Quantcast

Godišnjica masakra u Račku

Sizif

Buduća legenda
Poruka
34.450
Po tebi je sasvim ok da šiptarski teroristi ubijaju naše policajce i vojnike , ali je nedozvoljeno smaći neke njihove
Prvo, ne kaže se "po tebi", već "po tvom mišljenju"... a drugo - to što si napisala iznad je neopevana glupost. Pošto nemaš argumenata protiv očigledne istine (da na Balkanu nema nevinih!), krećeš da izmišljaš neke nevezane nebuloze. Ko te ne zna....

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.736
Prvo, ne kaže se "po tebi", već "po tvom mišljenju"... a drugo - to što si napisala iznad je neopevana glupost. Pošto nemaš argumenata protiv očigledne istine (da na Balkanu nema nevinih!), krećeš da izmišljaš neke nevezane nebuloze. Ko te ne zna....
Hvala na ispravci , pravopisnoj ,no očigledno je da ja nekako imam tusiak da ne postoji "tvoje mišljenje" već samo puka interpretacija tuđeg , pa mi je bilo predugo da pišem : znači po mišljenju koje ti interpretiraš kao svoje ...

Nisam ja ni napisala da ima nevinih .... no meni liči da si ti taj koji bi da napraviš da postoje nevini .

Dakle ako ih nema , onda o čemu ti i ja raspravljamo ?

Ah da ti tvrdiš da su samo Srbi ubijali ... a ja kažem da nisu samo Srbi ubijali

Gde je to dokazano?
Довољна је ПОКАЈНИЧКА књига Хелене РАНТЕ, ЗУБАРКЕ, коју је НАТО БАГРА прогласила патологом!
ДОВОЉАН је њен опис догађаја и покајање због онога у чему је учествовала, Саво НЕПИСМЕНИ! ;)

Debeli Sava

Poznat
Poruka
9.066
Довољна је ПОКАЈНИЧКА књига Хелене РАНТЕ, ЗУБАРКЕ, коју је НАТО БАГРА прогласила патологом!
ДОВОЉАН је њен опис догађаја и покајање због онога у чему је учествовала, Саво НЕПИСМЕНИ! ;)
Jel to ovo?

The Finnish (EU) team, headed by pathologist Helena Ranta, began its own autopsy on 21 January and released its initial findings on 17 March. The introduction to the report stressed that it was Ranta's personal view, and not the position of the team. The report concluded that "there was no evidence that the victims had been anything other than unarmed civilians and that they had probably been killed where they were later found by the international monitors."Addressing the claims that the dead had been killed wearing KLA uniforms which had then been replaced with civilian clothes, the report states that "...the clothing [of the dead] bore no badges or insignia of any military unit. No indication of removal of badges of rank or insignia was evident. Based on autopsy findings (e.g. bullet holes, coagulated blood) and photographs of the scenes, it is highly unlikely that clothes could have been changed or removed."

cetka

Aktivan član
Poruka
1.555
Sve je ovo ok samo sto negirati nesto kao ovo je jako velika glupost.

Ali razumem frustraciju i bes zbog nekaznjenih zlocina kao Zuta kuca i slicno, taj los pristup Zapada je i proizveo ovo.
Grešiš, nisu u pitanju frustracije žutom kućom i slični zločini u pitanju je borba protiv fals flag akcije pod Viljam Vokerom. Taj slučaj Račak je pokušan na Haškom sudu da bude uvršten i lagano je oboren a sud ga je sklonio. U Račku jeste pobijeno 45 ali vojno sposobnih osoba koje su pružale otpor iz fortifikacijski uređenih objekata. Nesumnjivo je potvrđeno da su ubijeni teroristi pomerani nakon uviđaja sudije iz Prištine do dolaska novinara i Vokera.
Dakle, istina je bitna.

Sizif

Buduća legenda
Poruka
34.450
Ah da ti tvrdiš da su samo Srbi ubijali ... a ja kažem da nisu samo Srbi ubijali
Sada zvučiš kao osoba čiji je IQ manji od broja cipela. Sve vreme tvrdim da su SVI ubijali, i da SVI koji su ubijali civile treba da budu kažnjeni. Takođe tvrdim da svi koji poriču ovo treba da se kolektivno pošalju na jedno udaljeno ostrvo, da se tamo podave međusobno.

Ti si ta koja tvrdiš da su SVI ubijali osim Srba koji su 100% nevini, što je čista glupost. SVI znači SVI. Razumeš li značenje reči "SVI"?

cetka

Aktivan član
Poruka
1.555
Šta je laž, da su svi pravili sranje u nekom trenutku? Pa to nije laž, i to koliko god da si blesava, znaš da je to istina.
Prijatelju, laž je da se navodi Račak kao zločin, laž je (bez obzira na hašku glupu presudu) reći da se u Srebrenici (koliko god se desio zločin a desio se) dogodio genocid na ograničenom delu teritorije.
Pomoću laži su krenuli ratovi i ovaj '99 i '91/'95. Laž je naqjopasnije i najubojitije oružje.

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.044
Niko nije ni pomenuo Jasenovac, osim tebe. Patiš od iste bolesti kao i Nataša, izmišljaš gluposti da bi se svađao sam sa sobom.
Rekao si "Ima i Hrvata koji negiraju ustaške zločine u WWII ". Ako nije Jasenovac, sta je onda?
Znas, kad mi komu.njara kaze da paptim od neke bolesti, to je najbolji znak da je sa mnom sve u redu.
Ti si replicirao meni, ne obratno, dakle ti si taj koji se svadja, ne ja.
Crkla Jugoslavija, smrc smrc :(

veliki krang

Legenda
Poruka
54.675
Kao što rekoh, sve Hrvate koji negiraju hrvatske zločine, kao i sve Srbe koji negiraju srpske zločine, treba smestiti zajedno, na duže vreme. Ne bi bilo loše dodati i Šiptare koji negiraju šiptarske zločine, da žurka bude još zabavnija.
Nije dovoljno samo reći da je nešto zločin, pa da onda to postane činjenica. Ako čak ni haški Tribunal nije uvrstio Račak na spisak počinjenih zločina, priča o tome se tu i završava. Manipulacija koja je poslužila svrsi u ono doba i potom je bačena u zaborav, jedino još teroristička stoka obeležava te stvari, prosto zato što ništa normalno i nema da obeleži.

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.044
Zalosno je i tragicno u kolikój mjeri je bolest autosovinizma zahvatila napacene natoguze, komuniste i ostale srbofobe, da ih istina jednostavno ne zanima, vjeruju jednom CNN-u i NATO medijima, a srpsku verziju ne zele ni cuti.

Zalosno je kad postoje takvi antisrbi poput njih nekoliko ovdje, da im je draza laz CNN-a, nego lojalnost svojoj domovini i svom narodu.

Vjerovatno za ovu zenu nikad nisu ni culi.

Sizif

Buduća legenda
Poruka
34.450
Prijatelju, laž je da se navodi Račak kao zločin, laž je (bez obzira na hašku glupu presudu) reći da se u Srebrenici (koliko god se desio zločin a desio se) dogodio genocid na ograničenom delu teritorije.
Pomoću laži su krenuli ratovi i ovaj '99 i '91/'95. Laž je naqjopasnije i najubojitije oružje.
Tri pitanja za tebe: ima li među Albancima onih koji tvrde da su masakri u Račku, Drenici laž, i ima li među Srbima onih koji tvrde da je trgovina organima laž?
I treće, navedi mi jedan masakr Albanskih civila koji nije laž?

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.896
Ako to nisu bili civili nego pripadnici OVK trebalo ih je pohapsiti a ne postreljati. U suštini desilo se slično kao i u Srebrenici. Srpske oružane snage su trebale da predvide da će se od toga praviti veliki zločin i trebalo je maksimalno izbegavati streljanja po nekim livadama čak i u slučaju OVK.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
33.559
Gde je to dokazano?
nije bilo potrebe da se bilo sta dokazuje u slucaju "Racak".Policijska akcija je bila najavljena,pozvani su posmatraci da prate razvoj akcije.Sve te proteklo u najboljem redu na sta niko nije imao primedbe,i onda se nakon povlacenja policije pojavljuju UCK sa Vokerom koji rezentuju javnosti "dokaze".Iz tog razoga H.Ranta i njen tim nisu mogli da napisu u izvestaju da je u pitanju ratni zlocin.Dokazi ti da se u Racku dogodio zlocin,ne mozes,to ne moze niko.Zato se u startu islo na "svrsenu pricu", gde okrivljeni treba da se odbrani od optuzbe a da ga ne tereti ni jedan fizicki dokaz izuzev reci tuzitelja

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
33.559
Tri pitanja za tebe: ima li među Albancima onih koji tvrde da su masakri u Račku, Drenici laž, i ima li među Srbima onih koji tvrde da je trgovina organima laž?
Jedan ? Racak. Hoces jos jedan ? Ubistvo Jasarija sa porodicom.Moze li jos,ima toga vise ? Ubijanje Albanaca zatocenih na stadionu FK Pristina,to je bila jedna od aktuelnih optuzbi tokom bombardovanja.

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.044
Ako to nisu bili civili nego pripadnici OVK trebalo ih je pohapsiti a ne postreljati. U suštini desilo se slično kao i u Srebrenici. Srpske oružane snage su trebale da predvide da će se od toga praviti veliki zločin i trebalo je maksimalno izbegavati streljanja po nekim livadama čak i u slučaju OVK.
Reci mi kako se hapsi cijela jedinica koja puca na tebe? Frizz madafaka lej daun jor vepons and put jor hends agenst d vol!!!

veliki krang

Legenda
Poruka
54.675
To je zanimljivo pitanje, navesti makar jedan masakr šiptarskih civila. Koliko znam, jedini masakr počinio je NATO gađanjem izbegličke kolone, a ništa drugo ne postoji niti je, kao što sam pomenuo, procesuirano pred haškim Tribunalom. Što nameće drugo zanimljivo pitanje, kako to da pored tolike represije srpske vojske i policije teroristi svetu imaju da pokažu samo jedan iscenirani masakr?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.