Godina je 2027. - kako zivite, zivimo, kako zive Srbija i Beograd, a kako svet

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
25.608
...

Jedna futuristicka autorska tema...

DOBRO DOŠLI U 2027.!

Godina je EXPOstična...

Recite mi kako zivite u ovoj obecanoj godini?
Ja cu evo poci od sebe...

Dok tu negde na 50m iznad Beogradjanke sedim u letecem taksiju...kojeg vozi @Jugoslav Čvarak ...slusam kako psuje @dulesrbenda -u jer mu je sa konkurentskim letecim taksijem uleteo ispred njega i onda zamakao za oblake...

Kazem mu da se ne nervira...samo da preletimo Savu i eto nas u Surčinu na EXPO izlozbi...:super:

A tamo...:zeek:
Da ne verujete...
Pola Sveta doslo...a drugo pola ceka ispred...na Ledinama...:worth::worth::worth:

Predsednik se strpljivo slika sa svima...

"Esam ti rek'o...kaze mi taksista tj Jugoslav...
"Koja je to ljudina...(Predsednik), jel rekao da ce biti Expo i leteci taksiji i evo...i ja sam na subvencije uzeo ovo makinu, ide kao zmaj...doduse juce su mi otisla zakrlica...pa sam udario u Genex...ali zivo se hvala Bogu...

I zaista...
20 000 letecih taksija zuji iznad prestonice...
Konacno smo nebeski narod :worth:

Pitam Jugoslava "Kol'ko sam duzan majstore?"
On sa osmehom od ovu do uva kaze..."Nista buraz...kuca casti 😉"

Prilazim EXPO-u i ne verujem ocima...

- Na Americkom stadnu show...Trump i Bajden obaraju ruke...masa navija...
- Na Ruskom standu Putin pokazuje najnoviju bombu...koja moze da unisti galaksiju 👀
- Na kineskom standu Xsi vice "tLi za sto, tLi za sto! "...
- Iz Budimpeste brzim vozom za 3 sekunde stiže Orban...
- Na Francuskom standu Makron zaljubljeno gleda svoju sad vec jos stariju baba-zenu...

Odjednom...u centar EXPO-a...sa nebesa se spustaju Vulin i Orlic...
Vulin u diskretnoj uniformi Astronauta...

Beograd nikad razvijeniji...ne da je u medjuvremenu napravljena dugo cekana kanalizacija....vec je ona leteca...go.vna lete na sve strane...ali organizovano u red...dvoje po dvoje...

Metro iako vec sagradjen je vec pase...jer ko ce sad da se voza podzemljem kad moze da ga taksiraju po nebu...Jugoslav i Dule...

Srbija...nikad jaca...u fudbalu takodje
Piksi je u poslednjih 3 godine na 25 utakmica odigrao 24 neresenih, jedna je prekinuta zbog nevremena...

Zeljko Mitrovic je preselio na Mesec...gde vec od ranije ima plac...

A Jovana Jeremic...
Proglasena za Miss Univerzuma...postala je seks simbol galaksije...zbog nje su vodjeni i kraci intergalakticki ratovi...
Jos 2025. je ostavila pekara...i zaljubila se i mesara...zivot ide dalje...

(Nastavice se...)

...

download-1-jpg.jpg

Pozdrav iz budućnosti!
Tumaram u naokolo u potrazi za resursima i hranom, sve je tako kaotično, pusto, kontaminirano; komplet zapad uništen. Otvaram zadnje zalihe konzervirane hrane i ispijam svoju posljednju Nuka colu. Mislim se, dobro su govorili Tihi, Nesko i Observer sa foruma, a ja ih nisam slušao... i nekako se otrgnem dojmu i shvatim da i dalje igram Fallout. Sve je ok, živi smo, zabavljamo se i dalje slušamo prognoze kako će se Putin dignuti iz Pepela i osvetiti zapadu za pokvareni poraz kojeg su oni predstavili kao pobjedu Rusije...

...

Jedna futuristicka autorska tema...

DOBRO DOŠLI U 2027.!

Godina je EXPOstična...

Recite mi kako zivite u ovoj obecanoj godini?
Ja cu evo poci od sebe...

Dok tu negde na 50m iznad Beogradjanke sedim u letecem taksiju...kojeg vozi @Jugoslav Čvarak ...slusam kako psuje @dulesrbenda -u jer mu je sa konkurentskim letecim taksijem uleteo ispred njega i onda zamakao za oblake...

Kazem mu da se ne nervira...samo da preletimo Savu i eto nas u Surčinu na EXPO izlozbi...:super:

A tamo...:zeek:
Da ne verujete...
Pola Sveta doslo...a drugo pola ceka ispred...na Ledinama...:worth::worth::worth:

Predsednik se strpljivo slika sa svima...

"Esam ti rek'o...kaze mi taksista tj Jugoslav...
"Koja je to ljudina...(Predsednik), jel rekao da ce biti Expo i leteci taksiji i evo...i ja sam na subvencije uzeo ovo makinu, ide kao zmaj...doduse juce su mi otisla zakrlica...pa sam udario u Genex...ali zivo se hvala Bogu...

I zaista...
20 000 letecih taksija zuji iznad prestonice...
Konacno smo nebeski narod :worth:

Pitam Jugoslava "Kol'ko sam duzan majstore?"
On sa osmehom od ovu do uva kaze..."Nista buraz...kuca casti 😉"

Prilazim EXPO-u i ne verujem ocima...

- Na Americkom stadnu show...Trump i Bajden obaraju ruke...masa navija...
- Na Ruskom standu Putin pokazuje najnoviju bombu...koja moze da unisti galaksiju 👀
- Na kineskom standu Xsi vice "tLi za sto, tLi za sto! "...
- Iz Budimpeste brzim vozom za 3 sekunde stiže Orban...
- Na Francuskom standu Makron zaljubljeno gleda svoju sad vec jos stariju baba-zenu...

Odjednom...u centar EXPO-a...sa nebesa se spustaju Vulin i Orlic...
Vulin u diskretnoj uniformi Astronauta...

Beograd nikad razvijeniji...ne da je u medjuvremenu napravljena dugo cekana kanalizacija....vec je ona leteca...go.vna lete na sve strane...ali organizovano u red...dvoje po dvoje...

Metro iako vec sagradjen je vec pase...jer ko ce sad da se voza podzemljem kad moze da ga taksiraju po nebu...Jugoslav i Dule...

Srbija...nikad jaca...u fudbalu takodje
Piksi je u poslednjih 3 godine na 25 utakmica odigrao 24 neresenih, jedna je prekinuta zbog nevremena...

Zeljko Mitrovic je preselio na Mesec...gde vec od ranije ima plac...

A Jovana Jeremic...
Proglasena za Miss Univerzuma...postala je seks simbol galaksije...zbog nje su vodjeni i kraci intergalakticki ratovi...
Jos 2025. je ostavila pekara...i zaljubila se i mesara...zivot ide dalje...

(Nastavice se...)

...
Dobro, to Beograd, a šta ćemo mi ostali iz provincije? U manjim gradovima je taj leteći taksi besmislen.

Dobro, to Beograd, a šta ćemo mi ostali iz provincije? U manjim gradovima je taj leteći taksi besmislen.
pa i vi cete kao holandezi i metropola, isto cete da radite batice, ovo:
Ćutu, pušu, prolaznike gledu. Sedu gole ili u negliže. Mušterije da im priđu bliže [Refren: Bora Đorđević] U kafanu pušu marihuanu. Ili neku drogu piju s nogu
heh, sta si ti mislio badava jovana na tv-u? jok, more da radite i vi,, NAFO ce da bude musterija

Ležim ispod trešnje na salašu.
Žena peče deverike.
U bunaru se ladi vino i lubenica.
Deca dolaze za vikend na roštilj.
Unučići uče da voze bicikl
A na RTS-u Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић.

🥰 🐈

U spec dok. emisiji - "Život iza rešetaka"...

...
U kojoj u kamenolomu vodi intervju s uznojenim Đilasom, Jeremićem i Šolakom, sva trojica u prugastim uniformama s lancem i kuglom oko noge.
Skrušeno i pognute glave, s obje ruke stišću prugastu, robijašku, numeriranu kapu i molećlivo-suznih očiju govore: "Žao nam je za sve zlo koje smo nanijeli Srbiji i našim sugrađanima..."

U kojoj u kamenolomu vodi intervju s uznojenim Đilasom, Jeremićem i Šolakom, sva trojica u prugastim uniformama s lancem i kuglom oko noge.
Skrušeno i pognute glave, s obje ruke stišću prugastu, robijašku, numeriranu kapu i molećlivo-suznih očiju govore: "Žao nam je za sve zlo koje smo nanijeli Srbiji i našim sugrađanima..."
......četvorica.... :deda:

Back