Quantcast

godina iza nas

dive

Legenda
Poruka
60.202
kakva vam je bila?
naletela sam na sliku i pronasla se odmah :lol:
to je to..i ova i prosla i ona pre nje..
opisite, ilustrujte..
sta je ono sto vas je ova naucila i hocete li nesto da promenite u sledecoj?
mozete li da je opisete jednom recenicom
ja mogu - i will survive
a moze i jednostavnije - pretekla sam

viber_image_2019-12-07_17-33-25.jpg

Poslednja izmena:

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
13.943
Pamtiću 2019-u,po lepim putovanjima.Obišla sam tri zemlje(od toga dve u kojima nikad pre nisam bila)...volela bih da mi se ovakva godina ponovi još koji put.
P. S.Bilo je "krvavih" godina i kod mene ranije, ali verujem da je sada već, sve to iza mene.Očekujem u 2020-oj lepe stvari,ustvari želim sebi jednu mirnu i dosadnu godinu(takva promena bi mi sada prijala)

smokva

Legenda
Poruka
61.214
Ova kao i prosla i pretprosla.imam utisak trcim ,trcim pa upadnem u rupu,pa se iskobeljam sva izubijana ,a osmeh od uveta do uveta,nista mi nije,trci trcim opet rupa.... ne znam jesam li vise trcala il sam vise ispuzavala iz rupa
Sto tuga,sto radosti,ja se cvrsto drzim zubima za vetar i to je to
Nikako ne mogu da kazem da je bila ruzna,svi smo na broju,svi smo zdravi,samo su dani ovakvi ili onakvi

Indigo3

Iskusan
Poruka
5.420
@Lady in Red , to je vatreno srce, to je borba! Keep up! :zaljubljena:

Meni ove rekapitulacije na kraj godine ne idu baš, nisam nešto Bog zna svesna da je jedna prošla a druga došla... po mesec dana mi upis godine stvara problem... Nešto se izgubilo, nešto se dobilo... ali to sve u rok službe i sazrevanja.
2019. mi je odnela krilo zemaljskog anđela koje me je pokrivalo od malena pa do sad tako da sam mogla da postanem šta sam zamislila, a donela privilegiju da snosim više odgovornosti za sebe i druge, i da sam Bogu zahvalna jer mogu. Konačno nisam ni ''mladunče'', ni ''starunče'', već samo neko ko je imao sreće da nekom bude toliko drag.
Idemo dalje!

gost 410191

elita
Poruka
27.983
@Lady in Red , to je vatreno srce, to je borba! Keep up! :zaljubljena:

Meni ove rekapitulacije na kraj godine ne idu baš, nisam nešto Bog zna svesna da je jedna prošla a druga došla... po mesec dana mi upis godine stvara problem... Nešto se izgubilo, nešto se dobilo... ali to sve u rok službe i sazrevanja.
2019. mi je odnela krilo zemaljskog anđela koje me je pokrivalo od malena pa do sad tako da sam mogla da postanem šta sam zamislila, a donela privilegiju da snosim više odgovornosti za sebe i druge, i da sam Bogu zahvalna jer mogu. Konačno nisam ni ''mladunče'', ni ''starunče'', već samo neko ko je imao sreće da nekom bude toliko drag.
Idemo dalje!

:vzagrljaj:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.