Godisnjica

pošto u mom kraju ima mnogo gmizavaca, ulovijo bi poskoka, izvadijo zubiće, izgladnio i metno u kutiju i poslo na kućnu adresu brzom poštom...

...znači ne da ga usmrti, neka živi taj svoj šugavi život...al čisto malo da ga isprecepi...
 
sta kupiti (ne)voljenoj osobi ? pita jedan drugar ...
pa nevoljenoj osobi se obicno kupuje nesto gadno-tipa parfem koji ne podnosi i koji ga/je tera na povracanje
dva broja manji sexi ves, da je/ga steze surovo tamo gde je najosetljiviji/a
knjiga koja prekoracuje granice njenog/njegovog shvatanja i citalacke doslednosti
kucni ljubimac koga se strahovito plasi (zmija, pacov....)
voljenoj osobi se kupuje takodje nesto od pobrojanog, samo malo drugacije....
 
obe varijante ako moze

Nevoljenoj osobi-nista, eventualno neku uobicajenu sitnicu iz kurtoazije, ali neka barem bude sa ukusom da, ako je vec ne volis, imas sta lepo da gledas kad odes kod nje, tipa ram za slike, jastuce, ili nesto drugo iz asortimana ukrasa za sobu...

Samo, je l' ta nevoljena osoba osoba koju bas ne voli kako mi zvuci, ili je potencijalni kandidat da bude zavoljena?
Mislim, da znam sta da ti (mu) savetujem...
 
Nevoljenoj osobi-nista, eventualno neku uobicajenu sitnicu iz kurtoazije, ali neka barem bude sa ukusom da, ako je vec ne volis, imas sta lepo da gledas kad odes kod nje, tipa ram za slike, jastuce, ili nesto drugo iz asortimana ukrasa za sobu...

Samo, je l' ta nevoljena osoba osoba koju bas ne voli kako mi zvuci, ili je potencijalni kandidat da bude zavoljena?
Mislim, da znam sta da ti (mu) savetujem...

voljena ali je potencijalni kandidat da postane nevoljena
 
Ako vec rizikuje da bude katapultirana iz njegovog zivota, a on i dalje ne zna sta ce, devojka ocigledno nije zasluzila narociti trud i originalnost, a s druge strane jos su zajedno i mozda tu jos ima ljubavi...
Neka se odluci za klasicnu, proverenu varijantu-ruzu i jos nesto od navedenog: bombonjeru, plisanu igracku, cd, toaletnu vodu...
 
a da ti, sampione, das njemu pare? ja to najvise volim... umesto da mi kupe neku reksonu dezodorans plavi, bolje da mi daju te pare, ja sam da kupim hamburger... pa ja posle sam da stavljam priloge... ili, zivota mi, jednu polutku da mi kupi, ja bi' se najvise obradovao... pa sam posle da ostavim da se susi, da odvojim meso kakvo hocu... e, ne znam... isto bi' se odusevio i kad bi mi neko uplatio kurs ronjenja, na primer... ili neto tako... ali to samo ako je finansijska konstrukcija stabilna... taman posla da se zaduzujemo da bi se kupili pokloni... ako je tako, onda moze i nesto da mi spremi da jedem... nema veze sta...
 

Back
Top