Quantcast

Godisnjice

Betty

Elita
Poruka
21.484
hahahaha...mi išli u isti restoran gde smo prvi put večerali i gde sam mu ja, u znak ljubavi, poklonila svoju ljutu papriku :lol: (vrlo ozbiljan gest, s obzirom da on nije dobio feferonu, a ja jesam, plus volim jaaako ljuto :P )
i lepo se ispričali
bilo nekih ruskih gayeva, bio istovremeno vlasnik firme u kojoj ja radim, i pored neke ženetine iz NGO koje su se napile i počele da psuju ko kočijaši :mrgreen:
veselo :P

mojra

Ističe se
Poruka
2.555
ne slavimo, ali za par godina (tri / cetri) planiramo putovanja za godisnjicu. onako, recimo mediteran, nil, jukatan... kad budemo stariji = kad budemo imali vise para i vremena, i kada predjemo iz mrava u cvrcke (cvckove? cvrcci?)
onda cu zahtevati pateticno-romanticne aranzmane sa gondolijerima i marijacima i poklone i mesecinu i vino i ples i veceru na titaniku (queen mary? je l' to sad aktuelni ekvivalent titanika?) -na tako nekom brodu. a za sada samo izadjemo negde na veceru i to je to.

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012
Pravimo žurku svakog 31.maja u našem toplom domu. Tradicionalno, ljudi, odnosno naši prijatelji su se već navikli , i meni je smešno, kada Ani donose cveće, a meni piće....
Tog 31.maja u 14h 1999.
Sve se odigralo tada na Tašmajdanu, rekao sam SVE SAM UKAPIRAO, HOČU DA TE VIDIM, DOĐI..
:lol:
Bilo je bombardovanje, ako se sećate...:roll: :roll:
Obožavam slavlja, i volim da sam domaćin

Дугачка

Početnik
Poruka
27
o da!godisnjica veze,godisnjica braka,moj i njegov rodjendan,svaki je na svoj nacin caroban i i toliko se radujemo tim datumima da obavezno sacekamo ponoc da jedno drugom cestitamo!i naravno tu su i pokloni i radujemo se ko mala deca! :razz:

mammy

Poznat
Poruka
8.049
vecinu tih godisnjica (veze, mog pocetka zivota sa njim, Bozic, dan zaljubljenih i sl) ne slavimo kupovanjem poklona jedno drugom vec organizujemo neku "zajednicki aktivnost"

H

hanibaI77

Gost
prosle godine smo oboje zaboravili na godisnjicu braka :shock:
posle nedelju dana sam provalila,bas mi je bilo krivo
sad se blizi i nadam se da cu se setiti da organizujem neki izlazak ili nesto

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.477
Mi ne znamo tacan datum godisnjice zabavljanja jer nekako blesavo smo se muvali, sve step by step , al prvi put smo se videli 30 novembra 1996, a cim smo se videli odmah smo se spazili. ;) A sad 26 marta stupamo u brak i konacno cemo imati datum koji ce biti nasa godisnjica! :p

Q

Queen_

Gost
pretprošle godine moj muž je zaboravio našu godišnjicu braka (on pamti kad smo počeli da se zabavljamo, ali ne i kad smo se ozvaničili:lol: ) pa sma ja kao bila ljuta, a onda mi je prošle godine 9.11 poslao cveće jer on nije bio tu:D .

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.477
Jeste , jeste jos sitno.Ali , imali smo vremena da se spremimo, i pravo da ti kazem necu sebe da trosim na gluposti tipa: kakvo ce biti vreme, sta da radim to je vise sila, kako bude, znaci nema ni panike. ;)