Good boys or bad boys? pitanje je sad...

:arrow:Sve zavisi sta je tvoje licno poimanje termina 'bad boy'.
Negde sam procitala da je devojkama takav tip nesvesno privlacniji bas zbog prkosa familiji (koja,jel da,ne zeli da njihova 'princezica' upadne u probleme) i zbog toga sto se cine nedostupnima.
Slicna tema je otvorena ovde,samo se odnosi na zenski pol.

Moj licni izbor..Pa,bilo je svakakvih..

Ne znam sta bih ti drugo rekla,sve zavisi od osobe do osobe.Zlatna sredina,mozda...?
 
:arrow:Da,i 'losi momci' cine devojke da se osecaju zasticeno.Naucno je dokazano da maco tipovi imaju viska testosterona,sto ih cini pomalo nadmenim i sa buntovnickim stavom.Cak i devojke koje tvrde da su nezavisne i dovoljne same sebi (girl power) nesvesno zele svog sticenika u blizini.

Sta ja znam,ima nas svakakvih...
 
Evo ovako...Sedeo ja u restoranu,pijuckao sok i jeo neki sendvič,kad ulazi jedna opasna ženska i drži nekog za ruku,kad eto ulazi i taj neko,a to neki panker,ona kosa mu kao ono sečivo kad sečeš drva (valda se ta frizura zove čirokana),kosa pola ofarbana u plavo,ali bukvalno plavo,malte ne teget a pola u crno.Obukao se kao neki klošar,a ova ide sa njim,mislim stvarno...
 
Mislim da devojke vise vole bad boys zato sto su oni vecinom popularni u drustvu i pored njih se osecaju zasticenije. ;)

Ajd to za popularnost i mogu da razumem,mada i to mi nije baš blistavo jasno...Bar ja pod pojmom good boy ne podrazumevam nekog ko je štreberčina teška,ko nosi đozluke debljine piksle,ko je trapav,pa nije zanimljiv društvenim masama...Prosečan good boy i da kažemo prosečan bad boy.Ako sve ovo uzmemo u obzir good boy možda ide u teretanu,pa može da umlati bad boya,mislim stvarno...Dame su zaštićenije po meni kod ovih prvih.
 
Sta tacno podrazumevas pod good i pod bad boy?

Good boy po meni: dobar učenik,ima svoj hobi,trenira ili muzicira,visoki etički principi,ne skita mnogo,dakle ima svoj krug restorana kafića gde odlazi,ponaša se na nivou,ima zacrtane ciljeve u bližoj budućnosti zašta se bori,voli istinski...

Bad boy po meni: loš učenik,nema hobi,gotovo raspušten bez obaveza,možda trenira nešto kao fudbal,ponaša se šatrovački,buntovnički,jedan deo njih i narkomanski,skita,nikad nije kući osim kad se iscrpi do maximuma pa mora da spava,ide bilo gde,na svako mesto,živi da izživi sadašnjost,kao da sutra ne postoji,ne razmišljajući o budućnosti,devojku vidi samo kao sexualni objekat koga mora istorbati i isprazniti se...
 
Good boy po meni: dobar učenik,ima svoj hobi,trenira ili muzicira,visoki etički principi,ne skita mnogo,dakle ima svoj krug restorana kafića gde odlazi,ponaša se na nivou,ima zacrtane ciljeve u bližoj budućnosti zašta se bori,voli istinski...

Bad boy po meni: loš učenik,nema hobi,gotovo raspušten bez obaveza,možda trenira nešto kao fudbal,ponaša se šatrovački,buntovnički,jedan deo njih i narkomanski,skita,nikad nije kući osim kad se iscrpi do maximuma pa mora da spava,ide bilo gde,na svako mesto,živi da izživi sadašnjost,kao da sutra ne postoji,ne razmišljajući o budućnosti,devojku vidi samo kao sexualni objekat koga mora istorbati i isprazniti se...

:arrow:Ova je tema tako...tako... Zbunjujuca.
 
Good boy po meni: dobar učenik,ima svoj hobi,trenira ili muzicira,visoki etički principi,ne skita mnogo,dakle ima svoj krug restorana kafića gde odlazi,ponaša se na nivou,ima zacrtane ciljeve u bližoj budućnosti zašta se bori,voli istinski...

Bad boy po meni: loš učenik,nema hobi,gotovo raspušten bez obaveza,možda trenira nešto kao fudbal,ponaša se šatrovački,buntovnički,jedan deo njih i narkomanski,skita,nikad nije kući osim kad se iscrpi do maximuma pa mora da spava,ide bilo gde,na svako mesto,živi da izživi sadašnjost,kao da sutra ne postoji,ne razmišljajući o budućnosti,devojku vidi samo kao sexualni objekat koga mora istorbati i isprazniti se...

Po meni je onda bolje good boys. :D ;-)
 
Good boy po meni: dobar učenik,ima svoj hobi,trenira ili muzicira,visoki etički principi,ne skita mnogo,dakle ima svoj krug restorana kafića gde odlazi,ponaša se na nivou,ima zacrtane ciljeve u bližoj budućnosti zašta se bori,voli istinski...

Bad boy po meni: loš učenik,nema hobi,gotovo raspušten bez obaveza,možda trenira nešto kao fudbal,ponaša se šatrovački,buntovnički,jedan deo njih i narkomanski,skita,nikad nije kući osim kad se iscrpi do maximuma pa mora da spava,ide bilo gde,na svako mesto,živi da izživi sadašnjost,kao da sutra ne postoji,ne razmišljajući o budućnosti,devojku vidi samo kao sexualni objekat koga mora istorbati i isprazniti se...
ok, e sad, bad boy moze da gleda devojke tako, ali svoju chuva kao malo vode na dlanu, niko ne sme da joj pridje, da je pogleda i sl...a ona ima sve shto pozeli

 

Back
Top