Blues Brothers
Elita
- Poruka
- 21.479
Srbija stotinama miliona evra godišnje plaća borbu za kolevku crkvene duhovnosti Kosovo, dok se ispostavlja da polako, ali sigurno gubi i kolevku svoje državnosti u Raškoj, po istom obrascu po kome je izgubljeno i Kosovo, bežanjem od ozbiljne demografske politike do tačke kada sve postane nepopravljivo.
Ako bi se oko dva miliona građana Kosova vratilo u pravni sistem Srbije, i samo dobilo pravo glasa, pasoš i građanska prava koja imaju ostali građani Srbije, bez ikakve druge političke autonomije, sasvim je jasno da bi ukrštanjem najniže i najviše stope nataliteta u Evropi, za najviše 20 godina, Republika Srbija dobila ne samo albanskog predsednika već i kompletnu promenu društvenog uređenja. Tim pre što već sada više od četiri miliona Srba spada u dijasporu u kojoj sve veći broj njih gubi vezu sa Srbijom, dok demografsko odlivanje nije samo vezano za umiranje već mnogo više za odlazak iz zemlje, a taj broj nije uračunat u onaj bruto godišnji demografski minus od 45.000 ljudi.
dalje na :
http://www.danas.rs/dodaci/biznis/gorka_istina_umesto_slatkih_lazi.27.html?news_id=215340
Teritorije cine ljudi to se zna !!! Ili po onoj narodnoj ''cije ovce toga i planine''