golo telo suprotnog pola

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.020
jedna druga tema na ovom forumu me je asocirala na ovo pitanje :)

kako ste i na koji nacin a da se secate, videli prvo golo telo suprotnog pola :)

i koliko ste tad bili stari i da li ste reagovali na to..kakve impresije ste imali?

meni je moja kognicija negde do srednje škole skroz mutna
video sam kevine sise, a njih nije ni teško videti
đanu nisam :pop:
od ćaletovog koplja krijem pogled ako se nekad sudarimo u vc-u i slično... :shock:
prvi ****** mimo mog je izgleda bio onaj koji sam prvi popušio...
izem ti ovo anatomsko obrazovanje...

kako ste i na koji nacin a da se secate, videli prvo golo telo suprotnog pola :)

i koliko ste tad bili stari i da li ste reagovali na to..kakve impresije ste imali?
secam se jako dobro ,bas sam pre neki dan pricala o tome.to mi je izazvalo vrlo,vrlo ruzne uspomene
imala sam 6 ili 7 godina i bila sam na jednom rodjendanu gde su bili uglavnom decaci iz komsiluka.secam se da smo se nesto igrali na podu i da se jedan klinac zavukao pod krevet da nesto dohvati .izvukao je malu kao knjizicu koja se sklapala kao harmonika.slike su bile eksplicitne i za danasnje vreme,a ne za decu naseg uzrasta
secam se svog stida i decaka koji su mi to poturali pod nos i da sam pobegla u wc i provela tamo pola rodjendana
kasnije sam uzivo videla tek par meseci posle prvog seksa,kad sam se oslobodila i otvorila oci :lol:

Mi smo u vrticu imali jednog decaka koji je imao obicaj kada nas smeste na spavanje i vaspitacice izadju da se skida i izvodi gluposti po sobi.
U tom nekom periodu smo cesto isli na jezero gde su se mnogi kupali bez odece, divlja plaza.
Nista me to nije specijalno zgrozilo ni zacudilo.
Konkretno i meni blizu golog muskarca sam videla sa 16 kada sam i imala prvi odnos.
To ako ne racunamo slike i filmove.

kasnije sam uzivo videla tek par meseci posle prvog seksa,kad sam se oslobodila i otvorila oci :lol:

:lol: saranićeš nas.

nisam znao da prvih par meseci treba žmureći

- - - - - - - - - -

Dobila od mamine prijateljice barbiku i kena na poklon dok sam još bila u vrtiću. Skinula sam oboje kad sam došla kući i pomislila da je on mnogo ljepši.

i ja sestro slatka :heart:

На плажи, где друго. Голе дечурлије на камаре.

a to se ne računa, pričamo o pravim stavrima

- - - - - - - - - -

Mi smo u vrticu imali jednog decaka koji je imao obicaj kada nas smeste na spavanje i vaspitacice izadju da se skida i izvodi gluposti po sobi.
U tom nekom periodu smo cesto isli na jezero gde su se mnogi kupali bez odece, divlja plaza.
Nista me to nije specijalno zgrozilo ni zacudilo.
Konkretno i meni blizu golog muskarca sam videla sa 16 kada sam i imala prvi odnos.
To ako ne racunamo slike i filmove.

:heart:

ja sam prvu golu zensku video u sauni :)
tacnije ja sam prolazio pored saune a ona je bila unutra a na vratima je bio prozor :)
sreca sreca radost..imao sam nekih desetak godina :)

posle tog iskustva sam kupio dvogled .. shvatio sam blagodeti prozora :super:

:lol:

ja sam prvu golu zensku video u sauni :)
tacnije ja sam prolazio pored saune a ona je bila unutra a na vratima je bio prozor :)
sreca sreca radost..imao sam nekih desetak godina :)

posle tog iskustva sam kupio dvogled .. shvatio sam blagodeti prozora :super:

:lol:

f6c7b72d712016e188649d3.gif

secam se jako dobro ,bas sam pre neki dan pricala o tome.to mi je izazvalo vrlo,vrlo ruzne uspomene
imala sam 6 ili 7 godina i bila sam na jednom rodjendanu gde su bili uglavnom decaci iz komsiluka.secam se da smo se nesto igrali na podu i da se jedan klinac zavukao pod krevet da nesto dohvati .izvukao je malu kao knjizicu koja se sklapala kao harmonika.slike su bile eksplicitne i za danasnje vreme,a ne za decu naseg uzrasta
secam se svog stida i decaka koji su mi to poturali pod nos i da sam pobegla u wc i provela tamo pola rodjendana

Dala si mi dobru ideju :lol: Tako cu i ja ....

Kad smo bili mali, braću i mene su puštali da trčkaramo golišavi po dvorištu leti, kada je napolju bilo jako toplo. Umelo je tu da bude i golišave komšijske dece, a imali smo i ono plastično bazenče na naduvavanje, pa smo se svi zajedno brčkali u dvorištu. Imamo čak i slike sa tih okupljanja. :lol: Impresija se ne sećam jer sam bila mala, ali kontam da ih nisam ni imala jer smo svi često bili golišavi leti.

Ja to ne smem da gledam, sramota me :rumenka:

Salu na stranu, ne mogu da se setim! Ozbiljno... Mislim uzivo, fotografije i tv ne racunam...

Zensko ne mogu da se setim, a musko mislim da je u pitanju bio prvi decko... A koliko sam godina imala ne smem da priznam :lol:

Back