Goran Milić vodio svoj poslednji dnevnik

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
ZAGREB - Dugogodišnji voditelj “Dnevnika” hrvatske televizije Goran Milić večeras je poslednji put vodio ovu emisiju.

Voditeljka Sandra Križanec predstavila je Gorana koji je u šaljivom tonu najavio nekoliko priloga.


- Bivši hrvatski predsednik toliko je aktivan da ne znamo ni da li je bivši - rekao je Milić za Mesića.




Novinar Matija Vukšić napravio je zanimljiv prilog za poslednji Dnevnik Gorana Milića. On je u šali posetio starački dom čiji bi stanari rado primili Gorana Milića. Mladi novinar je svog kolegu uporedio sa Al Paćinom i Larijem Kingom koji imaju uspešnu karijeru i sa 70 godina.


- Hvala svima, hvala Hrvatskoj televiziji i vama dragi gledaoci. Bila mi je čast raditi za vas. Doviđenja u nekoj drugoj prilici i na nekom drugom mestu - pozdravio je Goran Milić, koji će karijeru nastaviti kao direktor na regionalnoj Al Jazzeri.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/231195/Goran-Milic-vodio-svoj-poslednji-dnevnik

Помислио сам да је рикнуо у току емисије,па реко' да изјавим саучешће!
 
ZAGREB - Dugogodišnji voditelj “Dnevnika” hrvatske televizije Goran Milić večeras je poslednji put vodio ovu emisiju.

Voditeljka Sandra Križanec predstavila je Gorana koji je u šaljivom tonu najavio nekoliko priloga.


- Bivši hrvatski predsednik toliko je aktivan da ne znamo ni da li je bivši - rekao je Milić za Mesića.




Novinar Matija Vukšić napravio je zanimljiv prilog za poslednji Dnevnik Gorana Milića. On je u šali posetio starački dom čiji bi stanari rado primili Gorana Milića. Mladi novinar je svog kolegu uporedio sa Al Paćinom i Larijem Kingom koji imaju uspešnu karijeru i sa 70 godina.


- Hvala svima, hvala Hrvatskoj televiziji i vama dragi gledaoci. Bila mi je čast raditi za vas. Doviđenja u nekoj drugoj prilici i na nekom drugom mestu - pozdravio je Goran Milić, koji će karijeru nastaviti kao direktor na regionalnoj Al Jazzeri.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/231195/Goran-Milic-vodio-svoj-poslednji-dnevnik

Помислио сам да је рикнуо у току емисије,па реко' да изјавим саучешће!
Taman i ja htedoh da izjavim saucesce :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
U zadnje vrijeme je imao serijale "Idemo na sjever" i "Idemo u Ameriku" i "Idemo na put" - sve vrlo interesantno , slikovito , ljude upita pravu stvar .

Jeste vala imao je te emisije sto je putovao po svetu koje su bile zanimljive za gledanje...mogu da uce ovi u Srbiji kako se takve emisije prave :ok: mada dobar je jedino kod nas onaj Jovan Memedovic sa RTS-a...
 
Možemo mi da pričamo danas šta hoćemo,
ali Goran Milić je bio novinarčina !
Pravi profesionalac.
On je do perfekcije usavršio poziv modernog žurnaliste.
Pa,uporedite njega i današnje nzv. novinare
koje karakteriše polupismenost,nadmenost i nekultura.....!
Novinar,koji teško da će dobiti naslednika u skorije vreme.....
 

Back
Top