Готово је: САД и ЕУ почели преговоре шта да се преда Русима за мир са Москвом!

BBC clanak, oktobar ove godine

Ukraine war: Western allies say they are running out of ammunition​

The UK defence ministry says that since the start of the invasion in February 2022, the UK has given more than 300,000 rounds of artillery ammunition and is committed to giving "tens of thousands more" by the end of the year.
The US state department says that over the same timescale, America has given Ukraine more than two million Nato standard 155mm artillery rounds.

Tebi su ovo male razmere? Pa da nije bilo ove enormne pomoci + oruzje iz drugih Nato drzava +obuka+ dobrovoljci+ obavestajni i satelitski podaci, rat bi odavno bio zavrsen . To priznaju i Ukrajinci i zapad.
I opet ponavljam , Nato je korporacijsko pljackaska vojska koja ume jedino da napada bespomocne. Posalji ih u Ukrajinu i ginuce kao muve a mozes misliti kako bi reagovala javnost u Nemackoj, Francuskoj, Grckoj, Hrvatskoj, Spaniji... kad bi pocele da pristizu na hiljade mrtvackih kovcega. Svaki rat Rusije i NATO ne mora po automatizmu da bude nuklearni, to je izgovor NATO kukavica koje umeju samo da genocidisu bedu i sirotinju, poput onog siledzije iz skolskog dvorista koji nikad nece na sebi ravnog.
Pa to samo neko ometen moze da poveruje da NATO ima manje municije od Rusije. :lol:

da su usli zvanicno kopneno, tad bi atomka bila roknuta..ovako se krili iza Ukrajinaca!
Aha tvoj visokointeligentni um konta da kada bi Rusi bacili atomku na London, da NATO ne bi SMEO da baci na Moskvu? :lol:
Da su ušli zvanično ne bi više postojali ni Rusi ni mi ni NATO.

Osim toga jedini koji ne sme je Putin jer da sme bar bi roknuo neku malu na Lavov.

Siguran sam da neko Amere isprovocira da bi je roknuli. Pa zar i na Japan nisu? Jedini ovde koji se utronjao je Putin.

Aha tvoj visokointeligentni um konta da kada bi Rusi bacili atomku na London, da NATO ne bi SMEO da baci na Moskvu? :lol:
Da su ušli zvanično ne bi više postojali ni Rusi ni mi ni NATO.

Osim toga jedini koji ne sme je Putin jer da sme bar bi roknuo neku malu na Lavov.

Siguran sam da neko Amere isprovocira da bi je roknuli. Pa zar i na Japan nisu? Jedini ovde koji se utronjao je Putin.
Rusi su rekli pod kojim uslovima bi upotrebili, u krajnjim, a sto bi gadjali Lavov! Ali zato Ameri to lako rade, da im ne zadrhti ruka kao sto su nas bombardovali!

Rusi su rekli pod kojim uslovima bi upotrebili, u krajnjim, a sto bi gadjali Lavov! Ali zato Ameri to lako rade, da im ne zadrhti ruka kao sto su nas bombardovali!
Rusi lažu kad stignu. NATO preuzeo i Finsku i Švedsku. I za to su pretili. Doduše Finska je već izblamirala SSSR u Zimskom ratu.

Sa ekonomijom veličine Španije. U to može samo dete da veruje. Jedino ako im municija ne raste na drvetu. Moguće.. :lol:
Sto bi rekao drug Lenjin - uciti,uciti, i samo uciti -

Western officials told the outlet that Russia is on track to manufacture two million artillery shells a year, which is twice as many as Western intelligence originally estimated it could make before the war.
Russia, in fact, is now producing more ammunition than the US and Europe, with one senior Estonian defense ministry official telling The Times that Russia's current production is seven times that of the West.

( Plus enormne kolicine oruzja i municije iz sovjetske ere)

Sto bi rekao drug Lenjin - uciti,uciti, i samo uciti -

Western officials told the outlet that Russia is on track to manufacture two million artillery shells a year, which is twice as many as Western intelligence originally estimated it could make before the war.
Russia, in fact, is now producing more ammunition than the US and Europe, with one senior Estonian defense ministry official telling The Times that Russia's current production is seven times that of the West.

( Plus enormne kolicine oruzja i municije iz sovjetske ere)
Pa to je zumbule jer NATO nije u ratu; ima gomilu municije te mu ne treba. To što ga NE DAJU Ukrajini govori da su Ukrajinci upotrebljeni i da je tu kraj priče.
Tako je, uči i samo uči.

Pa to je zumbule jer NATO nije u ratu; ima gomilu municije te mu ne treba. To što ga NE DAJU Ukrajini govori da su Ukrajinci upotrebljeni i da je tu kraj priče.
Tako je, uči i samo uči.
Visibabo moja, koliko vredi tvoja rec da NATO ima gomilu municije toliko vredi i moja da Rusija ima gomilcinu. Rec protiv reci. Ajd u zdravlje.

Back