Golf 5 tdi

1.9tdi dobar .. Jos ako zamajac izbegnes odličan za kruzenja okolo.. Malo troši lak za održavanje krut neudoban bučan hrdza na sve strane ali dobar za sitne pare.. :)
 
Bas danas gleda nesto ove R32 ali im je cena otišla

Pazite ovaj uloženo 40k u menjač 20k 475ks DSG hoće čovek 15k evra
Screenshot_20191227_203524_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20191227_203515_com.android.chrome.jpg
 
Ne znam, nisam primetio da baš nešto jako trule, a za ostalo se slažem. Zar nemaju svi oni plivajući?
Imaju kažem ako ga izbegne da menja.. Da je već zamenjen.. Trule skoro kao 3 :).. Zavisi odakle je iz Cslifornije verovatno ne ali ovde gde se baca so bogami mogu biti baš gadni doduše kao i passat 6
 
Izbegavati svaku kupovinu polovnih uvezenih automobila kod nas uglavnom su to krsevi,pogotovo potez Loznica,Sabac,Valjevo.
Moze iz Srbije samo ako je kupljen u Srbiji nov i da nije stariji od 6/7 godina.
Svi ti golfovi,pasati,audi su uglavnom presli minimum 200 k km.
Dobar auto ne moze da se nigde kupi za male pare.Odes lepo na automobile.de i proveris kilometrazu i koliko ti automobili tamo kostaju i pogledas kod nas ista kilometraza a on dosta jeftini,a gde su ostali troskovi uvoza zarada i odmah ti sve bude jasno.
 
Izbegavati svaku kupovinu polovnih uvezenih automobila kod nas uglavnom su to krsevi,pogotovo potez Loznica,Sabac,Valjevo.
Moze iz Srbije samo ako je kupljen u Srbiji nov i da nije stariji od 6/7 godina.
Svi ti golfovi,pasati,audi su uglavnom presli minimum 200 k km.
Dobar auto ne moze da se nigde kupi za male pare.Odes lepo na automobile.de i proveris kilometrazu i koliko ti automobili tamo kostaju i pogledas kod nas ista kilometraza a on dosta jeftini,a gde su ostali troskovi uvoza zarada i odmah ti sve bude jasno.
Ima logike u tome što pišeš ali postoje i drugscije nabavke koje su ispod tih cena.. To se ovde zove angro kupovina gde neko iz branše preuzima auto bez garancije da bi ga dalje prodao i zaradio.. Postoje i aukcije kako fizičke tako i online ali si u pravu sto se toga tice 99% uvoznika nema izgrađen taj netverk a tih 1% što ima je teško prepoznati..
 
Izbegavati svaku kupovinu polovnih uvezenih automobila kod nas uglavnom su to krsevi,pogotovo potez Loznica,Sabac,Valjevo.
Moze iz Srbije samo ako je kupljen u Srbiji nov i da nije stariji od 6/7 godina.
Svi ti golfovi,pasati,audi su uglavnom presli minimum 200 k km.
Dobar auto ne moze da se nigde kupi za male pare.Odes lepo na automobile.de i proveris kilometrazu i koliko ti automobili tamo kostaju i pogledas kod nas ista kilometraza a on dosta jeftini,a gde su ostali troskovi uvoza zarada i odmah ti sve bude jasno.
Čovjek hoće golfa5. Gdje će to naći golf5 star 6-7 godina kada su prestali da ih proizvode prije 11 godina?
 
Samo što ja nebi gledao te od 100-150k već bi gledao ove preko 200k.. Golf V dizel sa 100k je redak na zapadu.. A taj od +200k je realniji a ti km za njega nisu ništa...
 
Cena 1200evra.. 2004 1,9tdi km 240000
Poluosovina, ležaj, grejači, kozmetika, evt servis
Putni troškovi oko 250€,, carina?
Tako da taj može da košta oko 2700-2800 da čovek ima +500€ zaradu .. Realno
 
Poslednja izmena:
Moze se i to reći.. Ali evo ti primer... najjeftiniji na mobile sa knjigom i tom kilomereazom je 3900..e sad ti bi verovatno tog hreo za 3soma evra doteranog i da je sve plaćeno.. Jel tako.. Bili dao npr 5.5 soma evra za auto staro 13g
Pogledajte prilog 629542
Nema sanse da bi dao te pare za polovnjaka,vozim samo novo b segment do 14 k evra.
Sve me vise raduje sto je na nasim putevima sve manje tih krsina,a sve vise novih automobila iz b segmenta.Napokon su ljudi poceli da shvacaju da je bolje kupiti neki mali auto do nekih 14hiljada nego audi a4 ili a6 za 10hiljada i 200 000 k na satu.
Mali auto,manji troskovi,lakse parkiranje...
 
Nema sanse da bi dao te pare za polovnjaka,vozim samo novo b segment do 14 k evra.
Sve me vise raduje sto je na nasim putevima sve manje tih krsina,a sve vise novih automobila iz b segmenta.Napokon su ljudi poceli da shvacaju da je bolje kupiti neki mali auto do nekih 14hiljada nego audi a4 ili a6 za 10hiljada i 200 000 k na satu.
Mali auto,manji troskovi,lakse parkiranje...
Dobro vozim i ja nova držim 4godine pa menjam ali je to na firmu gde ga otpisujem preko poreza
.. privatno ne dam za novu sklopociju koju su pravili od konzervi za sardine.. Tu se bacaju pare moja filozofija je rade mecku ili, bmw sa aukcije koje ću da prodam malo, više ili sledeće godine za iste pare.
Samo, tako se ne gube pare sve ostalo je rashod..
 

Back
Top