Gotova baterija

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.222
Tel se iskljuci na 50% baterije,u sekundama se prazni,kako je moguce da tako reaguje suludo i da je riknula,realno pola sata ne bi izdrzala,pa kao napunim onda predje tih 50% do kraja,kaze serviser da su namestili da sve riknjava posle 2,5god
 
Tel se iskljuci na 50% baterije,u sekundama se prazni,kako je moguce da tako reaguje suludo i da je riknula,realno pola sata ne bi izdrzala,pa kao napunim onda predje tih 50% do kraja,kaze serviser da su namestili da sve riknjava posle 2,5god

Vrlo moguće.
Probaj, ništa ne košta,
izvadi bateriju i neka bude u zamrzivaču 24 sata.
Kada se posle odledi, probaj.
 
Tel se iskljuci na 50% baterije,u sekundama se prazni,kako je moguce da tako reaguje suludo i da je riknula,realno pola sata ne bi izdrzala,pa kao napunim onda predje tih 50% do kraja,kaze serviser da su namestili da sve riknjava posle 2,5god

Тако некако. Уговор је две године, таман да узмеш нов апарат и тако у круг.
 
Tel se iskljuci na 50% baterije,u sekundama se prazni,kako je moguce da tako reaguje suludo i da je riknula,realno pola sata ne bi izdrzala,pa kao napunim onda predje tih 50% do kraja,kaze serviser da su namestili da sve riknjava posle 2,5god

Riknjava posle 2.5 godine ako ga punis svaki dan ...

Baterija ima svoj zivotni vek , recimo 500x da se napuni i to je to.

Promenis bateriju , teraj dalje.

Original baterija na ebayu je oko 10dolara ...

Kupi bateriju i u servis ako ne znas sam.


Evo ti kako baterija vremenom gubi (napon ) i kapacitet.

cycles_OCV.jpg


Nije to nikakva zavera ...
 
Poslednja izmena:
serviser kaze bas toliko prodje i krece bag,ne samo baterije,ugasio se jednom,rekose otiso ekran,ja ga resetovo proradio,onda dugme za kameru,kazu flet kabl,opet resetovo evo ga radi,dal za bateriju da ga resetnem:think:
 
Riknjava posle 2.5 godine ako ga punis svaki dan ...

Baterija ima svoj zivotni vek , recimo 500x da se napuni i to je to.

Promenis bateriju , teraj dalje.

Original baterija na ebayu je oko 10dolara ...

Kupi bateriju i u servis ako ne znas sam.


Evo ti kako baterija vremenom gubi (napon ) i kapacitet.

Pogledajte prilog 519281
Pa i nije bas tako ,na starije modele mozes da dopunjavas povremeno i da traje godinama ,sto je i preporucljivo...ne samo 2 godine
Nije to nikakva zavera ...
 
I dopunjavanje ubija bateriju.
Lepo sam napisao svaka baterija ima broj cirkusa punjenja... Ne može biti večna , vremenom propada smanjuje se kapacitet i napon u njoj i nije to to...
To su osnove.

Pogledaj tu tablicu koju sam postavio.
 
I dopunjavanje ubija bateriju.
Lepo sam napisao svaka baterija ima broj cirkusa punjenja... Ne može biti večna , vremenom propada smanjuje se kapacitet i napon u njoj i nije to to...
To su osnove.

Pogledaj tu tablicu koju sam postavio.
Jeste ...ali moze da traje par godina litijum jonskim baterijama odgovara dopunjavanje ,to je moje iskustvo i dobri original punjaci ...ako brze za mesec dana hasta la vista baterijo ,pocinje da se naduvava
 

Back
Top