God of War vs Prince of Persia

A ti Marko vidim da nisi ni igrao God of War vec samo suntavog Princa ne kazem nista dobra je igrca samo sto je God of War za tri klase bolji naslov.Imam par drugara koji su tvrdili kako je princ nebo.Dok nisu dosli da probaju God of war haha.Sad me mole da im dam konzolu da prelaze haha.U svemu Kratos vodi u toj igri je bolja prica bolja borba bolje animacije muzika ama bas sve.
 
bravo druze to je odgovor koji trazimo haha.Prince jedino zna da stenje kad padne i kad ga probodu.A i uvek ima interesantne nozice za ljustenje virsli haha

au,sto si otvarao temu kad vec mislis za sebe da je kratos bolji,nikad nisam video da neko otvori temu za misljenje drugih,i napise koji odgovor trazi,e pa ne znam sta cu sad da ti kazem,sem da izgleda ne gledas u slicne teme,ja vise volim Princa,300(bitka kod termopila) bolji od Kratosa.Kratos jeste brutalniji ali ***,nema bas nista sa njim sem da gledas ljuto lice i skakanje okolo dok resavas mozgalice.NE znaci da ne volim god of war ali znaci da mi je bolji princ.PRINCE THE ASSASSIN:twisted::twisted::twisted:
 
au,sto si otvarao temu kad vec mislis za sebe da je kratos bolji,nikad nisam video da neko otvori temu za misljenje drugih,i napise koji odgovor trazi,e pa ne znam sta cu sad da ti kazem,sem da izgleda ne gledas u slicne teme,ja vise volim Princa,300(bitka kod termopila) bolji od Kratosa.Kratos jeste brutalniji ali ***,nema bas nista sa njim sem da gledas ljuto lice i skakanje okolo dok resavas mozgalice.NE znaci da ne volim god of war ali znaci da mi je bolji princ.PRINCE THE ASSASSIN:twisted::twisted::twisted:
opusti se druze...
 
ma dajte ljudi..po meni je GoW bas glup,cista kopija PoP..prince rulez..
i meni je 2 deo naj..bezi od dahake uz Godsmack :D:D
mada ova raspava nije nista novo..sa ortakom se skoro svaki dan raspravljam koja je bolja od ove dve igre,on za GoW a ja za PoP..i aj sad da dokazemo jedan drugom da je neka od te dve bolja..kad volimo razlicito xD
 

Back
Top