Golf 4 Benzinac 1.4 16v 1998 god.Imam problem sa paljenjem auta

Golf4 1.4 16v 1098

Početnik
Poruka
1
Golf4 1.4 16v Benzinac 1998 god.
Imam problem sa paljenjem auta kad je hladan. Auto se mnogo muci da upali tj dugo vergla I stane. Onda vratim kljuc tj ugasim ga pa opet pokusam. I tako nekoliko puta dok ne uspem. A sve vreme dok pokusavam drzim nogu na gasu da bi mogao ikako da upali. Proveravao sam pumpu goriva uredu je svecice nove stavio dizne oprane kao nove. Kad sam njih oprao malkice ali bas malkice se paljenje poboljsalo. Sumlajo sam na senzor bregaste tj senzor sto sluzi za paljenje. Njega nisam jos promenio posto je ne pristupacan taj kabal tj senzor. Na dijagnostici izbacuje problem sa kljucem nesto. Nije upitanju kod vec nesto drugo. To stoji kao greska ako neko ima iskustva ili zna mozda sta je. Zamolio bih da napise da vise resim problem. Hvala u napred🙂
 
Komšiji se raspao ključ i ispao magnet pa verglao ko lud. Posle vratio u ključ i sve proradilo. Tebi je možda neki zez sa bravom tj čitačem koda.

Ako pali normalno topao onda nie do ključa i brave već do sistema ubrizgavanja ili struje.

Probaj i sa start sprejom. Tako sam ja davno opipavao krševe na brzaka.

Pumpu za gorivo si kačio na merač pritiska pa si siguran da daje dobar? Ima tu mnogo toga za čačkanje.

Jel imaš plin? Kako radi na plin?
 

Back
Top