ГОВОР МРЖЊЕ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
А шта је то ГОВОР МРЖЊЕ....?
Да ли је говор мржње, ако јавно кажеш да некога не волиш....?
Да ли је говор мржње, ако кажеш,да некога више волиш....?
Да ли је говор мржње, ако не волиш
некога или неке, којима је наклоњен режим?
Да ли је говор мржње, кад неко и на овом форуму каже,
да је четнички покрет фашистички, и ако историја говори друго,
и ако је ова држава четнички покрет прогласила антифашистичким,
и законски га изједначила са партизанским покретом?
;) ;) ;)
 
А шта је то ГОВОР МРЖЊЕ....?
Да ли је говор мржње, ако јавно кажеш да некога не волиш....?
Да ли је говор мржње, ако кажеш,да некога више волиш....?
Да ли је говор мржње, ако не волиш
некога или неке, којима је наклоњен режим?
Да ли је говор мржње, кад неко и на овом форуму каже,
да је четнички покрет фашистички, и ако историја говори друго,
и ако је ова држава четнички покрет прогласила антифашистичким,
и законски га изједначила са партизанским покретом?
;) ;) ;)

"Говор мржње" је јеврејска ционистичка смицалица смишљена са јасним циљем да заштити пре свега Јевреје од сваке јавне критике.
Кажњавају се они који имају другачије мишљење о WWII, логорима и расним питањима.
 
"Говор мржње" је јеврејска ционистичка смицалица смишљена са јасним циљем да заштити пре свега Јевреје од сваке јавне критике.
Кажњавају се они који имају другачије мишљење о WWII, логорима и расним питањима.

I homoseksualna.
 
4r6qnk.jpg

it_officer_chetniks.jpg



Inače, to što je skupština izjednačila Partizane i četnike je jedna velika sramota.

I zbog toga je Putin na svečanosti povodom šezdeset godina od pobede nad
fašizmom odlikovao Stjepana Mesića:eek:, dok iz Srbije niko nije bio čak ni pozvan na
svečanost.

Na pitanje novinara zašto na svečanosti nema nikoga iz Srbije, Putin je odgovorio:

"Izgleda da se Srbija odrekla svoje antifašističke prošlosti."
 
4r6qnk.jpg

it_officer_chetniks.jpg



Inače, to što je skupština izjednačila Partizane i četnike je jedna velika sramota.

I zbog toga je Putin na svečanosti povodom šezdeset godina od pobede nad
fašizmom odlikovao Stjepana Mesića, dok iz Srbije niko nije čak ni pozvan.

Na pitanje novinara zašto na svečanosti nema nikoga iz Srbije, Putin je odgovorio:

"Izgleda da se Srbija odrekla svoje antifašističke prošlosti.
"

Е овај твој пост је ГОВОР МРЖЊЕ....
И молим те неки линк, за Путинову изјаву...
:per: :per: :per:
 
Inače, to što je skupština izjednačila Partizane i četnike je jedna velika sramota.


Иначе,
Скупштина Србије се пише великим словом, а партизани малим!
Срамота је што се неки појединцима дозвољава да пишу овако као ти!
Је л ти хоћеш то да нам кажеш да је Србија фашистичка земља и да у њој владају фашистички закони!?
 
Иначе,
Скупштина Србије се пише великим словом, а партизани малим!
Срамота је што се неки појединцима дозвољава да пишу овако као ти!
Је л ти хоћеш то да нам кажеш да је Србија фашистичка земља и да у њој владају фашистички закони!?


Sve gramatičke greške u citiranom postu su sasvim namerno napravljene.:per:



PS. Putin nije rekao da je Srbija "fašistička zemlja", već da se (izgleda) odrekla
antifašističke borbe iz Drugog svetskog rata.

Nemoj mešati babe i žabe.
 
http://www.regulativa.me/naslovi/36...-pokreta-u-oblasti-boracko-invalidske-zastite
Na osnovu člana 90. tačka 2. Ustava Republike Srbije, a u vezi sa Zakonom o pravima boraca, vojnih invalida i članova njihovih porodica ("Službeni glasnik SRS", broj 54/89 i "Službeni glasnik RS", broj 137/04) i Zakonom o osnovnim pravima boraca, vojnih invalida i porodica palih boraca ("Službeni list SRJ", br. 24/98, 29/98 i 25/00), Vlada Republike Srbije donosi

UREDBA


O NAČINU OSTVARIVANJA PRAVA PRIPADNIKA JUGOSLOVENSKE VOJSKE U OTADŽBINI I RAVNOGORSKOG POKRETA U OBLASTI BORAČKO-INVALIDSKE ZAŠTITE
;););)
 
Sve gramatičke greške u citiranom postu su sasvim namerno napravljene.:per:
Прво, твоје огледало!
Друго, претпоставио сам!
Треће, нису граматичке већ правописне! ;););)
Nemoj mešati babe i žabe.
Иначе ово
Inače, to što je skupština izjednačila Partizane i četnike je jedna velika sramota.
није рекао Путин већ ти!

PS. Putin nije rekao da je Srbija "fašistička zemlja", već da se (izgleda) odrekla
antifašističke borbe iz Drugog svetskog rata.

Боли ме уво шта је Путин рекао,
одговори ти мени је ли то Србија фашистичка земља са фашистичким законима!
:rtfm::rtfm::rtfm:

ТАКО ДА

Nemoj mešati babe i žabe.
 
http://www.regulativa.me/naslovi/36...-pokreta-u-oblasti-boracko-invalidske-zastite
Na osnovu člana 90. tačka 2. Ustava Republike Srbije, a u vezi sa Zakonom o pravima boraca, vojnih invalida i članova njihovih porodica ("Službeni glasnik SRS", broj 54/89 i "Službeni glasnik RS", broj 137/04) i Zakonom o osnovnim pravima boraca, vojnih invalida i porodica palih boraca ("Službeni list SRJ", br. 24/98, 29/98 i 25/00), Vlada Republike Srbije donosi

UREDBA


O NAČINU OSTVARIVANJA PRAVA PRIPADNIKA JUGOSLOVENSKE VOJSKE U OTADŽBINI I RAVNOGORSKOG POKRETA U OBLASTI BORAČKO-INVALIDSKE ZAŠTITE
;););)

ЏАБА ТИ ЦИТИРАШ,
ЈА САМ ЦИТИРАО И ЧЛАНОВЕ,
ПА ЈЕ МОДЕРАЦИЈА БРИСАЛА!
 
Пусти мутанте.Они пропагирају фашизам кад њима одговара а кад је уперен против њих онда нападају друге.Њима је говор мржње кад хоће да те слажу и покраду а ти им не дозволиш.Мрзиш их.
 
А шта је то ГОВОР МРЖЊЕ....?
Да ли је говор мржње, ако јавно кажеш да некога не волиш....?
Да ли је говор мржње, ако кажеш,да некога више волиш....?
Да ли је говор мржње, ако не волиш
некога или неке, којима је наклоњен режим?
Да ли је говор мржње, кад неко и на овом форуму каже,
да је четнички покрет фашистички, и ако историја говори друго,
и ако је ова држава четнички покрет прогласила антифашистичким,
и законски га изједначила са партизанским покретом?
;) ;) ;)

govor mrznje nije ako kazes da nekoga ne volis, ili da nekoga manje ili vise volis. ;)
 
А шта је то ГОВОР МРЖЊЕ....?
Да ли је говор мржње, ако јавно кажеш да некога не волиш....?
Да ли је говор мржње, ако кажеш,да некога више волиш....?
Да ли је говор мржње, ако не волиш
некога или неке, којима је наклоњен режим?
Да ли је говор мржње, кад неко и на овом форуму каже,
да је четнички покрет фашистички, и ако историја говори друго,
и ако је ова држава четнички покрет прогласила антифашистичким,
и законски га изједначила са партизанским покретом?
;) ;) ;)

Samo na FB nema govora mrznje. Tamo ima samo like, like,like....like :)
 
А шта је то ГОВОР МРЖЊЕ....?
Да ли је говор мржње, ако јавно кажеш да некога не волиш....?
Да ли је говор мржње, ако кажеш,да некога више волиш....?
Да ли је говор мржње, ако не волиш
некога или неке, којима је наклоњен режим?
Да ли је говор мржње, кад неко и на овом форуму каже,
да је четнички покрет фашистички, и ако историја говори друго,
и ако је ова држава четнички покрет прогласила антифашистичким,
и законски га изједначила са партизанским покретом?
;) ;) ;)

A da li je govor mržnje kad kažeš da Partizani nisu pobili sve četnike...
 
А шта је то ГОВОР МРЖЊЕ....?
Да ли је говор мржње, ако јавно кажеш да некога не волиш....?
Да ли је говор мржње, ако кажеш,да некога више волиш....?
Да ли је говор мржње, ако не волиш
некога или неке, којима је наклоњен режим?
Да ли је говор мржње, кад неко и на овом форуму каже,
да је четнички покрет фашистички, и ако историја говори друго,
и ако је ова држава четнички покрет прогласила антифашистичким,
и законски га изједначила са партизанским покретом?
;) ;) ;)

govor mrznje je kad recimo,ja tebi machak pokazem zardjalu kashiku i kazem"pu hrvati"
ti se onda raspametish i napravish genocid medju us..ovaj hrvatskom populacijom ili baznijanskom i ostalih crnogoraca
ja sam tebe govorom mrznje pospeshio da budesh zao i za to se ide u hag:((((
 

Back
Top