Gradiška u blokadi zbog pada mosta, Hrvatska ne protestuje?

  • Začetnik teme Začetnik teme Neno
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Neno

Buduća legenda
Poruka
28.747

Recept „Blokadne kuharice“ rezervisan je samo za rušenje Srbije​

MOST na graničnom prelazu Gradiška između Hrvatske i Bosne i Hercegovine oštećen je tokom noći, zbog čega je saobraćaj u potpunosti obustavljen. Sad će tamo Mila Pajić da pokrene borbu protiv korupcije i kampanju "Ruke su vam krvave!"? Neće.... Hrvatska je njena kuća, a Srbiju bi da sruše. To je razlika.​

1779189688746.png

Ovaj incident odmah otvara ključno pitanje: Hoćemo li sada u Hrvatskoj imati proteste po receptu "Blokadne kuharice"?

Odgovor je – ne. Nećemo ih imati, jer je taj recept pravljen isključivo za obojene revolucije u Srbiji.
Ovakve stvari i tehnički problemi se, nažalost, dešavaju svuda u svetu. Infrastruktura je podložna oštećenjima.

Međutim, svedoci smo toga da se ovakvi događaji jedino u Srbiji, od strane dežurnih blokadera, svesno i sistemski zloupotrebljavaju za destabilizaciju zemlje i nasilni prevrat.

Ono što je svuda u svetu vanredna tehnička okolnost, u Srbiji postaje izgovor za politički radikalizam, zaustavljanje svakodnevnog života i pokušaje rušenja legitimne vlasti na ulici, mimo izbora i demokratskih procedura.

Dok će se u Hrvatskoj saobraćaj normalizovati nakon stručne popravke bez ikakvih političkih tenzija, primeri iz Srbije jasno pokazuju kako funkcioniše uvezeni mehanizam izazivanja haosa. Cilj tog mehanizma nikada nije rešavanje problema niti bezbednost građana, već isključivo kreiranje stalne nestabilnosti za račun tuđih interesa.

Novosti
https://www.novosti.rs/vesti/politi...kadne-kuharice-rezervisan-samo-rusenje-srbije
**************************************************************************************************************************************************************************************************


Da li to po shvatanju odredjenih političkih struktura u Srbiji, ovakve nezgode ne bi trebalo da se dešavaju ne samo u Srbiji nego bilo gdje?
Moglo je doći i do nesreće prilikom urušavanja ali srećom nije.
Kako shvatiti da pojedinci u Srbiji prosto priželjkuju da se dese neke nezgode kao da je to nešto što se uopšte ne dešava bilo gdje i bilo kada?
Da li je neko od nadležnih službi u Hrvatskoj kriv zbog ovog oštećenja i da li će hrvati sada krenuti u masovne peroteste jer eto nadležni nisu dovoljno stručni (/a ni kopetentni) da to preduhitre i saniraju?
 
Na Graničnom prelazu Gradiška između Bosne i Hercegovine i Hrvatske došlo je do obrušavanja dela ograde mosta, zbog čega je u potpunosti onemogućeno kretanje vozila i pešaka, prenose lokalni mediji.

Konstrukcija ograde popustila je pod neutvrđenim okolnostima, a prema prvim informacijama, nema povređenih osoba.

– Zbog obrušavanja dela mosta, od noćas je obustavljen saobraćaj na graničnom prelazu Gradiška. Na ostalim graničnim prelazima zadržavanja putničkih vozila, za sada se kreću od 10 do 30 minuta – naveo je jutros u saopštenju Bosanskohercegovački auto-moto klub (BIHAMK).

RTRS prenosi da je do urušavanja došlo jutros oko 1 čas posle ponoći, kao i da je zatvoren saobraćaj ispod mosta, kao i u okolnim ulicama.

Vozačima se savetuje da odmah preusmere svoje kretanje na najbliže alternativne granične prelaze.
 
Vidi Neno, kada bi bili ljudi kao što nismo, lepo bi ti odgovorili ovako:

Koliko je bilo žrtava kod pomenutog mosta?
A da do dana današnjeg baš niko nije zaglavio robiju zbog suludo sklepane nadstrešnice plus da neki to zloupotrebljavaju u marketing zbog mesta u skupštini makar nemali većinu nego čisto da budu na državnoj grbini te da ostvaruju protivzakonite i zakonite olakšice sa svojim privatnim firmama je drugi par rukava...
 
Poslednja izmena:

Recept „Blokadne kuharice“ rezervisan je samo za rušenje Srbije​

MOST na graničnom prelazu Gradiška između Hrvatske i Bosne i Hercegovine oštećen je tokom noći, zbog čega je saobraćaj u potpunosti obustavljen. Sad će tamo Mila Pajić da pokrene borbu protiv korupcije i kampanju "Ruke su vam krvave!"? Neće.... Hrvatska je njena kuća, a Srbiju bi da sruše. To je razlika.​

Pogledajte prilog 1902324

Ovaj incident odmah otvara ključno pitanje: Hoćemo li sada u Hrvatskoj imati proteste po receptu "Blokadne kuharice"?

Odgovor je – ne. Nećemo ih imati, jer je taj recept pravljen isključivo za obojene revolucije u Srbiji.
Ovakve stvari i tehnički problemi se, nažalost, dešavaju svuda u svetu. Infrastruktura je podložna oštećenjima.

Međutim, svedoci smo toga da se ovakvi događaji jedino u Srbiji, od strane dežurnih blokadera, svesno i sistemski zloupotrebljavaju za destabilizaciju zemlje i nasilni prevrat.

Ono što je svuda u svetu vanredna tehnička okolnost, u Srbiji postaje izgovor za politički radikalizam, zaustavljanje svakodnevnog života i pokušaje rušenja legitimne vlasti na ulici, mimo izbora i demokratskih procedura.

Dok će se u Hrvatskoj saobraćaj normalizovati nakon stručne popravke bez ikakvih političkih tenzija, primeri iz Srbije jasno pokazuju kako funkcioniše uvezeni mehanizam izazivanja haosa. Cilj tog mehanizma nikada nije rešavanje problema niti bezbednost građana, već isključivo kreiranje stalne nestabilnosti za račun tuđih interesa.

Novosti
https://www.novosti.rs/vesti/politi...kadne-kuharice-rezervisan-samo-rusenje-srbije
**************************************************************************************************************************************************************************************************


Da li to po shvatanju odredjenih političkih struktura u Srbiji, ovakve nezgode ne bi trebalo da se dešavaju ne samo u Srbiji nego bilo gdje?
Moglo je doći i do nesreće prilikom urušavanja ali srećom nije.
Kako shvatiti da pojedinci u Srbiji prosto priželjkuju da se dese neke nezgode kao da je to nešto što se uopšte ne dešava bilo gdje i bilo kada?
Da li je neko od nadležnih službi u Hrvatskoj kriv zbog ovog oštećenja i da li će hrvati sada krenuti u masovne peroteste jer eto nadležni nisu dovoljno stručni (/a ni kopetentni) da to preduhitre i saniraju?
Što Hrvatska ima s time da se dio mosta srušio u Bosni?
 
Ala vi muljate tamo CIA da poludi...
Bilo je i odbijanja naravno jer da nije u interesu RH primiti nekog u državljanstvo, ako se recimo borio u zadnjem ratu protiv Hrvatske tako što je bombardirao preko Save hrvatska mjesta. Hrvatska ima čitav popis vojnika svih ratnih strana u Bosni tako da nema zezanja.
Nedavno iz sličnog razloga odbijen neki Musliman pa digao graju, a svi mu se smijali.
 

Recept „Blokadne kuharice“ rezervisan je samo za rušenje Srbije​

MOST na graničnom prelazu Gradiška između Hrvatske i Bosne i Hercegovine oštećen je tokom noći, zbog čega je saobraćaj u potpunosti obustavljen. Sad će tamo Mila Pajić da pokrene borbu protiv korupcije i kampanju "Ruke su vam krvave!"? Neće.... Hrvatska je njena kuća, a Srbiju bi da sruše. To je razlika.​

Pogledajte prilog 1902324

Ovaj incident odmah otvara ključno pitanje: Hoćemo li sada u Hrvatskoj imati proteste po receptu "Blokadne kuharice"?

Odgovor je – ne. Nećemo ih imati, jer je taj recept pravljen isključivo za obojene revolucije u Srbiji.
Ovakve stvari i tehnički problemi se, nažalost, dešavaju svuda u svetu. Infrastruktura je podložna oštećenjima.

Međutim, svedoci smo toga da se ovakvi događaji jedino u Srbiji, od strane dežurnih blokadera, svesno i sistemski zloupotrebljavaju za destabilizaciju zemlje i nasilni prevrat.

Ono što je svuda u svetu vanredna tehnička okolnost, u Srbiji postaje izgovor za politički radikalizam, zaustavljanje svakodnevnog života i pokušaje rušenja legitimne vlasti na ulici, mimo izbora i demokratskih procedura.

Dok će se u Hrvatskoj saobraćaj normalizovati nakon stručne popravke bez ikakvih političkih tenzija, primeri iz Srbije jasno pokazuju kako funkcioniše uvezeni mehanizam izazivanja haosa. Cilj tog mehanizma nikada nije rešavanje problema niti bezbednost građana, već isključivo kreiranje stalne nestabilnosti za račun tuđih interesa.

Novosti
https://www.novosti.rs/vesti/politi...kadne-kuharice-rezervisan-samo-rusenje-srbije
**************************************************************************************************************************************************************************************************


Da li to po shvatanju odredjenih političkih struktura u Srbiji, ovakve nezgode ne bi trebalo da se dešavaju ne samo u Srbiji nego bilo gdje?
Moglo je doći i do nesreće prilikom urušavanja ali srećom nije.
Kako shvatiti da pojedinci u Srbiji prosto priželjkuju da se dese neke nezgode kao da je to nešto što se uopšte ne dešava bilo gdje i bilo kada?
Da li je neko od nadležnih službi u Hrvatskoj kriv zbog ovog oštećenja i da li će hrvati sada krenuti u masovne peroteste jer eto nadležni nisu dovoljno stručni (/a ni kopetentni) da to preduhitre i saniraju?
Možda tamo Predsednik ne odredjuje da firma neke frizerke radi gradjevinske poslove?
 
A što pominješ Hrvatsku kad se most urušio sa vaše bosanske strane.

Stvarno svasta.

E sad mi iz Srbije nemamo pojma šta vi radite tamo, pa bi mogao da nam objasniš što ne koristite novi most koji vam je EU napravila 2022.
Balije blokiraju upotrebu, ali valjda posle rušenja starog neće moći dalje da ljude dovode u opasnost, pa čak i svojim muslimanima da otežavaju odlazak u EU.
 
Pomogli, napravili novi most preko Save, veliki granični prijelaz, spojili na naše autoceste i sad tako stoji jer se u Bosni svađaju među sobom oko nekih poreznih davanja.
Pogledajte prilog 1902359
Ne, niko se ne svađa u BiH već FBiH odbija da isplati Srpskoj desetine miliona duga po presudi Suda BiH.
 
Eto ti ga na, Muslimani protiv hitnog otvaranja novog mosta i graničnog prijelaza. Srbi grade splavove da mogu u Hrvatsku.

Pogledajte prilog 1902362
Није прошао високе Бошњачке стандарде...

Зато су оправдано блокирали овај аматерски прелаз у мрску ЕУ
 
Ne, niko se ne svađa u BiH već FBiH odbija da isplati Srpskoj desetine miliona duga po presudi Suda BiH.
Zar nije da Srpska duguje stotine milijuna eura BiH jer preuzima plaćanje dugova Srpske? Nedavno su ugasili državu TV jer Srpska duguje desetine milijuna eura od pretplate ili tako nešto.
Jednog dana će samo staviti plombe na Srpsku.
 

Recept „Blokadne kuharice“ rezervisan je samo za rušenje Srbije​

MOST na graničnom prelazu Gradiška između Hrvatske i Bosne i Hercegovine oštećen je tokom noći, zbog čega je saobraćaj u potpunosti obustavljen. Sad će tamo Mila Pajić da pokrene borbu protiv korupcije i kampanju "Ruke su vam krvave!"? Neće.... Hrvatska je njena kuća, a Srbiju bi da sruše. To je razlika.​

Pogledajte prilog 1902324

Ovaj incident odmah otvara ključno pitanje: Hoćemo li sada u Hrvatskoj imati proteste po receptu "Blokadne kuharice"?

Odgovor je – ne. Nećemo ih imati, jer je taj recept pravljen isključivo za obojene revolucije u Srbiji.
Ovakve stvari i tehnički problemi se, nažalost, dešavaju svuda u svetu. Infrastruktura je podložna oštećenjima.

Međutim, svedoci smo toga da se ovakvi događaji jedino u Srbiji, od strane dežurnih blokadera, svesno i sistemski zloupotrebljavaju za destabilizaciju zemlje i nasilni prevrat.

Ono što je svuda u svetu vanredna tehnička okolnost, u Srbiji postaje izgovor za politički radikalizam, zaustavljanje svakodnevnog života i pokušaje rušenja legitimne vlasti na ulici, mimo izbora i demokratskih procedura.

Dok će se u Hrvatskoj saobraćaj normalizovati nakon stručne popravke bez ikakvih političkih tenzija, primeri iz Srbije jasno pokazuju kako funkcioniše uvezeni mehanizam izazivanja haosa. Cilj tog mehanizma nikada nije rešavanje problema niti bezbednost građana, već isključivo kreiranje stalne nestabilnosti za račun tuđih interesa.

Novosti
https://www.novosti.rs/vesti/politi...kadne-kuharice-rezervisan-samo-rusenje-srbije
**************************************************************************************************************************************************************************************************


Da li to po shvatanju odredjenih političkih struktura u Srbiji, ovakve nezgode ne bi trebalo da se dešavaju ne samo u Srbiji nego bilo gdje?
Moglo je doći i do nesreće prilikom urušavanja ali srećom nije.
Kako shvatiti da pojedinci u Srbiji prosto priželjkuju da se dese neke nezgode kao da je to nešto što se uopšte ne dešava bilo gdje i bilo kada?
Da li je neko od nadležnih službi u Hrvatskoj kriv zbog ovog oštećenja i da li će hrvati sada krenuti u masovne peroteste jer eto nadležni nisu dovoljno stručni (/a ni kopetentni) da to preduhitre i saniraju?
Cuj tehnicki problem?
Neno!!!
Ne zjb.ljude zdravog razuma.
Stari most se urusio taman kada ovi iz predsjednistva BiH ne dozvoljavaju otvaranje novog mosta?!
Misa mu, koja koicidencija?!
A ne dozvoljavaju jer RS treba da vrati drpitih 150 milioncica!
I to nasao da se urusava u jedan sat, poslije ponoci.
 
Zar nije da Srpska duguje stotine milijuna eura BiH jer preuzima plaćanje dugova Srpske? Nedavno su ugasili državu TV jer Srpska duguje desetine milijuna eura od pretplate ili tako nešto.
Jednog dana će samo staviti plombe na Srpsku.
Nije, ne duguje već Srpskoj duguju.

Sud BiH donio je presudu u korist Srpske prije 11 godina i FBiH već 11 godina izbjegava da plati dug.
 

Back
Top