Quantcast

Gosn Bucifer BuDačić se predomisio?!

lima

Aktivan član
Poruka
1.551
Ne znam zašto ali osećam da je ovo neka žešća kampanja...

Igre i igrice gosn Dačića Slobinog Ivice...

Naime, Gosn BuDačić je prvo u ime srpske Vlade potpisao Uredbu o knjizi standarda srpskih simbola, da bi sada on i NJEGOVE KOMUNJARE pokrenuli akciju RUŠENJA tih istih simbola... Akciju predvodi nekada slavni dnevni list NOVOSTI ( na čijem čelu je opevani komunista), koji već nekoliko dana piše samo o tome kako je to Srbiji nepotrebno, a jedino se gosn BuDačić tome PROTIVIO...

citat1 Novosti: "Dačić je, međutim, jedini ministar koji je protiv promene grba!!"

citat2 Novosti: "Ministar Dačić za promenu uredbe o simbolima ". (koju je inače, sam potpisao)

Kroz sve tekstove vezane za tu tematiku se provlače rečenice:

citat 3: " ...grb sa krunom za Republiku..!"

*** (za one koji ne znaju kruna na srpskom grbu označava DRŽAVNOST i TRADICIJU a ne tamo neke monarhije i carevine, kao i kruna na grbu REPUBLIKA poput Austrije, Poljske, Madjarske, Rusije, Bugarske itd...)

Dakle, NOVOSTI i oni koji su za petokraku žele da naprave takav cirkus sa srpskim obeležjima, da se narodu smuči sadašnji grb, pa da se NE DAJ BOŽE opet vrati petokraka ili nesto deseto...

Pošto gosn BuDačić i nije neki autoritet i to što on priča niko ne uzima za ozbiljno, mislim da bi se temom oko srpskih simbola trebalo jednom ozbiljno pozabaviti i staviti jednom TAČKU na to... Referendum bi možda bio rešenje, ali kad se setim onog iz 1992. kada su Srbi masovno glasali za to da na srpskoj zastavi ostane petokraka, bolje ne... :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.