Quantcast

ГОВОР МОНАХА АНТОНИЈА: Испред скупштине је настао мук - (ОВО ће да буде ИСТОРИЈСКИ говор)!

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.479
A ko kaze da cu ja neselektivno i nekriticki da pristanem da ih primim?

Ako su kvalitetne, pouzdane i ako se u to uverim na tudjem primeru, pristacu, ako nisu, necu. Ilonako ne spadam u rizicnu kategoriju a i kamo srece da se uopste dodje do kvalitetnih vakcina, prvo skoci pa reci "hop", a ako do toga dodje, naravno da cu potrcati da je/ih primim.

Dosta mi je vise zatucanih, autisticnih ljudi koji u sve sumnjaju. Vi ispastajte, ja ne zelim.
Prvo da uspricaju druge, pa ces onda da odlucis da li da uspricaju tebe?

miso6207

Elita
Poruka
16.413
Samo one najpotrebnije ,da ne bih bio nabedjeni viljuskardzija .. prosecan iq + veliki ego = vucic
Znači sve one propisane.
Niko te nije pitao, išao si mirno kao ovce.
Čemu sad preseravanje?
Da li bi decu vakcinisani protiv velikog boginja, tuberkoloze, dečije paralize i drugih bolesti?

Poruka
7.614
Znači sve one propisane.
Niko te nije pitao, išao si mirno kao ovce.
Čemu sad preseravanje?
Da li bi decu vakcinisani protiv velikog boginja, tuberkoloze, dečije paralize i drugih bolesti?
To nije isto ... postoji veliki broj problema jos od vakcine protiv svinjskog gripa ,a u ovoj situaciji neozbiljno je spominjati bilo kakvu vakcinu jer moze delovati manipulativno.Posto smo kolonija da se npr neka experimentalna vakcina protiv korone engleza ,nemaca zamaskira kao vakcina za grip i tako da se testira na 2 mil srba... zaasto bi riskirali zivote svojih gradjana.

Vakcina protiv gripa je ionako nedelotvorna. Jos od raspada Juge mi smo/Balkan/ poligon za soc ekonomske medicinske experimente... ako se pokaze ok ovde onda kuci uvode.

Poslednja izmena:

miso6207

Elita
Poruka
16.413
To nije isto ... postoji veliki broj problema od vakcine protiv svinjskog gripa ,a u ovoj situaciji neozbiljno je spominjati bilo kakvu vakcinu jer moze delovati manipulativno.
Vakcina je vakcina ili misliš da je vakcina napravljena pre sto godina na višem tehnološkom nivou od današnjih.
Koliko samo penzionera ode svake jeseni da primi vakcinu protiv gripa i mirni su. Već odavno guraju preko 80.
Starosna granica je pomerena znatno naviše zahvaljujući vakcina koje su iskorenile mnoge bolesti.
Nažalost, napredak tehnologije na površinu je izbacio i ludake nadrilekare koji opet uspevaju da uvere takve budale kao i oni što su da su vakcine štetne.

• Podržavam
Reactions: 27E

miso6207

Elita
Poruka
16.413
Nisam antivaxer ... ali kada te nove vakcine pre nas prime milioni u EU ,, onda mozda ... Inace stetnost vakcine za svinjski grip su otkrili danci.. a Kon je hteo da nas cepa ,, posle su te vakcine koje smo platili bacene u djubre.
Pa be moraš da ne primio, ali nemoj da ubeđuješ ljude u trač priče i da sve vakcine generalizuješ jer o njima nemaš blage veze.
Tvoj pristup toj temi nije naučni, već politički i stavljao stručnjake u svoju ravan.

Poruka
7.614
Pa be moraš da ne primio, ali nemoj da ubeđuješ ljude u trač priče i da sve vakcine generalizuješ jer o njima nemaš blage veze.
Tvoj pristup toj temi nije naučni, već politički i stavljao stručnjake u svoju ravan.
Ne kontas da je dosta opasno da predsednik jedne drzave kaze da je nesto obavezno posebno u ovom trenutku anksioznosti oko korone..Jedini predsenik koji je u svetu rekao da je vakcina obavezna pa bila ona i za zauske.
Dobro je i proslo jer bi u SAD zbog takve izjave izbio gradjanski rat.. a vrv i Eu da je baba rekla tako nesto..

Izjave o obaveznosti su dolazile samo od nebitnih likova koji nisu na vlasti.niti su politicari vec teoreticari kao Bil Gejts.

miso6207

Elita
Poruka
16.413
Ne kontas da je dosta opasno da predsednik jedne drzave kaze da je nesto obavezno posebno u ovom trenutku anksioznosti oko korone..Jedini predsenik koji je u svetu rekao da je vakcina obavezna pa bila ona i za zauske.
Dobro je i proslo jer bi u SAD za takvu izjavu izbio gradjanski rat.. a vrv i Eu da je baba rekla tako nesto..

Izjave o obaveznosti su dolazile samo od nebitnih likova koji nisu na vlasti.
Ja verujem stručnim ljudima , verujem rođenoj braći koji su lekari, a jedan je specijalista infektolog. Ako mi on kaže da je vakcina protiv gripa u vreme Korona virusa neophodna jer se samo tako mogu izbeći pogrešne dijagnoze, naravno da ću to uraditi.
Širiti strah od vakcina je nerazumno.

miso6207

Elita
Poruka
16.413
A u kojoj denominaciji je dotični tzv. "Antonije" tobože "monah"?

Pošto znam izvesno da su ga jedni, prilično etablirani, ekskomunicirali.

Je li ga neko drugi posle toga primio da kod njih bude uopšte verujući (a kamoli "monah") posle toga?
Kurtonije Nina nikakav monah, nije ni član Crkve. Zato se i ponaša kao da ga đavoli nose.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.