МАЧАК
Buduća legenda
- Poruka
- 25.542
А шта је то ГОВОР МРЖЊЕ....?
Да ли је говор мржње, ако јавно кажеш да некога не волиш....?
Да ли је говор мржње, ако кажеш,да некога више волиш....?
Да ли је говор мржње, ако не волиш
некога или неке, којима је наклоњен режим?
Да ли је говор мржње, кад неко и на овом форуму каже,
да је четнички покрет фашистички, и ако историја говори друго,
и ако је ова држава четнички покрет прогласила антифашистичким,
и законски га изједначила са партизанским покретом?

Да ли је говор мржње, ако јавно кажеш да некога не волиш....?
Да ли је говор мржње, ако кажеш,да некога више волиш....?
Да ли је говор мржње, ако не волиш
некога или неке, којима је наклоњен режим?
Да ли је говор мржње, кад неко и на овом форуму каже,
да је четнички покрет фашистички, и ако историја говори друго,
и ако је ова држава четнички покрет прогласила антифашистичким,
и законски га изједначила са партизанским покретом?
, dok iz Srbije niko nije bio čak ni pozvan na




(((