Godisnjica zrtava izgona ili pometenih u "oluji"!!!

/POBEDNIK/

Poznat
Banovan
Poruka
8.061
Uskoro ce jos jedna godisnjica, koju nazivaju "oluja", akcija ciscenja hrvatskih redarstveno policijskih snaga!!!

Taj radni naziv za vojnu operaciju "oluja', izvrsenog protjerivanja srpskog naroda iz RSK,
svakako cinicno asocira na etnicko ciscenje djela nekadasnje SR Hrvatske,
i apsolutno ne zacudjuje obzirom na to od koga dolazi!

Medjutim alarmatna je praksa, od evo 17 godina,
kako se tom izrugivanju Krajisnicima zdusno pridruzuju i srpske drzavne institucije uz SPC,
to bi im skrenuo paznju na ono sta cine:

gospodo srpska, nisu Krajisnici nikakvo smece da bi bili u oluji pometeni!
Ako vec necete da prihvatite cinjenicu da je nad njima izvrsen genocid protjerivanjem,
to im ni so u otvorene rane ne sipajte!!!

Moderacijo, ne brisi temu, jer ne postoji ni najmanji razlog za to

A sta je u temi provokatorsko, kako kazes?????

JOS PITAS? Stepen sarkazma i malicioznosti koji je sadrzan u poruci prevazilazi granice zdravog razuma! Oluja je udruzeni zlocinacki poduhvat! Oko toga nema ni trunke nedvosmislenosti. Ne znam cemu dalja diskusija o tome. Tvoj cilj je da izmamis reakcije koje ce se pretvoriti u prepucavanje. A svi znamo da to ne vodi nikuda. Zato kazem da treba da ide pod kljuc.

Mito,..... dodje mi da se samoubijem na ovakav komentar...:per::per::per:.
ja se upro....da skrenem paznju.... da nas Srbija ne nipodastava,:sad2::sad2::sad2::sad2:...a ti o Evropi...!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Па извини - али ти онда не капираш политичку сцену у СРбији - УПРАВО јЕВРОПА ПРИТИСКА СВЕ СТРАНКЕ ДА СЕ ПРАВЕ БЛЕСАВИ....... А ТЕК ЋЕМО ДА ОБЕЛОДАНИМО ШТА СУ ХОХШТАПЛЕРИ ИЗ ДС ПОТПИСАЛИ СА НЕОУСТАШАМА... мЛого си бре наиван...

Полако...... још се Влада Србије није ни конституисала.........

JOS PITAS? Stepen sarkazma i malicioznosti koji je sadrzan u poruci prevazilazi granice zdravog razuma! Oluja je udruzeni zlocinacki poduhvat! Oko toga nema ni trunke nedvosmislenosti. Ne znam cemu dalja diskusija o tome. Tvoj cilj je da izmamis reakcije koje ce se pretvoriti u prepucavanje. A svi znamo da to ne vodi nikuda. Zato kazem da treba da ide pod kljuc.

Pa ako je "oluja " udruzeni zl. poduhvat, kako kazes,
zasto se u Srbiji ne koristi taj termin, vec "oluja' redarstveno vojno policijska akcija!!!

A drugo, zasto bi neko dobronamjeran uopste i prihvatao cinicni ponizavajuci termin "oluja", kao sto je siroko u Srbiji prihvacen????
Upravo ovo je i tema teme, ako si u stanju da shvatis?????

PROVOKATORSKA TEMA! LOCK STO PRE!

Ма немој!!!:evil: СРБИЈА МОРА да тражи званично и од свих ЕУ инстанци и у свету ДА СЕ ОМОГУЋЕ СВА ПРАВА И НАДОКНАДИ СВА ШТЕТА СРБИМА ИЗ 'РВАЦКЕ..... ИНАЧЕ СЕ МОРА ПОКРЕНУТИ ПОСТУПАК ПРОТИВ ЊИХОВОГ ПРИКЉУЧЕЊА ЕУ !!!!!!!!!!!!

zasto se u Srbiji ne koristi taj termin, vec "oluja' redarstveno vojno policijska akcija!!!

A drugo, zasto bi neko dobronamjeran uopste i prihvatao cinicni ponizavajuci termin "oluja", kao sto je siroko u Srbiji prihvacen????

И само да те подсетим да је манијак дебели Чанак у предизборној кампањи у СРбији свирао на тамбури и певао КО НЕ СЛУША ПЕСМУ - СЛУШАЋЕ ОЛУЈУ........... па ти види шта смерају и шта планирају странци........

Па извини - али ти онда не капираш политичку сцену у СРбији - УПРАВО јЕВРОПА ПРИТИСКА СВЕ СТРАНКЕ ДА СЕ ПРАВЕ БЛЕСАВИ....... А ТЕК ЋЕМО ДА ОБЕЛОДАНИМО ШТА СУ ХОХШТАПЛЕРИ ИЗ ДС ПОТПИСАЛИ СА НЕОУСТАШАМА... мЛого си бре наиван...

Полако...... још се Влада Србије није ни конституисала.........

Kakve veze ima tema sa vladom koja se konstituise,.....to rekoh... traje vec 17 godina,
a nije bas nesto potencirana, svo to vreme, ova skaradnost!!!

Cemu insistiranje na nazivu? Svi vrlo dobro znaju na sta se misli i kakve asocijacije budi. Za vas "oslobodjenje", za nas zavrsetak hrvatskog antisrpskog plana. Te dve istine su nepomirljive, stoga mi nije jasno cemu dalja diskusija? Nema mesta za konstruktivan sadrzaj u temama ovog tipa.

Cemu insistiranje na nazivu? Svi vrlo dobro znaju na sta se misli i kakve asocijacije budi. Za vas "oslobodjenje", za nas zavrsetak hrvatskog antisrpskog plana. Te dve istine su nepomirljive, stoga mi nije jasno cemu dalja diskusija? Nema mesta za konstruktivan sadrzaj u temama ovog tipa.

"Tako je" LEPI........samo ti povedi racuna da vi beograDZani ne uvredite hrvate.....jer pobogu......sutra neko u Zagrebu moze da kaze kako ste vi necivilizovani i kako niste Evropa......a to je za vas ravno katastrofi!

Uskoro ce jos jedna godisnjica, koju nazivaju "oluja", akcija ciscenja hrvatskih redarstveno policijskih snaga!!!

Taj radni naziv za vojnu operaciju "oluja', izvrsenog protjerivanja srpskog naroda iz RSK,
svakako cinicno asocira na etnicko ciscenje djela nekadasnje SR Hrvatske,
i apsolutno ne zacudjuje obzirom na to od koga dolazi!

Medjutim alarmatna je praksa, od evo 17 godina,
kako se tom izrugivanju Krajisnicima zdusno pridruzuju i srpske drzavne institucije uz SPC,
to bi im skrenuo paznju na ono sta cine:

gospodo srpska, nisu Krajisnici nikakvo smece da bi bili u oluji pometeni!
Ako vec necete da prihvatite cinjenicu da je nad njima izvrsen genocid protjerivanjem,
to im ni so u otvorene rane ne sipajte!!!

Moderacijo, ne brisi temu, jer ne postoji ni najmanji razlog za to

potpuno se slažem s ovim crvenim(što sam označio) ni pod razno ni pod slučajno da se briše

"Tako je" LEPI........samo ti povedi racuna da vi beograDZani ne uvredite hrvate.....jer pobogu......sutra neko u Zagrebu moze da kaze kako ste vi necivilizovani i kako niste Evropa......a to je za vas ravno katastrofi!

Nije stvar u kulturi izrazavanja. Bio bih daleko ostriji da mi ovi cenzori gore dozvoljavaju. Ali sta ces, moramo biti "politciki korektni" cak i prema onima koji to najmanje zasluzuju.

Poslednja izmena:

Back