Gospodo radikali, da li ste znali...

richie blackmore

Zainteresovan član
Poruka
315
...da novac od vasih clanarina ide i u americke dzepove!?

''Kampanju Tomislava Nikolića, kandidata Srpske radikalne stranke na predsedničkim izborima, rade Amerikanci. Radikali su posao promene imidža poverili lobističkoj firmi „Kvin Gilespi end asosijejts“ koja u Vašingtonu važi za jednu od najmoćnijih zbog izuzetno bliskih veza sa sadašnjim i nekadašnjim predsednicima Amerike, Džordžom Bušom i Bilom Klintonom.
U kampanji, čiji je neformalni naziv „novi radikal“, Nikoliću je savetovano da bude mekši povodom brojnih pitanja i da ne zateže oko pitanja Kosova i EU
Lobistička firma „Kvin Gilespi“ ima pozamašnu listu uticajnih i bogatih klijenata i na njoj se osim srpskih radikala nalaze vlade Pakistana i Makedonije, Albanska fondacija za demokratiju,''

Ceo text ima ovde: http://www.blic.co.yu/politika.php?id=26625

Znaci, lepo drustvo, Bus, Klinton, Albanci, a nama ovde prodaju fore o patriotizmu i ne znam vec cemu. Tamo se inace vode kao ''bogat klijent''. Odakle? Dokle ce se jos prodavati price o patriotizmu, postenju...

Postoje valjda i kod nas te PR agencije, ili bar u Rusiji. Sad znamo i zasto Toma kaze da se salio za guberniju. Duhovit neki covek.
 
Uhhhh...

i proslu kampanju su im radili ameri....

I sta onda?

pa ništa, pukli su
icon10.gif
 
dokaz da radikali ne vode antizapadnu politiku i da su spremni da saradjuju sa zapadom i eu...i sta je problem?)
Pa recimo za pocetak to sto bi im sve to za mnogo manje para mogao reci i ja, a i pare bi ostale ovde. Ili recimo sto su pljuvali po svim sadruznicima koji su yajedno s njima placali tu kompaniju. Procitaj ceo text, spisak je mnogo duzi.;-)
 
strasne su to stvari ,od svog odrpanog ,siromasnog i nepismenog clanstva koje se oblaci kao Rumuni i istocni Nemci pre 20 godina i gaji svaki treci zub u vilici isteruju pare iz dzepova i daju ih nekim ugladjenim americkim japijima koji usput rade za Klintona i albanske separatiste koji nam otimaju nase srce ,dusu ... :(
 
...da novac od vasih clanarina ide i u americke dzepove!?

''Kampanju Tomislava Nikolića, kandidata Srpske radikalne stranke na predsedničkim izborima, rade Amerikanci. Radikali su posao promene imidža poverili lobističkoj firmi „Kvin Gilespi end asosijejts“ koja u Vašingtonu važi za jednu od najmoćnijih zbog izuzetno bliskih veza sa sadašnjim i nekadašnjim predsednicima Amerike, Džordžom Bušom i Bilom Klintonom.
U kampanji, čiji je neformalni naziv „novi radikal“, Nikoliću je savetovano da bude mekši povodom brojnih pitanja i da ne zateže oko pitanja Kosova i EU
Lobistička firma „Kvin Gilespi“ ima pozamašnu listu uticajnih i bogatih klijenata i na njoj se osim srpskih radikala nalaze vlade Pakistana i Makedonije, Albanska fondacija za demokratiju,''

Ceo text ima ovde: http://www.blic.co.yu/politika.php?id=26625

Znaci, lepo drustvo, Bus, Klinton, Albanci, a nama ovde prodaju fore o patriotizmu i ne znam vec cemu. Tamo se inace vode kao ''bogat klijent''. Odakle? Dokle ce se jos prodavati price o patriotizmu, postenju...

Postoje valjda i kod nas te PR agencije, ili bar u Rusiji. Sad znamo i zasto Toma kaze da se salio za guberniju. Duhovit neki covek.



Ima se,moze se :D:D:D
 
Pa recimo za pocetak to sto bi im sve to za mnogo manje para mogao reci i ja, a i pare bi ostale ovde. Ili recimo sto su pljuvali po svim sadruznicima koji su yajedno s njima placali tu kompaniju. Procitaj ceo text, spisak je mnogo duzi.;-)

Vidi, registruj firmu, odradi par malih poslova, pa odradi par velikih poslova pa spremi referenc-listu, pa ko zna, jednog dana, mozda i tebi krene da saradjujes sa radikalima:lol:
 
I Nikolic je konacno shvatio da ovi izbori nisu sala. Resio je da pobedi, po svaku cenu. Tvrdi da je stranka sada kompletno u njegovim rukama (odobrio mu Seselj), mada ja verujem da je on glavni otkad je Seselj otisao u Hag. Angazovao profesionalce, savetuju mu da se mekse postavi prema Kosovu, Hagu i da se cesce pojavljuje okruzen porodicom. Skinuo je bedz na njihovu inicijativu. Obratite paznju sta sada Nikolic prica. Nema vise onoga nikad sa EU, nikad sa Amerikom, nikad sa Hagom. Pa sta vi mislite, da u vrhu SRS ne znaju da bez EU nema hleba? Verujte mi, smem da stavim glavu na panj, kad radikali dodju na vlast ima da saradjuju vise sa EU nego ovi sada. Kad pocnu da rade sto se mora raditi, napustice ih pola biraca. Tako je to kod nas. Ovi izbori su stvarno cudni. Ja cenim da ako Nikolic sada ne pobedi, nece nikad.
 
Kakav cirkus, kakva blamaža... Kakvo licemerstvo na kraju krajeva...
Onako da polivaju po Americi, a onda baš nijedna druga agencija sa planete da im bude ''saradnik'' na izborima... Ima li sramote ovde? :D I kako su krili tokom cele kampanje... :lol:
Dno dna.
 
nastavak:
.......i da su spremni da daju brdo dolara u američke džepove ne bi li se dokopali zrnca srpske vlasti
icon10.gif

Kada ne znas sta da kazes, pametnije je da se ne pravis duhovit...ne ide ti od tastature8-)

Ovom vescu je oborena pretpostavka i osnovni temelj "demokratskih snaga" koje kao mantru ponavljaju pricu o tome da nas ceka izolacija, pogrom, sankcije i malko bombardovanja (sto je babi milo...) ako radikali dodju na vlast!? I sad odjednom ti buhubuhu radikali saradjuju sa zapadom?! Ma bas su pokvareni i treba da se stide...5 min u cosak...:lol:
 
Kada ne znas sta da kazes, pametnije je da se ne pravis duhovit...ne ide ti od tastature8-)

Ovom vescu je oborena pretpostavka i osnovni temelj "demokratskih snaga" koje kao mantru ponavljaju pricu o tome da nas ceka izolacija, pogrom, sankcije i malko bombardovanja (sto je babi milo...) ako radikali dodju na vlast!? I sad odjednom ti buhubuhu radikali saradjuju sa zapadom?! Ma bas su pokvareni i treba da se stide...5 min u cosak...:lol:

Pa to im ja pricam.Objavljivanjem ovoga mislili su da ce kao da zajebu radikale a u stvari su zajebali sebe
 
Kada ne znas sta da kazes, pametnije je da se ne pravis duhovit...ne ide ti od tastature8-)

Ovom vescu je oborena pretpostavka i osnovni temelj "demokratskih snaga" koje kao mantru ponavljaju pricu o tome da nas ceka izolacija, pogrom, sankcije i malko bombardovanja (sto je babi milo...) ako radikali dodju na vlast!? I sad odjednom ti buhubuhu radikali saradjuju sa zapadom?! Ma bas su pokvareni i treba da se stide...5 min u cosak...:lol:

a ti si tu da mi objasniš šta i kako da kažem?
icon10.gif

oni za kampanju daju DOLARE! Nikom drugom do omraženim im amerikancima:-D
i tebi je to signal da saradjuju sa zapadom:lol:
jesi toliko glup ili se samo praviš?:-D
 
Pa to je poenta.Frka bato!
A ta prica kako je SRS angazovao americku mark.agenciju i da je to sad kao neko licemerstvo je samo za one sa ispranim mozgovima.


pa jeste licemerstvo kad daju pare koje prikupe od one svoje gologuzije bas amerikancima i to onim koji saradjuju sa Klintonom ,Busom i siptarima ,a ovam se usrase od verbalnog partriotizma i pljuvanja po istima. Mada ne vidim u cemu je tu frka nekome, radikali jos od kada je Seselj otisao koriste usluge americkih agencija ,oni su im radili i Vucicevu kampanju za gradonacelnika 2004. a mislim i prosle izbore .
 
...da novac od vasih clanarina ide i u americke dzepove!?

''Kampanju Tomislava Nikolića, kandidata Srpske radikalne stranke na predsedničkim izborima, rade Amerikanci. Radikali su posao promene imidža poverili lobističkoj firmi „Kvin Gilespi end asosijejts“ koja u Vašingtonu važi za jednu od najmoćnijih zbog izuzetno bliskih veza sa sadašnjim i nekadašnjim predsednicima Amerike, Džordžom Bušom i Bilom Klintonom.
U kampanji, čiji je neformalni naziv „novi radikal“, Nikoliću je savetovano da bude mekši povodom brojnih pitanja i da ne zateže oko pitanja Kosova i EU
Lobistička firma „Kvin Gilespi“ ima pozamašnu listu uticajnih i bogatih klijenata i na njoj se osim srpskih radikala nalaze vlade Pakistana i Makedonije, Albanska fondacija za demokratiju,''

Ceo text ima ovde: http://www.blic.co.yu/politika.php?id=26625

Znaci, lepo drustvo, Bus, Klinton, Albanci, a nama ovde prodaju fore o patriotizmu i ne znam vec cemu. Tamo se inace vode kao ''bogat klijent''. Odakle? Dokle ce se jos prodavati price o patriotizmu, postenju...

Postoje valjda i kod nas te PR agencije, ili bar u Rusiji. Sad znamo i zasto Toma kaze da se salio za guberniju. Duhovit neki covek.


И шта сад?
Јел им то највећа мана или........
Уосталом ајд ако си толико био упоран да нађеш ко ради кампању СРС-у, нађи и за ДС, ДСС и ЛДП....... Чисто да знамо и видимо колико су они патриоте, по вашој некој чудној логици......:wink:
 

Back
Top