Годишњица страдања Срба у „Масленици”, власт и запад игноришу

Nista lepse nego kad te Hrvati u izlivima besa pocaste sa "veliko-srpski-yugo-cetnicki agresor", sve sta treba je tu :lol:

icontriprsta.gif

A gdje je ko od nas spomenuo takvu kvalifikaciju?

To ti samo sebi tepaš, nejači. :mrgreen:

Slusao vas je i gledao ceo svet kako piz.dite i kukate 1991, a mi se valjali od smeha nazivima koje iz besa izmisljate :lol:

Ali neka, lepo je biti agresor u NDH, ne mislim naravno na RSK, vec na Orkan i centar ZG

;)

Slusao vas je i gledao ceo svet kako piz.dite i kukate 1991, a mi se valjali od smeha nazivima koje iz besa izmisljate :lol:

Ali neka, lepo je biti agresor u NDH, ne mislim naravno na RSK, vec na Orkan i centar ZG

;)

Samo što vam je taj smijeh vrlo brzo zapeo u grlu. :lol:

Cvilili ste ko pichkice po kasarnama kad vas je šačica Hrvata natjerala na predaju. :hahaha:

nego de me podsjeti ko je kmeča 95 ??? :per:

Civili protiv kojih ste jedino i umeli da "ratujete", kroz celu vasu tzv istoriju

Zasto ste zaustavili ofanzivu posle u Bosni 1995? Cim ste videli da postoji opasnost da ce VJ da se umesa podvili rep, pichkurine ...

Una 95, sta bese tamo?

Pre 18. godina, hrvatske oruzane snage izvrsile su agresiju pod nazivom "Maslenica", na juzne delove RSK. Kako navodi organizacija "Veritas", tokom napada, Hrvati su ubili 348 Srba, medju njima 35. zena i troje dece. Agresija je izvrsena u toku realizacije Vensovog plana kojim je godinu dana ranije RSK stavljena pod zastitu mirnovnih snaga, sto nije sprecilo hrvatske agrsore da izvrse agresiju.

Sinovi tisuljtetne kulture - uvek zeljni srpske krvi-u jurisu na Maslenicu
2011_22_01_maslenica.jpg

Slava pobijena i Mir njihovim senima, kao sto ga nikad nece imati njihovi dzelati ni njihovo potovmstvo!

Pre 18. godina, hrvatske oruzane snage izvrsile su agresiju pod nazivom "Maslenica", na juzne delove RSK. Kako navodi organizacija "Veritas", tokom napada, Hrvati su ubili 348 Srba, medju njima 35. zena i troje dece. Agresija je izvrsena u toku realizacije Vensovog plana kojim je godinu dana ranije RSK stavljena pod zastitu mirnovnih snaga, sto nije sprecilo hrvatske agrsore da izvrse agresiju.

Sinovi tisuljtetne kulture - uvek zeljni srpske krvi-u jurisu na Maslenicu
2011_22_01_maslenica.jpg

Slava pobijena i Mir njihovim senima, kao sto ga nikad nece imati njihovi dzelati ni njihovo potovmstvo!

:hahaha:

Kako mogu Hrvati biti agresori u Hrvatskoj?

Jel bi Srbija bila agresor da krene na Kosovo? :per:

Back