Gohvnar preti ubistvom , ili............


Хтео је да каже да документи откривају идентитете неких сарадника (на пример, сарадника Крсташа у Авганистану) ← који ће онда бити обележени за смрт када Талибан прочита ко је издајник.
 

Ovo vam je demokratija, zuti teletabisi !!!!!!!
Коначно признајете да нисте део демократског блока. Раније сте се љутили када вас Тадић искључио из корпуса демократских снага. Сад признајете да је бијо у праву све време.
 
Хтео је да каже да документи откривају идентитете неких сарадника (на пример, сарадника Крсташа у Авганистану) ← који ће онда бити обележени за смрт када Талибан прочита ко је издајник.

Nepricha on nishta za druge . U svoje ime on pricha. Ghovnaru su ruke krvave i zna shta sve moze iz tih "papira" da se prochita ;)
 
Коначно признајете да нисте део демократског блока. Раније сте се љутили када вас Тадић искључио из корпуса демократских снага. Сад признајете да је бијо у праву све време.

Koje si ti boje ???
Mislim na boju gore pomenutih neznih dirigovanih stvorenja ?!
 


Коначно признајете да нисте део демократског блока. Раније сте се љутили када вас Тадић искључио из корпуса демократских снага. Сад признајете да је бијо у праву све време.

koji demokratski blok? Ameri polako guše ljudske slobode, lagano, a vi im samo verujte, pri tom ne mislim na obične ljude amerikance, nego na bolesne idiote koji kroje novi svetski poredak na čelu sa U.S.A. Šta se palite na te kauboje koji su svoju Ameriku izgradili tako što su napravili genocid nad indijancima, koji svađaju države, prave ratove, spletkare, prave ekonomske krize, viruse itd itd. Koji Klinton, obična marioneta, kao i njegova žena i Buš i Obama... Ljudi probudite se.
 

Тачно је да ратнохушкачки болиди, познати под именом неоконзервативци, сматрају да треба убити људе повезане са Викиликсом.

Али у те неоконзерватице уопште не спадају Клинтон и Сорош ← него су они њихови непријатељи.
 
Jes' video koji su to kuhrvini sinovi ?
Ovamo sve demokratija,ljudska prava...................., a kada se radi o njima,odmah prete ubistvom ?!

Strashno brate, strashno znachi... koja goveda licemerna ju ju ju... al' oduvek su ti oni takvi bili, je*iga...

Ma , ne bih ja to bash tako formulisao. Takvi majmuni imaju veliki uticaj i moc .

Da, to jeste... al' znash kako... i taj lik shto je objavio te podatke sto posto ima neku vrstu zashtite chim je uradio to shto je uradio... zna on da je sada na meti cie i ostalih takvih organizacija... zelim mu sve najbolje i da ga se nikada ne dochepaju smrdovi, da vidi svet koliko su jedni i pored svih apra i tehnike...
 
Тачно је да ратнохушкачки болиди, познати под именом неоконзервативци, сматрају да треба убити људе повезане са Викиликсом.

Али у те неоконзерватице уопште не спадају Клинтон и Сорош ← него су они њихови непријатељи.

Koja si ti naivchina :sad2:
Sta mislish koliko je do sada Klinton (lichno) ubistava (direktnih) naredio ????
 

Тачно је да ратнохушкачки болиди, познати под именом неоконзервативци, сматрају да треба убити људе повезане са Викиликсом.

Али у те неоконзерватице уопште не спадају Клинтон и Сорош ← него су они њихови непријатељи.

Znachi poenta ovog tvog posta je shta?

Da Klinton nije rekao to shto je evidento rekao!?

Aj odmori malo od foruma, majke ti...
 

Хтео је да каже да документи откривају идентитете неких сарадника (на пример, сарадника Крсташа у Авганистану) ← који ће онда бити обележени за смрт када Талибан прочита ко је издајник.

to su priocali i prosli put, kad je izasao war diary, pa se nista nije desilo, chak jke i jedan americki zvanicnik to i potvrdio - da nema dokaza da je iko stradao zbog asanzea.

dva najveca krvoloka, Gates i Mullen pre par meseci prozvase ovog modernog robin huda da ima krv na rukama :)
ameri gube kompas
 


Коначно признајете да нисте део демократског блока. Раније сте се љутили када вас Тадић искључио из корпуса демократских снага. Сад признајете да је бијо у праву све време.

chime se ti drogirash, kakav demokratski blok :lol:
 

Back
Top