Quantcast

godina iza nas

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
41.027
Однос не треба да буде филозофија. Ако јесте већ нешто не ваља.
Мислим да пуцају највише због унапред самом себи наметнутих очекивања. Људи грчевито углавном желе нешто велико, па спласну од разочарења. Ако кренеш чисто, безазлено, опуштено, зато што вам је лепо а не зато што нешто треба, без плана... Тек онда та грудва котрљањем расте.

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.261
Однос не треба да буде филозофија. Ако јесте већ нешто не ваља.
Мислим да пуцају највише због унапред самом себи наметнутих очекивања. Људи грчевито углавном желе нешто велико, па спласну од разочарења. Ако кренеш чисто, безазлено, опуштено, зато што вам је лепо а не зато што нешто треба, без плана... Тек онда та грудва котрљањем расте.
os da kazes da su taki likovi ko balegari :lol:

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.629
ne bi verovao koliko brakova prsne samo zato sto ga ljudi shvate preozbiljno, ali dobro ima istine i u tome sto si rekao. ljudi su nesposobni za zivot udvoje ne samo za brak, zato sto se kad tad pocinju osecati kao kolateralna steta u vezi a to se desi na razne nacine, jedno je rodjenjem deteta jer zivot krene kao zemlja da se vrti u potrpunom drugom smeru od onoga kako si ga zamisljao...normalno je da muskarci cesto naebu ali ako si igradio vezu sa osobom na nekim kriterijuma slobode i da uspesno podnosite jedno drugo, onda raskid i ne mora pasti toliko drasticno. to sa decom nekad moze zaista biti zlo da vidis sa kim si proveo godine kada skontas kojim sredstvima se majka sluzi da leci frustracije preko deteta...ali opet kazem i to dete odraste, nije bas toliki retard da ne skonta celu pricu.
naravno, solo zivot je zaista najlepsa mogucnost da dopres do sebe na pravi nacin, ali ima nenormalno veliki procenat ljudi koji tako nikad ne bi mogli da funkcionisu, otprilike kao kad ispune stan ili kucu gomilom namestaja bez ijednog slobodnog santimetra samo da ne bi osetili sopstvenu prazninu...ko odzivi nekoliko godina pravog isposnistva u keliji znaci na onaj pravi nacin, takvom liku skidam kapu jer samo takav moze dotaci zvezde.
Jao ne seeri... isposnistvo te vodi do zvezda... usracuSe :lol:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
41.027
Jao ne seeri... isposnistvo te vodi do zvezda... usracuSe :lol:
Ја сам сагласна са Марлоном.
Само човек способан да буде сам, не мора му то бити избор или нужда, али ако јесте способан да се окрене себи и упозна себе суштински, и проведе неко време без онога на шта је навикао, јесте узвишен.
Зато монаси и јесу онако неодољиво секси.

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.261
Ја сам сагласна са Марлоном.
Само човек способан да буде сам, не мора му то бити избор или нужда, али ако јесте способан да се окрене себи и упозна себе суштински, и проведе неко време без онога на шта је навикао, јесте узвишен.
Зато монаси и јесу онако неодољиво секси.
monasi su uvek sexi zato sto su smireni i to im se ogleda na faci...lice uvek odaje coeka, jer ono sve govori o vlasniku istog...ko ume da gleda. dzaba maske, sminke garderoba i sl....

smokva

Legenda
Poruka
61.214
Screenshot_20191226-074929~2.png
eto u par reci...

gost 410191

elita
Poruka
27.983
Sumiram polako utiske
Natovarilo mi se budala na vrat mnogo više nego inače i to ničim izazvane
Ove godine nit luk jela nit luk mirisala a sranja samo stizala jedno za drugim, a muž i ja ko lavovi, ko samuraji, samo tučemo i rešavamo jedno po jedno
Pomogla mi je samo u jednom
Da naučim da se branim i da naučim da uzvratim šamarom koji ubija, a ne da budem dobri samarićanin koji sve prašta
I shvatila da treba da budem obična i jednako zla kao i većina sveta
Takoreći sam se konačno opametila

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
41.027
Sumiram polako utiske
Natovarilo mi se budala na vrat mnogo više nego inače i to ničim izazvane
Ove godine nit luk jela nit luk mirisala a sranja samo stizala jedno za drugim, a muž i ja ko lavovi, ko samuraji, samo tučemo i rešavamo jedno po jedno
Pomogla mi je samo u jednom
Da naučim da se branim i da naučim da uzvratim šamarom koji ubija, a ne da budem dobri samarićanin koji sve prašta
I shvatila da treba da budem obična i jednako zla kao i većina sveta
Takoreći sam se konačno opametila
Нећеш никад бити суштински таква. То се не учи. Можеш пресећи и решити да се браниш. Али зла не можеш бити, руку своју дам, то или јеси или ниси. Појела би саму себе да нешто зло учиниш.
Јуче сам се дописивала са једним бившим форумашем. И каже ми:"Тераћеш! Немој да се повучеш и да се онда реши на најбољи могући начин по ту неку другу особу, него по тебе." Опасуљио ме човек :)

gost 410191

elita
Poruka
27.983
Нећеш никад бити суштински таква. То се не учи. Можеш пресећи и решити да се браниш. Али зла не можеш бити, руку своју дам, то или јеси или ниси. Појела би саму себе да нешто зло учиниш.
Јуче сам се дописивала са једним бившим форумашем. И каже ми:"Тераћеш! Немој да се повучеш и да се онда реши на најбољи могући начин по ту неку другу особу, него по тебе." Опасуљио ме човек :)

:vzagrljaj:
Znam :lol:
I znaš šta
Bolje što je tako što imam tako veliko srce
Sve loše prođe ali mi ostajemo dosledni sebi i tako jedino i treba
Hvala Bogi za ovu reč :heart:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.