ГОСПОЏА МИНИСТАРКА: Дарија Кисић пуши док је педикирају у салону, маску не носи (ФОТО)

комшија

Stara legenda
Poruka
90.809
1604222945713.png







ГОСПОЏА МИНИСТАРКА: Дарија пуши док је педикирају у салону, маску не носи (ФОТО)

На друштвеним мрежама шири се фотографија на којој се види чланица Кризног штаба и министарка Дарија Кисић Тепавчевић, како у салону лепоте сређује своје нокте, али не носи заштитну маску, нити одржава физичку дистанцу у односу на радницу салона.

1604223060107.png


10:27 01.11.2020.

Чланица Кризног штаба често позива грађане да поштују све заштитне мере, како би се спречило ширење коронавируса, али међу грађанима на друштвеним мрежама изазвала је велики револт будући да није носила маску.

“Госпоџа министарка”, “Је л ово министарка, не видим замаглиле ми наочаре због маске”, “Златибор Лончар ликес тхис”, “Ђе је маска”, само су неки од коментара грађана на Твитеру.

Било је и оних који су шаљиво прокоментарисали фотографију на којој се види Дарија Кисић

“My halloween costume is better than yours”, стоји у опису једног твита.


link



Госпоџа Министарка уместо да даје пример, она наставља да се бахати. Једно важи за народ а друго за власт, док у исто време бахаћење власти достиже невероватне рекорде. Шта је следеће?
 
Много вас нервира Дарија, а? :lol:
Па- дозвољено вам је да је мрзите...:mrgreen:

Baš me zanima zašto ..

Ništa gora od drugih iz te plejade raznih sa obe strane

Koliko vidim vodi i neko ministarstvo kome se ni ime ne pamti .

Na šta ona može da utiče i na koga pa da je toliko ne vole ?
 
Зато што има оригиналан приступ према тим нападима, што мене прилично забавља, а њих излуђује... :lol:

Nisam pratila, cenim da ih je stavila na "ignore"?
 

Back
Top