Golotinja

D

divlja

Gost
Zene drage, kakav je vas odnos prema kacenju vasih fotki na net? Uglavnom mislim na golotinju, manje eksplicitnu ili vise, nebitno. Za one koji se stide, zasto se stide? Za one koje ne, da li im je bitno kakva je fotka, da li je odradjena sa stilom ili je obican snapshot? I glavno- kako vas decko to komentarise? Da li ste nekad slali pojedinim forumasima svoju golotinju, a bili ste npr. u vezi i sta mislite o tome?

Muskarci, jel' vam drago da vasa ljubav kaci gole fotke po netu? Ako je umetnicka forma, da li to razumete? Sta bi uradili da saznate da vasa devojka salje gole fotke likovima sa kojima komunicira?

:razz:
 
Zene drage, kakav je vas odnos prema kacenju vasih fotki na net? Uglavnom mislim na golotinju, manje eksplicitnu ili vise, nebitno. Za one koji se stide, zasto se stide? Za one koje ne, da li im je bitno kakva je fotka, da li je odradjena sa stilom ili je obican snapshot? I glavno- kako vas decko to komentarise? Da li ste nekad slali pojedinim forumasima svoju golotinju, a bili ste npr. u vezi i sta mislite o tome?

Muskarci, jel' vam drago da vasa ljubav kaci gole fotke po netu? Ako je umetnicka forma, da li to razumete? Sta bi uradili da saznate da vasa devojka salje gole fotke likovima sa kojima komunicira?

:razz:


pa, vako ovo mu dođe ko ,,skandal" i suzana mančić afera u rl
kačila jesam juče pa sam skinula znate već zbog čega...

odnos prema kačenju, pa stavila sam se bez glave tako da to dosta govori o odnosu...
lepo je da je sa stilom, dečka nemam al bivši bi mi ebo mamu da se obnažim u javnosti sa sve licem...

nudili mi za jedan časopis da odradim golišavu al kulturnu...
i ja rekla jok...
a on reko nema šanse, al zbog sebe nisam jer naši časopisi ne umeju onako da bude baš sa stilom...

da se slikam gola volim a obučena ne...

imam brdo golišavih...

i uglavnom su sa merom...

i, tako. . .
 
Da zadrzimo pricu samo na netu. Sto mislis da bi ti otkinuo glavu? :lol:
Da li bi to uradio i da ti se ne vidi lik?

on nije voleo nikako da me neko vidi tako golišavu, i kad sam golišava na plaži recimo
on non stop pored mene...
a sad bek tu d net,
pa kao, da me neko vidi ko sam a još gola, ufff...
nema šanse...

ne znam možda je preterano posesivan i ljubomoran, biće da je to
 
Vidis...
Volim da se fotografisem kako god to bilo...
Doduse, ranije sam imala problem da budem golisava, ali od kako je stupila era digitalnih foto-aparata ni to vise nije problem:)
Secam se, pre nekih 5-6 godina doslo meni i dragom da se slikamo golisavi... I ucinismo mi to, ali idiotom... Odneli slike na izradu i kad smo isli da ih pokupimo dogovor bio da cemo zajedno uci unutra.. otvorim ja vrata, udjem unutra i ocekujem i njega da udje za mnom... Kad ono samo vetar. On me 'ladno ispalio! Kakav smrad! A u radnji radio neki sladak decko, ja u zemlju da propadnem... Mislim se, samo da platim i da izletim napolje... Naravno, ovaj tip odma' poceo sa nekim znacajnim osmesima pa salama... A ja da crknem od muke...
Evo, i sad me je sramota:oops:
Tako da ne zelim da kacim golisave slike nigde, jedina slika koju sam okacila je ona u profilu, a ni ta nije bog-zna-sta...:)
 
ne bih kacila golisave slike
ne stidim se svog izgleda
izgledam kako izgledam, to mi je sto mi je :)
razlog zbog kog ne bih...
pa sta znam, matora sam ja za tu vrstu egzibicionizma ...
vise se ni ne slikam tako, vrhunac mi je kupaci (sa sve decom koja prave kule od peska)
a imam neke od pre 10 godina
pa nisu ni one nesto sad...u brusu sam...
tad mi je to bilo zanimljivo
sad vise ne...
 
Ne bih kacila svoje obnazene slike na net , jer iako to moze sasvim lepo i umetnicki da ispadne , smatram da postoje mnogo bolji nacini da se iskaze taj umetnicki poriv.
Pomalo sam zasicena ''akt'' ovima , i na TV-u i u casopisima , od RE-PHOTO , preko playboya i tabloida, tako da mi je to vec pomalo otrcana fora.
Ali dobro , ne misle svi tako.Tako i treba.

Inace Divlja , mislim da si zaista talentovana , videla sam tvoje razne fotografije na b-logu...i mslim da nemas potrebe da kacish takve slike na net , jer umesh mnogo bolje kad ti dodje inspiracija.
Ali opet kazem to je moje misljenje. Iza koga stojim.
 
e da, vidis to
zasto forumasi insistiraju da forumasice kace takve fotke?
kad ima sajtova sto kaze bugi kol'ko 'oces
mislim, sta, ne poznaju ni ove, ni one sa sajtova
mozda im ove ipak deluju dostiznije?
 
a zašto bi neko poželeo da se pokaže?
aj sad..

Ima raznih motiva, slobodno ih navedi. Bas me zanima sta ces da napises.

Да ли ова тема само за жене?

Da li si ti procitao ceo uvodni post, lepo pise kako bi vi muskarci reagovali da vam devojka kaci golisave fotke na net, javno ili salje privatno nekom.

zato što je svačije ponašanje prouzrokovano raznim Zašto koji na kraju daju logičnu celinu..

Logicnu celinu? Celina nije sastavljena samo od logike.
 
zato što je svačije ponašanje prouzrokovano raznim Zašto koji na kraju daju logičnu celinu..


Chovek je suvishe komleksno bice da bi mogao tako lako da definishesh svaku emociju, i trenutno ponashanje. Za to je nemoguce postaviti definiciju. Isto kao shto se u prirodi sve ponasha u skladu sa okolinom (npr. chak su i zakoni fizike promenljivi u zavisnosti od uslova)...tako i chovek.
Ne sumnjam u tvoje znanje, ali smatram da chovek, shto vishe zna, postaje vishe iskljuchiv, shto je vrlo loshe, shto se tiche nekih stvari...
Primetila sam da su ovde ljudi vrlo skloni lepljenju etiketa. Npr, prozvacemo choveka neuroticharem zato shto smo prochitali tekst o manifestacijama te bolesti, i nashli smo par crtica koje se poklapaju sa njim. Ali smo sushtinu izostavili. jer je sushtina mnogo komleksnija, i teza za videti nego tih par crtica.
Ili npr, chitamo o nekoj bolesti (sad sam pod utiskom zbog 2pike-jevih ispita), i totalno spontano krenemo da preslishavamo sebe, i shvatamo da posedujemo par simptoma...
To isto si uradio na onoj temi kada si prichao o egu. Banalizujesh neke mnogo komleksnije stvari, i vrlo si iskljuchiv. Zato ne mogu da se slozim sa tobom.
 

Back
Top