Quantcast

Goran Bregović: “Možda će zvučati blasfemično, Vučić radi korisno za Srbiju”

al bundy

Legenda
Poruka
57.767
Goran Bregović: “Možda će zvučati blasfemično, Vučić radi korisno za Srbiju”

Nedeljnik.rs
-
13/08/2019
1

Share

Foto: Nebojša Babić

Proslavljeni muzičar Goran Bregović je u intervjuu za Al Džaziru izjavio da misli da Vučić radi korisno za Srbiju i da su njegovi rezultati vidljivi.
Odgovarajući na pitanje kako vidi političku situaciju u zemljama regiona, Bregović je rekao da će možda zvučati blasfemično za soj beogradskih intelektualaca koji su protiv Vučića.
“Ja mislim da on radi korisno za Srbiju. On je, ipak, dinamizovao neke stvari, postoje neke stvari koje su vidljive kao rezultat. Kad putuješ, a ja putujem, vidiš neke nove fabrike, asfaltirane, sagrađene puteve, vidiš Beograd koji se gradi”, rekao je Bregović.
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiszY2WloDkAhVPlosKHemfBNMQ0PADMAF6BAgGEAk&url=https://www.nedeljnik.rs/goran-bregovic-mozda-ce-zvucati-blasfemicno-vucic-radi-korisno-za-srbiju/&usg=AOvVaw279TbKjnSEPeraS3bpwDu1

Braćo i sestre , možda će zvučati blasfemično al treba svi da podržimo Vučića , ne kaže džabe vekovna pravoslavna mudrost "Ako vidiš da Bregi gori kuća , odmah zapali svoju " , tu mora biti neke koristi .
Od danas sam sendvičarom ,a to i vama preporučujem !

HEFESTOS 1

Poznat
Poruka
8.724
Зашто Г.Б. има потребу да се правда?
Ваља му распродати салу, а слушају га скоројевићи, који су махом из "50 нијанси жуте"... :roll:
Знаш оно његово, "ворлд мјузик", пуно дреке, какофонија и мешавина, а свима блам да признају да је безвез...:lol:

S1MCRO

Iskusan
Poruka
6.496
Neša putuje na fakultet
On putuje, ja kofer nosim,
Molim
Težak je al' pošto njegov je lično
Ja i taj kofer volim

Nešo, Nešo,
Zdravo, Nešo
Putuj, Nešo
I molim te, ne naginji se kroz prozor

Nešo
Na ulasku u voz ti htjedoh reć'
Nešto nježno, što izaziva pozor
Al' rekoh samo zdravo, Nešo
I molim te ne naginji se kroz prozor

Nešo, Nešo,
Zdravo, Nešo
Putuj, Nešo
I molim te, ne naginji se kroz prozor

Poslednja izmena:

Mita Komita

Zainteresovan član
Poruka
155
Примећујем да доста народа који путује, борави или је успешно по иностранству подржава Вучића (окореле гастарбајтере не рачунам). Да ли они виде нешто што народ у Србији не види или обрнуто?

krinka5

Veoma poznat
Poruka
10.738
Znam da je Kusturica jedno vreme nosio gvozdenu šipku sa sobom za slučaj da sretne Bregu, da ima čim da ga umlati. Kusturica je nesrećnik na svoj način, al ova situacija te tera da se zamisliš
Pa nije ni čudno što je hteo da ga umlati ko vola jer je Brega maznuo melodiju pesme od Enrika Masijasa za njegov film "Arizona dream" pri tom ga je iskoristio da mu tu pesmu otpeva Igi Pop koji je bio lični Kustin prijatelj a kada je Igi čuo da je pesma kradena popizdeo je na Kustu a ovaj na Bregu. Brega je naknadno za tu krađu morao da plati milion nečega (dolara , evra?) a moguće da su i Kustu sudske vlasti oprljile (ne znam detalje). No bez obzira na sve jedini koji je ostvario taj Arizonski san bio je pacov Brega jer ga je muzika iz tog filma afirmisala a naknadni sudski proces je došao odveć kasno.
Posle globalnog nuklearnog rata jedina stvorenja koja bi ostala živa bili bi; Brega, Mišković i po koja buba švaba.

Poslednja izmena:

Straks92

Elita
Moderator
Poruka
22.425
Znam da je Kusturica jedno vreme nosio gvozdenu šipku sa sobom za slučaj da sretne Bregu, da ima čim da ga umlati. Kusturica je nesrećnik na svoj način, al ova situacija te tera da se zamisliš
Mislim da bi se Kusturica i Brega ipak složili oko toga da AV i Dodik nemaju alternativu, verovatno bi i rekli da trebaju početi da prave atomsku bombu.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
30.295
Ваља му распродати салу, а слушају га скоројевићи, који су махом из "50 нијанси жуте"... :roll:
Знаш оно његово, "ворлд мјузик", пуно дреке, какофонија и мешавина, а свима блам да признају да је безвез...:lol:
Dobar biznismen, qurac od muzicara.

frootsman

Elita
Poruka
19.045
Ne razumem sta je hteo da kaze koristeci recBLASFEMIJA. To bi bilo neko huljenje ,pogrda a on je ovde svesno uradio dupeuvlakacki potez, Prikladnije bi bilo NIJE DA MU SE UVLACIM U DUPE ALI,,,pa onda nastavak.
Bregović je rekao da će možda zvučati blasfemično za soj beogradskih intelektualaca koji su protiv Vučića.