Gothic 2

BigMazi:
Zanima me koliko vam je sati u proseku trebalo da je predjete ? Ja igram vec 4 sata..pokusavam da postanem clan militie, ali ima mnogo zadataka, planiram vecheras da sednem i celu noc posvetim ovoj igrici ;) Trojka je pre zahtevna za moj komp, valjda cu se zadovoljiti dvojkom :D Uradio sam vec nekoliko zadataka u gradu.

Onaj zadatak kod harbor-a, sa leve strane, gde je onaj zaboravio sam mu ime, sto trenira vojnike, rekao je da trebam ostati celu noc i strazariti, tj videti ko to krade. E sad, trebam li ja tamo stvarno tu celu noc blejiti, ili... ? :) Tnx

Help me :)
 
Buraz, taj zadatak slobodno preskoci, ne utice na to da postanes militia. A ne mogu se tacno setiti koji je to quest, Jel` taj "trener" paladin ili je onaj lik sto cuva one sanduke pored tih vojnika? Bilo kako bilo, 100% sam siguran da ne trebas dezurati celu noc.
A dugacka je igra skroz. Dosta sati ces provesti uz nju, zavisno od toga kako je kapiras, a i dal` igras straight Gothic 2 ili onaj sa expanzijom(Night of the Raven). Sa expanzijom je dosta duza. Ja sam je igrao i ovako i onako, vise puta, i igracu je opet, samo malo vremena da prodje.
 
Hm, kazes da taj zadatak nema veze ? Pa reshio sam ga, nashao sam lopova, i ovaj me je preporucio lordu Andreu, i postao sam clan militie.

1. kako da skupljam lp, learning points ? Tj da dobijam, ne mogu nikako da budzim snagu niti ishta drugo. Tek sam treci lvl...malo sam preskakao zadatke ali se dobro snalazim u eng jezik tako da mi nije problem.

2. Imam mapu ostrva, onaj pirat mi je obelezio dole desno na mapu neshto, ali nisam tada pratio o chemu je rech, zna neko ?

3. Kako da stignem do manastira, tj posle kog lvl-a ? Odma me ubije neko cim izadjem...

4. Sta trebam da uradim da postanem paladin?

Hvala...igra je zarazna, ali me ovo malo kochi, tnx
 
Pozdrav!

Ja trenutno igram G2.
Pridružio sam se fire magovima i postao Novice.
Zahtevao sam "Demant of The Fire" i dali su mi neki ključ.
Šta dalje???
Quest se zove " The Path of Believers"


Unapred Hvala!
 
Iako je po meni Gothic 3 bolji od Obliviona, ne verujem da je Gothic 2 bolji od Morrowinda. Nisam igrao Gothic 2, ali opet, tesko da ce ga nadmasiti. As a matter of fact, meni je Morrowind 3 puta bolji od Obliviona! :?
 
sta dalje? gamefaqs.com ili google -> gothic 2 walkthrough
igrao sam ja i morrowind i gothic 2 gold ... i gothic mi je jaci... cak mi je najjaci rpg koji sam igrao. ima nesto posebno u njemu!
 
pitanje jedno, dva, ko zna. U katalozima sam vidjao gothic 2 gold na 4 diska. Da li je to isto sto i gothic 2 (na 3 diska)sa dodatkom night of the raven(+1 disk)? Nesto mi glupo da kupujem 3 diska koja vec imam ako je sve potpuno isto i ako mi fali samo cetvrti. Znaci da li je cetvrti disk u stvari expanzija, i ako neko ima taj gothic gold, da li se sjeca da li je pri instalaciji koristio samo prva 3 a cetvrti instalirao nakon instalacije gothica, ili je sve islo u jednoj instalaciji. I ako su instalacije bile odvojene, koja verzija osnovne gothic dvojke je bila potrebna da krene instalacija expanzije. Ja imam gothic 2 v1.31 pa ako je potrebno neko heavy pachovanje s ovakvom vezom ne vrijedi se muciti, nego da nabavljam komplet od 4 diska....pitam jel sam nekoliko puta imao losa iskustva sa naknadno kupljenim narodnim verzijama expanzija narodnih verzija igara... Uglavnom nisu proradile....
 
Ma igra je VRH...jeste da je grafika malo losija ali zato gameplay i pricha....dere....:) Igra je Ladno bolja od Gothica 3...


ps:valjda me nece modovi grdit sto sam podigo temu iz mrtvih:)
 

Back
Top