Quantcast

Gost okačio ustašku zastavu

Krajiski_fenix

Iskusan
Banovan
Poruka
5.364
Razlikuj dve stvari- prvo, svi su Hrvati homogeni u oceni da je 'Oluja' akcija kojom su vratili suverenost na celoj teritoriji svoje drzave, i drugo, u toj akciji su se desili mnogi zlocini, pa i etnicko ciscenje.
I kako mozes da uzimas ono prvo za nesto zlo, ili za dokaz da su svi Hrvati ustase? Ovo drugo jeste zlo. To su dva pojma.

Osnovno sto ne znas je to, da je NATO PAKT za racun hrvata pod nazovi " vojnom akcijom oluja" izvrsio GENOCID PROTJERIVANJEM nad narodom KRAJINE.

Kako to mislis da je moguce "vratiti"suverenost nad tudjom teritorijom ??

Ocjena onih koji nisu osudili , a ni okajali ,genocid iz 1941. tebi je relevantna.

Krajiski_fenix

Iskusan
Banovan
Poruka
5.364
Pa i nije nad tuđim nego nad svojim teritorijem. Tuđe nećemo - svoje ne damo, i tako to...

Nego šta reče, koje su to NATO jedinice učestvovale, sa kolikim snagama i na kojim pravcima su nastupale? :lol:

Ajde o teritoriju kad ti tako kazes...jer izgleda ne bi imalo smisla sa tobom ulaziti u tu debatu.
O tome da li nesto dajete suvisno je pricati, jer nista niste ni dobili, oteli ste, to vam niko nece ni traziti da vratite....
Koliko dugo cete imati primuviste pod repom nato-a, vidicemo...:per:

daxt

Elita
Poruka
17.080
petak, 06. nov 2009, 16:02 -> 17:26
Gost okačio ustašku zastavu

zastava-u.jpg

Podneta prekršajna prijava protiv tridesetosmogodišnjeg Zagrepčanina, koji je kao gost na zabavi u kući glavne urednice Informativnog programa HTV Hloverke Novak Srzić, na balkonu kuće okačio ustašku zastavu.

Zagrebačka policija podnela je prekršajnu prijavu protiv 38-ogodišnjeg Zagrepčanina, koji je kao gost na momačkoj zabavi sina glavne urednice Informativnog programa HTV-a Hloverke Novak Srzić, okačio ustašku zastavu na balkonu njene kuće.

Hrvatska zastava, na kojoj je oko grba bilo nacrtano veliko crno latinično slovo "U" a preko zastave crnom bojom ispisano "Torcida", osvanula je na balkonu kuće Hloverke Novak Srzić na Dan nezavisnosti, 8. oktobra.

Zastavu je idućeg jutra, kad se vraćala kući, primetila ćerka, koja ju je odmah skinula i uništila.

Kada je ova priča dospela u javnost, Novak Srzić je objasnila da je za vreme zabave, možda, došlo do neke gluposti. Kasnije je rekla da je njena ćerka zastavu, sledeće jutro, skinula i isekla na komadiće.

Hloverka Novak Srzić se ogradila od tog čina i objasnila da ni ona, ni njena porodica, nemaju ništa s tim i da ne zna ko je postavio zastavu jer se na zabavi nalazilo tridesetak ljudi.

"Lično sam jako povređena i užasnuta zbog te zastave i užasno mi je žao ako su nekom povređena osećanja", rekla je tada Srzić.

http://rts.rs/page/stories/sr/story/11/Region/279751/Gost+okačio+ustašku+zastavu.html

ustase ostaju ustase, na zalost, hrvatska je jos uvek fasisticka zemlja..

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.412
Na svijetu, ne na forumu. A ti se zapitaj zašto, ali ozbiljno se zapitaj, bez uobičajenog mantranja o ustašluku i genocidu.

@ tema: Torcida - zle ustaše? :mrgreen: Zipa zastavu, TorUcida :hahaha:
Šta da se zapitam i zašto?Ti si kao neki Hrvat koji je prošao i video Svet pa se zapitaj ti,a ja sam zatucani Srbin i sviđa mi se da ostanem takav.Meni je jasno da biste vi da menjate druge a ne sebe.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.