GOLO da ne moze biti golje...

Seksualno ogoljavanje je ustvari ogoljavanje i duše i tela.
Duša koja radije ogoljava telo nego srce ima možda ranjeno srce, toliko ranjeno da misli da će se nekome više dopasti njeno telo.
To su osobe željne ljubavi, koje zadobijaju malo naklonosti, dajući na poklon ono što je po njima želja onog drugog.

One se potpuno ogoljavaju na taj način.

Dešava se često i to da posle telesnog ogoljavanja, ljudi požele da se zbliže i ogole i dušu, ali ponekad je golije ćutanje nego bilo kakva priča.

(Naravno ne zagovaram zadobijanje naklonosti seksom.)

Ovo mi se svidelo.
 
Seksualno ogoljavanje je ustvari ogoljavanje i duše i tela.
Duša koja radije ogoljava telo nego srce ima možda ranjeno srce, toliko ranjeno da misli da će se nekome više dopasti njeno telo.
To su osobe željne ljubavi, koje zadobijaju malo naklonosti, dajući na poklon ono što je po njima želja onog drugog.

One se potpuno ogoljavaju na taj način.

Dešava se često i to da posle telesnog ogoljavanja, ljudi požele da se zbliže i ogole i dušu, ali ponekad je golije ćutanje nego bilo kakva priča.

(Naravno ne zagovaram zadobijanje naklonosti seksom.)
Ovo mi je poznato... Što dalje od takvih... :rtfm:
 
Procitam juce da ljudi koji lako stupaju u seksualne odnose to rade zbog nemogucnosti da na drugi nacin ostvare bliskost. Lakse im je da skinu odecu, nego da ogole dusu. Fuj, kakav izraz.
Onda sam stigla do pete sezone Sopranosa, a Toni nikako da oladi od svog psihijatra pred kojom se ogolio mentalno. O njoj ne zna nista, al' se primio. Lepo mu je rekla da se istripovao.
Sad vi pitajte sta vam nije jasno. A ja mislim da je sve jasno.
Molim za komentar.:p

lakse je raditi fiskulturu nego matematiku :cool:

zavisi ljudi koji se tako ponasaju se plase sebe i nepotpuni su kao licnosti

uvek je bolji koktel - osecanja + sex

u sustini kod pragmaticnijih ljudi jedno bez drugog ne ide
 
Procitam juce da ljudi koji lako stupaju u seksualne odnose to rade zbog nemogucnosti da na drugi nacin ostvare bliskost. Lakse im je da skinu odecu, nego da ogole dusu. Fuj, kakav izraz.
Onda sam stigla do pete sezone Sopranosa, a Toni nikako da oladi od svog psihijatra pred kojom se ogolio mentalno. O njoj ne zna nista, al' se primio. Lepo mu je rekla da se istripovao.
Sad vi pitajte sta vam nije jasno. A ja mislim da je sve jasno.
Molim za komentar.:p

opa jos jedna sezona i ende
 

Back
Top