Gotovo polovina Francuza i Nijemaca islam smatra prijetnjom nacionalnom identitetu

Muslimani su pretnja celoj Evropi.
Pod hitno ih treba deportovati na Bliski Istok.

Не.
Треба их натерати да прихвате европске друштвене токове и традиције а теко оне који нису спремни на то треба вратити одакле су дошли.
 
Не.
Треба их натерати да прихвате европске друштвене токове и традиције а теко оне који нису спремни на то треба вратити одакле су дошли.

Pa vecina nih nije spremna da prihvati,znaci za vecinu deportacija...
 
Не.
Треба их натерати да прихвате европске друштвене токове и традиције а теко оне који нису спремни на то треба вратити одакле су дошли.

pa u tome i jeste problem, što se muslimani ne integrišu u društva u koja dolaze i koja su im ponudila bolji život, daleko kvalitetniji od onoga što su imali u domovini, nego se još bune i zloupotrebljavaju demokratiju i traže za sebe toliko da postaju pretnja po opšti karakter evropskih društava. Zato sad sve više desnica doživljava uspon u Evropi
 
Ima ih mnogo vise od tih brojki koje si navela - sto to me neobicno raduje . z:) .. Ja se zalazem za islamizaciju Evrope - izuzimam Srbiju i Rusiju , jer mi jos nismo zreli za taj demokratski iskorak . Takodje smatram da se od Holandije do Vatikana mora stvoriti par muslimanskih drzava po cenu krvavih verskih ratova - u kojima cu navijati za obe zaracene strane . :zcool:
 
pa u tome i jeste problem, što se muslimani ne integrišu u društva u koja dolaze i koja su im ponudila bolji život, daleko kvalitetniji od onoga što su imali u domovini, nego se još bune i zloupotrebljavaju demokratiju i traže za sebe toliko da postaju pretnja po opšti karakter evropskih društava. Zato sad sve više desnica doživljava uspon u Evropi

Ко није спреман - НАЗАД.....ипак домаћин диктира услове а не гост
 
pa u tome i jeste problem, što se muslimani ne integrišu u društva u koja dolaze i koja su im ponudila bolji život, daleko kvalitetniji od onoga što su imali u domovini, nego se još bune i zloupotrebljavaju demokratiju i traže za sebe toliko da postaju pretnja po opšti karakter evropskih društava. Zato sad sve više desnica doživljava uspon u Evropi

Sa njima nema suzivota.Hoce da se ponasaju kao da su u svojoj maticnoj drzavi.
E,pa,majstori,ne moze to tako...
 
Sa njima nema suzivota.Hoce da se ponasaju kao da su u svojoj maticnoj drzavi.
E,pa,majstori,ne moze to tako...

stvar je u tome što često ni u matičnoj državi nemaju to što zahtevaju, npr šerijatsko pravo, nego često izvan domovine dolazi do radikalizacije radi očuvanja identiteta, pa onda idu do toga da su im i zahtevi veći od onoga što su u domovini imali
 
Ima ih mnogo vise od tih brojki koje si navela - sto to me neobicno raduje . z:) .. Ja se zalazem za islamizaciju Evrope - izuzimam Srbiju i Rusiju , jer mi jos nismo zreli za taj demokratski iskorak . Takodje smatram da se od Holandije do Vatikana mora stvoriti par muslimanskih drzava po cenu krvavih verskih ratova - u kojima cu navijati za obe zaracene strane . :zcool:

slazem se sa vecim delom posta, samo ja ne bih da prejudiciramo pobednike tih krvavih verskih ratova :lol:
 
НараФски да не претерују ..................... е сад можда није политички коректно, али то је једноставно тако.................

hahah :) dokle je svet došao kad priznavanje očiglednih činjenica može da se protumači kao politička nekorektnost :)
 
kako to misliš?

OKO 5200 Britanaca prošle je godine prihvatilo muslimansku vjeru, a brojka obraćenih Britanaca prešla je 100 tisuća.

Prosječni obraćenik na islam u Velikoj Britaniji je 27-godišnja bjelkinja koja je zasićena konzumerizmom i nemoralnošću. Ovi podaci su objavljeni u studiji multireligijske grupe Faith Matters, a kod nekih su doveli do zaključka kako je Velika Britanija u procesu "islamizacije".
 
OKO 5200 Britanaca prošle je godine prihvatilo muslimansku vjeru, a brojka obraćenih Britanaca prešla je 100 tisuća.

Prosječni obraćenik na islam u Velikoj Britaniji je 27-godišnja bjelkinja koja je zasićena konzumerizmom i nemoralnošću. Ovi podaci su objavljeni u studiji multireligijske grupe Faith Matters, a kod nekih su doveli do zaključka kako je Velika Britanija u procesu "islamizacije".

pa to baš i jeste razlogg za strah i odbojnost prema islamu kod prosečnog Evropljanina. Promenom vere menja se celokupna suština društva, naročito zbog toga što islam prdsavlja potpuno drugačiji civilizacijski krug u odnosu na trenutno vladajuću kulturu i veru u Evropi

Prošle godine najčešće muško ime kod novorođenčadi u Velikoj Britaniji bilo je - Muhamed!
 

Back
Top