Quantcast

Goran Marković: Osamdesete su laka vremena, danas imamo ogoljeni fašizam

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.689
Da nije bilo stanja od 45-te, ne bi bilo ni tih koji ga nisu doziveli kao prevaru, a njegov krajnji domet bi bio lukavi pijacar, sto u stvari i je.
To sam i napisao! Drugi Majmuni su ga stvorili! Ne bi on inače postao to što jeste! I Hitlera su drugi stvorili, inače bi bio obično packaralo po platnu koji bi pokušavao biti novi Pikaso! :super:

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.689
Pa Vučić sedi u kafani s Bakerom Izetbegovićem, a lepi i pro-Mladić nalepnice.

Međutim Bakir verovatno smatra da je Mladić negativac.

Tako da je nejasno čiji je Vučić tu prijatelj, mislim nejasno je i njemu samom, a kamoli debilima koji ga vole.
?? U politici nemaš prijatelja! Nahebao si ako ne misliš tako! :super:

Bornemisa

Aktivan član
Poruka
1.681
Pa Vučić sedi u kafani s Bakerom Izetbegovićem, a lepi i pro-Mladić nalepnice.

Međutim Bakir verovatno smatra da je Mladić negativac.

Tako da je nejasno čiji je Vučić tu prijatelj, mislim nejasno je i njemu samom, a kamoli debilima koji ga vole.
Ostavimo za sada vucica i njegovu dijagnozu sa glasovima u glavi postrani, nego objasni sta je to fasizam i ko su fasisti posto ih stalno spominjes.

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.527
Ostavimo za sada vucica i njegovu dijagnozu sa glasovima u glavi postrani, nego objasni sta je to fasizam i ko su fasisti posto ih stalno spominjes.
Фашисти су сви они који не схватају да Гоца није хтела да вара свог љубавника са наставником физичког, али ју је Љуба Мољац присилио на то.

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.527
To sam i napisao! Drugi Majmuni su ga stvorili! Ne bi on inače postao to što jeste! I Hitlera su drugi stvorili, inače bi bio obično packaralo po platnu koji bi pokušavao biti novi Pikaso! :super:
А када ће србски љубитељи капиталистичке експлоатације некога(или нешто) да створе?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.