Quantcast

Godišnjica masakra u Račku

veliki krang

Legenda
Poruka
54.677
Ako postoje snimci na kojima se vidi otpor sve i da u tom obračunu i razmeni vatre stradaju civili teško se može fabrikovati i napraviti povod za bombardovanje. Zato nas nisu bombardovali posle Jašarija koliko god to prikazivali kao masakr ako se vidi razmena vatre na snimku. To se inače dešava i u Americi kada neka sekta ili kriminalci naprave živi štit od civila pa stradaju svi komplet. Kada nema snimaka svašta se može lažirati, zato je jako glupo ići u neku akciju ovog tipa a ne snimati je. U zadnje vreme mnogi snimaju čak i u ratu pa i miru slične akcije da posle ne bi bilo manipulacija.
Vidi, to tako izgleda u teoriji. U toj istoj teoriji, ti si moralni pobednik kada suočiš zakon istine sa pravom sile, ali u realnosti ostaješ da ležiš na zemlji. Nije bitno šta smo uradili, bombardovanja bi svakako bilo...

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.044
Ako postoje snimci na kojima se vidi otpor sve i da u tom obračunu i razmeni vatre stradaju civili teško se može fabrikovati i napraviti povod za bombardovanje. Zato nas nisu bombardovali posle Jašarija koliko god to prikazivali kao masakr ako se vidi razmena vatre na snimku. To se inače dešava i u Americi kada neka sekta ili kriminalci naprave živi štit od civila pa stradaju svi komplet. Kada nema snimaka svašta se može lažirati, zato je jako glupo ići u neku akciju ovog tipa a ne snimati je. U zadnje vreme mnogi snimaju čak i u ratu pa i miru slične akcije da posle ne bi bilo manipulacija.
Zato jer je tzv OVK na pocetku bila na americkoj listi teroristickih organizacija.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
33.559
Vidi ovako,ti si bistar decko, ali samo malo sludjen propagandom koja se ovde namece poslednje dve decenije.Nije to tvoja krivica,u pitanju je smisljen i dobro reziran rad da se nametne jedna kriva verzija dogadjaja.Ti se sada ponasas kao zrtva silovanja koja se pita " Da li ja mozda nosim krivicu sto mi se ovo dogodilo ?". Postavljas neke fantasticne verzije sta bi bilo kada bi bilo.Mozda smo trebali ovo,mozda ono,a sustina je sledeca,manijak je hteo da te naguzi i naguzio te je.Nema potrebe da mozgas

cetka

Aktivan član
Poruka
1.555
Tri pitanja za tebe: ima li među Albancima onih koji tvrde da su masakri u Račku, Drenici laž, i ima li među Srbima onih koji tvrde da je trgovina organima laž?
I treće, navedi mi jedan masakr Albanskih civila koji nije laž?
1. Ne znam.
2. Ima, ja nisam iako ne mogu da tvrdim da je bilo niti da nije bilo.
3. ne mogu jer zaista ne znam da se desio masakr nad civilima Albancima. (podseti me sam)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.