Грабар-Китаровић: Никада више ни један једини српски тенк неће ући у Вуковар

Samo da znaš da sam te za izmišljanje gluposti i laganje o ulozi srpske vojske predložio za ban. Ovaj nivo mržnje koji ti pokazuješ je svojstven ljudima niske inteligencije a dugačkog jezika.

Slobodno i ti a i onaj kojem si se žalio možete da napišete šta nije tačno kao i šta je uvreda.

Konstatacija koja ne odgovara tvom shvatanju nije znak mržnje, pogotovu kad sam ja u pravu.
 
Pa da, Trpinjska cesta je bila puna izbušenih hrvatskih tenkova

Stotine jugo tenkova, desetine tisuca ubijenih jugoagresorskih cetnickih vojnika, ako je vjerovati HTV-u.
Problem je samo objasniti kako to da su na KiM isti ti tenkovi prosli skoro bez gubitaka 1999, pa kasnije dosmanlijska vlast stotine 55ica istopila, prodala, a jos uvijek u skladistima stoji oko 500 T55, plus 300injak aktivnih M84 i T72 ..

Nesto vam ne valja racunica, ispada da su velikosrpski cetnicki teroristi imali vise tenkova i vojnika nego Njemci i Rusi kod Kurska skupa.

:ceka:
 
Kiseo osmijeh u nedostatku dokaza :)

Наравно да немам доказа, као што их ни ти немаш, кад кажеш никад више.

Остављам само могућност да се то деси, јер у безброј комбинација, ниједна комбинација није немогућа.

Зато се у српском народу и каже, никад не реци никад.
 
Ameri čiste sve te ruske igrače, baš me interesuje ko će kod vas dobiti izbore i kako će raditi...

Ja mislim da je Škoro ozbiljan igrač, mase ga vole, lagano je desno orjentiran, zapravo cilja na iste glasače na koje računa i Kolinda, tako da ono, bit će zanimljivo pratiti razinu gluposti do koje će se doći u predizbornoj kampanji :mrgreen:

A raditi neće ništa, hrvatski predsjednik je u biti figura za pokazivanje, nema neke realne ovlasti.
 
Stotine jugo tenkova, desetine tisuca ubijenih jugoagresorskih cetnickih vojnika, ako je vjerovati HTV-u.
Problem je samo objasniti kako to da su na KiM isti ti tenkovi prosli skoro bez gubitaka 1999, pa kasnije dosmanlijska vlast stotine 55ica istopila, prodala, a jos uvijek u skladistima stoji oko 500 T55, plus 300injak aktivnih M84 i T72 ..

Nesto vam ne valja racunica, ispada da su velikosrpski cetnicki teroristi imali vise tenkova i vojnika nego Njemci i Rusi kod Kurska skupa.

:ceka:
Jel bio srpski tenk u Vukovaru ili ne?
 
....

nije ni čudo da ste izgubili utakmicu...nema večih autodestruktivaca od srba...kuhca ne razumijete zato vam i jeste tako kako jeste...nemate političku pamet niti intuiciju....pa evo i u BIH destruktivno će te raskopati temelje RS ....evo danas SDS za fotelje prodaje gujicu bakiru...
U pravu si.
Nema u Srbiji političke pameti niti je ikada bilo. Da jeste, Hrvatska danas ne bi postojala.
 
Pa jel bio?
Ili je možda u Vukovaru bilo tenkova JNA?
Ne znam, meni ova zastava nalikuje na četničku, a to me navodi na zaključak da je to srpska vojska.
Točno, netočno?
images (2).jpeg
 
Мени се чини да супруг госпође Грабар не носи заслужено презиме...
Да је Китаровић као што није, не би ова лајала около...
On je Pizdarević.
 
Ne znam, meni ova zastava nalikuje na četničku, a to me navodi na zaključak da je to srpska vojska.
Točno, netočno? Pogledajte prilog 588582
netočno...četnici nisu srpska vojska već politički pokret..kao npr. HOS u hrvatskoj...ili el muđžahedin u BIH....
 
A ne zaboravimo da je u četničkom pokretu bilo i pripadnika ostalih naroda sa područja bivše Jugoslavije, da je on u drugom svetskom ratu imao jugoslovenski karakter.
Mačak, i u NDH je bilo srpskih generala, pa šta s time. Ono što volite nazivati JNA se u Vukovaru borilo za srpske, a ne za hrvatske interese. Kao što su se i pripadnici ZNGa borili za hrvatske interese, a sasvim je svejedna nacionalnost vojnika.
 
Ja mislim da je Škoro ozbiljan igrač, mase ga vole, lagano je desno orjentiran, zapravo cilja na iste glasače na koje računa i Kolinda, tako da ono, bit će zanimljivo pratiti razinu gluposti do koje će se doći u predizbornoj kampanji :mrgreen:

A raditi neće ništa, hrvatski predsjednik je u biti figura za pokazivanje, nema neke realne ovlasti.

Da, slažem se, mene više interesuju premijer i ministri...
 
Ja mislim da je Škoro ozbiljan igrač, mase ga vole, lagano je desno orjentiran, zapravo cilja na iste glasače na koje računa i Kolinda, tako da ono, bit će zanimljivo pratiti razinu gluposti do koje će se doći u predizbornoj kampanji :mrgreen:

A raditi neće ništa, hrvatski predsjednik je u biti figura za pokazivanje, nema neke realne ovlasti.

Шкоро, за разлику од дебеле Коко, има доста паметан поглед.

Сад, да ли је то у корелацији са мозгом, не бих знала рећи.
 
Srpski interes je bio očuvanje zajedničke države, dakle jugoslovenska linija, legitimna i legalna, samim tim su se i JNA i ti dobrovoljci angažovali na tome, dakle reč je takođe o jugoslovenskom karakteru.
Mene u JNA učili da rokaš po četniku i po ustaši
Kad se to promijenilo?
 

Back
Top