Гори Тузла! Турски брод у Херсону уништен пројектилом

Sensei

Master
Moderator
Poruka
66.596

Брод за генерални терет у турском власништву по имену "Тузла" погођен је данас пројектилом у луци у јужном украјинском граду Херсону.


То је изазвало пожар, показају видео снимци с лица места.

Ракета је пала на мост брода и изазвала пожар, саопштила је безбедносна поморска компанија Амбреи, а пренео Ројтерс. На видео снимцима види се како пламен пуни командну собу брода, али Ројтерс није могао да потврди датум снимања.

Брод, који се заглавио у луци од фебруара 2022. године, један је од дванаест турских пловила заробљених у украјинским лукама, укључујући Херсон, који нису обухваћени уговором о транспорту црноморског жита уз посредовање УН.

*************************************
„Јуче увече дошло је до напада, највероватније на луку, а чини се да је експлозив погодио брод, али како нема посаде није било ни повређених ни жртава“, рекао је анонимни извор.


Pitam se ko je gađao? Rusi sigurno znaju čij su brodovi. Zašto bi kvarili odnose sa Tuskom?
 
Black Widow Avengers GIF
 
И турци још тражили од руса пре месец дана..
слушај сад..ја сам пао:
Гас на Вересију ! z:lol:z:D

а Инфлација турад доле сатире(то 70,80 %) а председнички,парламентарни Избори у Мају где би Ердоган лако могао да испуши
тако да није искључена нека договорена намештаљка да би неко недужан требао да искешира за нешто,што није направио.


-
 

Брод за генерални терет у турском власништву по имену "Тузла" погођен је данас пројектилом у луци у јужном украјинском граду Херсону.


То је изазвало пожар, показају видео снимци с лица места.

Ракета је пала на мост брода и изазвала пожар, саопштила је безбедносна поморска компанија Амбреи, а пренео Ројтерс. На видео снимцима види се како пламен пуни командну собу брода, али Ројтерс није могао да потврди датум снимања.

Брод, који се заглавио у луци од фебруара 2022. године, један је од дванаест турских пловила заробљених у украјинским лукама, укључујући Херсон, који нису обухваћени уговором о транспорту црноморског жита уз посредовање УН.

*************************************
„Јуче увече дошло је до напада, највероватније на луку, а чини се да је експлозив погодио брод, али како нема посаде није било ни повређених ни жртава“, рекао је анонимни извор.


Pitam se ko je gađao? Rusi sigurno znaju čij su brodovi. Zašto bi kvarili odnose sa Tuskom?
To je garant bio VBR pa rakete slučajno pala na brod.
 
Nije Redzo dzaba dao dva gratis Bajraktara Ukrajini, tek ce slati jos oruzja. Rusi po obicaju dzaba krecili.
Gde su im oni njihovi, pa poljski, pa što su im Estonija i Litvanija kupovale? Od game Changer-a NLAW sa b/g od celog kilograma ste došli do Leoparda sa poznatim izrazito slabijim oklopom i od Abramsa i od T-90. Šta sledi posle? Leteći tanjiri?
 
Daj molim te, moraće da se uvede poseban izgovor za ruski, da bi mogao da ih razume ceo svet, za nas sa tvrđim akcentom. :D
Шта је проблем. И на српском угаљ је угаљ а град је добио име по рудницима каменог угља.
Дакле, Угљедар а не Угледар.
 
Шта је проблем. И на српском угаљ је угаљ а град је добио име по рудницима каменог угља.
Дакле, Угљедар а не Угледар.
Znam, samo pomalo govorim i Vukov ruski, da vidiš kako odmah znaju odakle sam. Kažu niko ruski ne ume tako tvrdo da izgovara kao mi, pa još reči tipa Nafgarat i Maskva, sevodnja da se ne pominje. :D
 

Back
Top