate kad provale vikend baba sere i bauštelce iako nema viza :)

Dakle ko hoće na Havaje :ok:
Ko misli da vozi kamion neka lepo traži regularnu radnu vizu i sa srpskim pasošem . Nisu škrti za zanimanja koja im trebaju.
 
Da. Ako nemaš povratnu ili imaš 500€ za mesec dana vraćaju skoro instant.
U 90 % slučajeva samo overe pasoš ali nekada proveravaju.
Meni poslednjih meseci nikad ne traže povratnu. Možda iz nečeg drugog provale da ballujem outta control.

Nego, moje mišljenje je bilo da imaju digitalnu bazu podataka. Ali u poslednje vreme kao da se oslanjaju na pečat!

"Gde ste ušli, kad?" pita me švajcarski graničmar. "Zaboravili su da vam štambilje." :dash:
 
Još i nekako neredi, ali pogledaj na šta im ulice liče zbog ogromnog broja beskućnika, drugima govore da su shithole a bukvalno su oni to.:

11.png
 

Back
Top